Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
На робочих місцях працівників, які працюють на електронно-обчислювальних машинах, покращили умови праці та замінили електронно-променеві... 25.4.2018, 15:36
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно... 19.3.2018, 16:51
Єгерські служби Прикарпаття патрулюють лісові масиви та дбають про диких тварин
5 Березня 2018 p.
Єгерська служба та лісова охорона державних підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства здійснюють інтенсивне патрулювання лісових масивів та підгодівлю диких тварин.
Ліси Прикарпаття є домівкою для ведмедя, рисі, дикого кота, оленя благородного, дикого кабана, козулі, зайця, куниці, білки, тхора, глухаря, рябчика та ін. Згідно з обліком чисельності мисливських тварин на лютий 2018 року на території державних підприємств підвідомчих Івано-Франківському ОУЛМГ налічується 911 оленів благородних, 2184 козулі, 779 кабанів, 2450 зайців русаків, 1635 білок, 336 лисиць, 18 лісових котів, 60 особин рисі, понад 80 ведмедів.
У зимовий період, особливо у сильні сніги та морози, важкий для диких звірів період, природних кормів не вистачає, тому єгерська служба поповнює лісові годівниці кормами.
До прикладу, у державному підприємстві «Ворохтянське лісове господарство» працівники лісової служби попередньо потурбувалися про облаштування місць підгодівлі диких звірів. Єгерська служба лісгоспу з літа 2017 року заготовила 3 тонни сіна та 4,5 тонни кормових віників та закупила 9 тонн зерносуміші.
Лісівники Ворохтянського лісгоспу у період складних погодних умов також ведуть інтенсивне патрулювання лісових масивів для запобігання випадків браконьєрства та лісопорушень. Основними обов’язками підприємства є забезпечення охорони, захисту, відтворення продуктивності та посилення корисних властивостей лісових насаджень.