Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Апетит приходить під час їжі

Головні тренди в HR у 2018 році


3 Лютого 2018 p.

Цифрова революція в бізнесі відбувається на наших очах. У сфері HR це не тільки впровадження високотехнологічних продуктів і рішень, що підвищують ефективність роботи, а й формування нової моделі управління персоналом.

Список HR-трендів на наступний рік – те, про що говорить і мріє професійна HR і бізнес-спільнота, представила Лариса Онипко, HR-експерт, консультант HeadHunter Україна, керівник «Премії HR-бренд Україна».

HR digital, автоматизація HR-процесів

HR digital – не просто автоматизація систем, а нове мислення, новий підхід до усіх процесів взаємодії зі співробітниками.

Особливо обертів набирає діджиталізація процесу рекрутменту. Автоматизація первинного відбору претендентів та інтерв'ю з ботами – це вже реальність. Це значно підвищує точність і ефективність підбору персоналу, завдяки чому бізнес одразу отримує відчутну вигоду.

Компанії все активніше використовують соціальні мережі для пошуку співробітників, для просування бренду роботодавця, для формування лояльної до бренду аудиторії серед потенційних пошукачів і клієнтів.

Підхід H2H - humantohuman

Стосунки між роботодавцем і працівником стають ближчими і людянішими. Співробітник шукає компанію, працюючи в якій у нього буде можливість задовольняти свої потреби, не тільки фінансові, а й у цікавих завданнях, спілкуванні, визнанні, розвитку тощо. За аналогією з клієнтським досвідом – customerexperience – з'явився employeeexperience – досвід співробітника. Як і у випадку з клієнтським, над досвідом співробітника можна працювати і вдосконалювати його. На допомогу приходять технологічні HR-рішення, створені з тією ж ретельністю, що і рішення для клієнтів.

Усі ми цінуємо індивідуальний підхід, емоції і надаємо перевагу брендам з людським обличчям. У компаніях, що прагнуть стати саме такими, кожен співробітник важливий не просто як професіонал, але і як особистість.

Керівники стежать за розвитком співробітника всередині компанії: виявляється запит на індивідуальні пакети бонусів і ДМС для кожного працівника, на реалізацію ідей, які «підслухані» в колективі, а не скопійовані з досвіду інших організацій. Зростає інтерес до програм благополуччя співробітників (well-being), які спрямовані на збереження балансу між роботою та особистим життям і на перспективу на підвищення продуктивності праці, залученості та задоволеності роботою.

HR-аналітика – основа прийняття управлінських рішень

HR-аналітику наразі можуть собі дозволити вже не тільки великі корпорації з серйозною технологічною базою. Рахувати у тій чи іншій формі стали навіть компанії середнього розміру. Компанії вчаться приймати рішення на основі предиктивної аналітики: використовують її для вимірювання ефективності каналів рекрутингу, для управління утриманням співробітників і не тільки.

Гнучкість

Гнучкість у всіх аспектах діяльності – важлива якість для компанії в 2018 році. Саме тому багато хто починає впроваджувати agile, створювати інноваційні острови, цифровізуватися, робити свої структури більш пласкими й організаційне управління таким, щоб забезпечити більшу гнучкість і швидкість прийняття рішень.

Гнучкість також означає нестандартний підхід до вирішення завдань. У 2018 році все більше компаній активно залучатимуть парт-тайм-співробітників, фрилансерів, хоум-офіс-співробітників тощо, адаптуючи з урахуванням цього методи роботи з персоналом. Підбір тимчасового персоналу навіть на позиції кваліфікованих фахівців буде все більш поширеним, особливо в умовах боротьби за таланти.

Трансформація корпоративної культури актуальна для багатьох компаній. Основою взаємодії стають довіра, відкритість, вміння визнати помилку, усвідомленість в ухваленні рішення, самомотивація і прагнення до результату.

Новий виток у розвитку корпоративного навчання

Здатність швидко освоювати нове – ключовий виклик у цифрову епоху. Можливості окремої компанії в цій сфері явно поступаються необмеженому обсягу знань, накопиченому в зовнішньому світі. Тому все активніше компанії використовують масові відкриті онлайн-курси (MassiveOpenOnlineCourses).

Компанії заохочуватимуть людей самостійно черпати знання. HR все частіше говорять про SocialLearning – це навчання, в рамках якого у ролі наставників виступають експерти-практики. Завдання компанії – дати доступ до корисного контенту та до відповідних експертів.

Мікронавчання, менеджмент знань, наставництво і менторство, оцінка потенціалу – ці напрямки у 2018 році продовжать свій розвиток.

Інтелектуалізація праці

Рутинні повторювані процеси будуть підтримуватися роботами і ботами, а співробітники зможуть більше часу приділяти креативним завданням й опрацюванню ідей для розвитку бізнесу. Головне питання – чи відповідає швидкість змін швидкості навчання?

Зміни неминучі. Зовнішнє середовище спонукає HR постійно змінювати підходи в управлінні персоналом. Технології розвиваються дуже швидко і навіть найдосконаліша HR-IT-система не здатна наздогнати зміни в бізнесі. У цифрову епоху бізнес висуває підвищені вимоги не до систем, а до людей. І затребуваними будуть ті, хто здатний швидко вчитися, бути технологічним і ефективним в умовах бізнес-середовища, що постійно змінюється, швидко адаптуватися, проявляти гнучкість й ефективно взаємодіяти в крос-культурних і крос-функціональних командах.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 511
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців