Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Справи великих мають бути теж великими

Поради новачкам в торгівлі на ринку Форекс


20 Лютого 2018 p.

Форекс є найбільшим фінансовим ринком у світі. Щоденний оборот складає більше 4 трильйонів доларів. Популярність і доступність привертають увагу як і професійних трейдерів, так і новачків. Завдяки кредитному плечу можливо отримати великі прибутки при мінімальних вкладах. Однак, втратити гроші набагато простіше, ніж заробити. Що потрібно знати для того, щоб уникнути втрат та стабільно збільшувати свій депозит?

1. Перед тим, як вкладати реальні гроші, бажано вивчити теорії світової економіки. Ви повинні бути готові до постійно мінливих умов ринку, бачити залежність курсу валют до світових подій.

2. Не поспішайте з вибором брокера. Починаючому трейдеру необхідно вивчити пропозиції кожного брокера, в тому числі розмір кредитного плеча, спреди, комісійні, суму мінімальних депозитів, а також варіанти поповнення та зняття коштів. Співробітник служби підтримки клієнтів зобов'язаний забезпечити вас найбільш повною інформацією. Якщо консультант дає невиразну відповідь на будь-яке питання, варто вибрати іншого брокера.

3. Практикуйтеся на демо-рахунку. Майже всі торгові платформи, в тому числі platforma opcji binarnych, надають можливість зареєструвати демо-рахунок, який дозволить вам не тільки перевірити на практиці свою торговельну систему, але і стати впевненим користувачем інтерфейсу платформи. Адже випадкове натискання неправильної кнопки може спричинити за собою серйозні втрати. Не переходьте до торгівлі на реальні гроші, якщо ви не змогли добитися стабільного результату на демо-рахунку.

4. Використовуйте мінімум інструментів технічного аналізу. Торгова платформа надає масу індикаторів, які захаращують робоче місце трейдера. Віддайте перевагу тільки найнеобхіднішим індикаторами. Є успішні трейдери, які взагалі не користуються індикаторами. Пояснюється це тим, що індикатори показують те, що вже є на графіку, але в більш зрозумілому вигляді.

5. Захистіть свій торговий рахунок. Незважаючи на те, що трейдинг є способом заробітку, важливо навчитися уникати втрат. Успішна торгівля передбачає уміння правильно управляти капіталом. Досвідчені трейдери говорять, що прибуток визначається не входом у позицію, а виходом із неї. Використання стоп-лоссів є обов'язковим як для новачка, так і для професіонала. Тейк-профіт є способом фіксації прибутку. Цим інструментом можна користуватися на свій розсуд.

6. Навчіться контролювати емоції. Єдине, що відрізняє успішного трейдера від аутсайдера — самоконтроль. 

7. Торгувати без стратегії не можна. Завжди дотримуйтесь своєї системи. Обов'язково записуйте всі результати угод, всі входи і виходи. Ви повинні бути в змозі пояснити самому собі, з якої причини ви увійшли в кожну конкретну угоду.

8. Починайте з мінімальних лотів. Якщо ви ввійдете з великим лотом, то вашого депозиту може вистачити на один день, а при сильнійволатильності ви можете протриматися від декількох хвилин до паригодин. Якщо ваш депозит не може витримати кілька сотень пунктів руху проти вас, лот необхідно зменшити.

9. Торгівля на Форекс — це бізнес. Результат кожної конкретної угоди не має значення. Результат менше 100 угод не може вважатися ні успіхом, ні провалом. Як і будь-який бізнес, торгівля на Форекс передбачає витрати, збитки, ризик і невизначеність. Тільки планування та постановка реальних цілей допоможуть вам побудувати кар'єру трейдера.

Торгівля на Форекс має одну істотну перевагу. Ніхто вас не запитає про наявність освіти та досвіду роботи. Однак, якщо ви хочете стати професіоналом, то вам доведеться напрацьовувати досвід, щоб залучити інвестора. Більшість успішних трейдерів торгують не на свої гроші.

Скільки можна заробити на Форекс? Відповідь на це питання досить проста. Якщо торгувати з мінімальними ризиками, то ваш дохід становитиме від 30 до 200% в рік від суми депозиту.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 473
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців