Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Виховані люди повні сумнівами, а ідіоти - впевненості

У Івано-Франківську відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний симпозіум «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»


19 Березня 2018 p.

Торгівля людьми – один  негативних елементів глобалізації суспільства. Українці часто потрапляють у тенета торгівців людьми через бажання великого заробітку за кордоном. Про те, що робити, аби не здати здобиччю сучасних «рабовласників», говорили під час ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який відбувся у Івано-Франківську.

В Університеті Короля Данила науковці аналізували стан протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, говорили про дослідження проблем незаконної міграції та торгівлі людьми та розробляли рекомендації щодо удосконалення правового механізму протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.

«Важливо говорити про наслідки нерегульованої чи нелегальної міграції, мова про такі злочини, як торгівля людьми. Наше завдання – інформувати населення, як більш безпечно подорожувати, влаштовуватися на роботу за кордоном.

За останній рік значно збільшилася кількість постраждалих від торгівлі людьми. За результатами досліджень, які ми провели у 2017 році, збільшилася тенденція до трудової міграції, до виїзду за кордон. Причиною цьому може бути складна економічна ситуація та ті фактори, які змушують людей шукати заробітків та кращої долі за кордоном.

У 2017 році кількість виявлених постраждалих осіб була найбільшою за всі роки роботи нашої програми. Якщо говорити про тенденції, про те, як змінилася ситуація у порівнянні з попередніми роками, то бачимо збільшення трудової експлуатації людей, особливо багато постраждалих серед чоловіків», – розповідає представник Міжнародної організації міграції Анна Чернявська.

За її словами ми, практично кожен п’ятий українець готовий прийняти ризиковані пропозиції роботи за кордоном. Тобто погодитися на роботу в замкнених приміщеннях, на роботу без офіційного працевлаштування чи віддати роботодавцю свій паспорт.

Ми інформуємо людей куди можна звернутися, яку допомогу отримати.

Проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак наголошує: «Такий симпозіум у нас відбувається уже вдруге і співорганізатором цієї ініціативи є Міжнародна організація Центральноєвропейська ініціатива.

Тема є надзвичайно актуальною і необхідною для обговорення. Це стосується не лише України, це – глобальна проблема, поширена в усьому світі і тому на симпозіум приїхало так багато іноземних гостей.

Університет Короля Данила має амбітні плани зробити такий захід щорічним. Ми продовжуємо працювати над цією тематикою. Так цього року ми включили в тематику симпозіуму таку проблему, як торгівля дітьми. Проблематика нелегальної міграції і торгівлі людьми залишається тією ділянкою, з якою наш університет буде працювати й надалі».

 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 349
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців