Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Вчення в щасті украшає, а в нещасті утішає

ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: «СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ НАШОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ – НЕ ОДИНОКІ АКЦІЇ, А БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС»


6 Грудня 2017 p.

Благодійний фонд Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» заснований у 2014 році. Мета – допомога тим, хто її потребує. Адже Україна переживає не найкращі часи. І число людей, які опинились за межею бідності, мають негаразди чи проблеми, на жаль, щороку зростає.

Тож фонд взявся за соціальну реабілітацію малозабезпечених, безробітних, інвалідів, людей з особливими потребами, учасників бойових дій. «Новий Івано-Франківськ» охопив десятки важливих напрямків роботи: спорт, культура, екологія, збереження історичної спадщини, взявся за реалізацію перспективних проектів, підтримку талановитої молоді. Важко навіть перерахувати усі добрі справи, якими за три роки займався і займається благодійний фонд.

З часу створення БФ «Новий Івано-Франківськ» у ТК «Буковель» пройшли реабілітацію більше тисячі учасників АТО, які були поранені на війні, та рідних загиблих бійців і героїв Небесної Сотні.

 «На жаль, люди, які повернулись із війни, часто опиняються у безвиході. Держава досі не забезпечила бійців усім необхідним на фронті. То що вже говорити про реабілітацію після війни? А бійці потребують не тільки фізичної, але й моральної допомоги. Наші соціальні проекти – це не одиничні акції, а безперервний процес, що триває роками. Ми раді, що саме завдяки благодійному фондові, вдалося допомогти самим бійцям ті їхнім родинам», – наголосив Олександр Шевченко.

До прикладу, днями, завдяки співпраці БФ «Новий Івано-Франківськ» та БФ «Міжнародна асоціація підтримки України» майже два десятки вояків та їхніх сімей пройшли двотижневий курс родинної реабілітації у Карпатах.

 «Проект родинної реабілітації учасників АТО триває другий рік. Ми працювали у різних містах України. І врешті приїхали у Буковель. Вибір курорту був невипадковим. Зараз зима, тут просто неймовірно красиво. Вдячні благодійному фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ», який нас гостинно прийняв», – сказав директор БФ «Міжнародна асоціація підтримки України» Тарас Дурбак.

Щороку, саме завдяки БФ Олександра Шевченка, більше двох з половиною тисяч дітей з особливими потребами з усього Прикарпаття мали можливість відпочити у реабілітаційно-оздоровчому таборі та пройти багатоденну програму реабілітації. Протягом заїзду діти мають дуже насичену програму. Це гідромасажна ванна, заняття із масажистом, реабілітологом, арт-, фіто-, арома- та іпотерапія. З дітьми працюють досвідчені психологи. Та й самі Карпати сприяють позитивному настою.

«У мого сина Юрія – ДЦП. Нещодавно ми перенесли складну операцію. Вона видалась не надто вдалою. У нас була депресія. А відпочинок у таборі нас просто витягнув із цього важкого стану. Ми лікуємось та відпочиваємо. Син усміхається, йому добре. А отже, добре й мені», – розповідає коломиянка Ольга Вишиванюк.

За сприяння БФ Олександра Шевченка уже четвертий рік поспіль у Яремчі діє християнський табір. У ньому уже відпочили 720 дітей з соціально-незахищених категорій населення і проблемних сімей.

«На жаль, християнські табори не дуже у нас популярні. Хоч ми й живемо у Галичині, такому духовному краї, проте, батьки не усвідомлюють цінність християнського виховання своїх нащадків. Воліють краще поїхати з ними на море, аніж віддати на церковні науки. Тому велика подяка Олександрові Шевченку за розуміння того, що духовність і християнські цінності є пріоритетом виховання дітей. І що ми можемо сформувати ці якості, в тому числі, і під час таких таборів», – зазначив керівник табору о. Ярослав Рохман.

БФ «Новий Івано-Франківськ» започаткував щорічне безкоштовне навчання 1-класників їзді на лижах. Так, свої перші навики цього активного і корисного виду спорту освоїли 8579 прикарпатських першачків.

Майже 6 тисяч дітлахів пройшли щорічне тижневе оздоровлення в таборі АРТЕК-Буковель. А нещодавно на базі ТК відкрили перший в Україні табір для інсулінозалежних діток.

«На початку літа я планувала віддати малого до дитячого табору. Але мені сказали: у нього – цукровий діабет. А діти з таким захворюванням не можуть відпочивати самі. Оскільки їм потрібен постійний догляд та регулярний прийом ліків. А відпочинок на двох для нас – завелике задоволення. І це велике щастя, що завдяки БФ, ми з сином маємо можливість відпочити», – розповідає франківчанка Алла Дутчин.

Опікується БФ «Новий Івано-Франківськ» і людьми із обмеженими можливостями. 5 рік поспіль вони регулярно проходять програму оздоровлення на базі ТК «Буковель».

«Обслуговування, номери, харчування і навіть погода сприяють гарному оздоровленню. Знову нові друзі, нові знайомства, нові історії та новий досвід. Кожного разу все більше людей говорить, що на Буковелі здійснюються їхні мрії, а в кожного вони різні – хтось мріє проїхатись на підйомнику, хтось скупатись в озері, хтось потанцювати на візку, а хтось мріє знайти друзів», – поділилась враженнями франківчанка Ірина Красилич.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 582
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців