купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...
Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Права туристів
Начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної...
18.4.2019, 18:04 (ред.)
кафедра реклама та PR
Науковий та навчальний блог кафедри...
Чи вміємо розмовляти українською? Найуживаніші мовні огріхи в спілкувальному етикеті українця. (1)
Качмар В.М., канд.філол.наук, доц. реклами і зв'язків з громадськістю Університету Короля Данила Кожен має право на помилку. І мовні...
12.3.2019, 11:07 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Що ви більше чекаєте:
виходу останнього сезону "Гри Престолів" 14 квітня
дебатів Кандидатів Петро Порошенко vc Владимир Зеленский 19 квітня?

НАШІ ДРУЗІ


Скрипуче дерево два віки стоїть

Про відзначення державними нагородами України (Указ № 520/2012)


25 Серпня 2012 p.

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГРЯДУЩОГО Бориса Абрамовича - директора державного підприємства «Донецький науково-дослідний вугільний інститут»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНГЕЛОВСЬКОГО Олександра Анатолійовича - генерального директора акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область
АГЛІУЛІНА Равіля Мінгаязовича - директора Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
ВЕЛЬМУ Олександра Григорійовича - електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ГАСЮКА Анатолія Вячеславовича - машиніста відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»
ІВАНИЦЬКОГО Анатолія Анатолійовича - прохідника дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область
МИНАЙЛЮКА Володимира Володимировича - гірника очисного забою державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», м.Донецьк
СИМОЧЕНКА Олександра Павловича - бригадира гірничомонтажників відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
СИНЧУКА Василя Васильовича - головного геолога управління державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область
СКРИПНІКА Костянтина Євгеновича - директора відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
СОЛДАТЕНКА Володимира Миколайовича - прохідника виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК Добропіллявугілля» «Шахта «Алмазна», Донецька область
ТАТАРЕНКА Олега Анатолійовича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ТКАЛІЧА Володимира Станіславовича - гірника очисного забою Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
ХАМІНІЧА Андрія Миколайовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ХОМУТЯНСЬКОГО Юрія Миколайовича - бригадира гірників відокремленого підрозділу «Шахта «Центроспілка» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
ШЕПЕЛЄВИЧА Валерія Давидовича - начальника відділу департаменту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, м.Київ
ШЕХОВЦОВА Володимира Миколайовича - бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта №81 «Київська» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
ЮРЧЕНКА Олександра Олександровича - прохідника Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область
Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
МОРДАСОВА Едуарда Віталійовича - заступника командира Першого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ГОЛУБА Сергія Миколайовича - командира Десятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область
ГОРЕЛОГО Віталія Леонідовича - командира взводу Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Львівська область
ДОБРИКОВА Сергія Анатолійовича - командира відділення Сьомого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область
ЗАБАШТУ Василя Анатолійовича - помічника командира Четвертого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область
КУТНЬОГО Віталія Володимировича - прохідника товариства «Шахта «Білозерська» виробничого об’єднання «Добропіллявугілля», Донецька область
МАКАРЕНКА Володимира Романовича - командира Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Дніпропетровська область
ПАНКРУШИНА Романа Сергійовича - першого заступника командира П’ятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

Нагородити орденом «За доблесну шахтарську працю» ІІІ ступеня

АГАРКОВА Олександра Жоржевича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
АНТОНОВА Олександра Володимировича - прохідника акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область
БАБАНИНА Сергія Олександровича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
БЄЛОВА Юрія Івановича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська №3 імені Миколи Сафоновича Сургая» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», м.Донецьк
БІРЮКОВА Олександра Васильовича - начальника дільниці відокремленого підрозліду «Шахта «Харківська» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
БЛАГУТУ Юрія Степановича - начальника дільниці державного акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область
ГАРУСЕВА Сергія Олексійовича - забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені К.А.Румянцева» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область
ГЕМБИЦЬКОГО Анатолія Яковича - гірника очисного забою технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область
ГЕРАСЕНКОВА Павла Олександровича - забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені К.А.Румянцева» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область
ГЕРАСІКА Сергія Олексійовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область
ГОГІАШВІЛІ Миколу Рафовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Олександра Олександровича Скочинського» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ГОРЄЛОВА Юрія Вікторовича - начальника дільниці виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК Добропіллявугілля» «Шахта «Добропільська», Донецька область
ГРИШЕЧКА Сергія Миколайовича - гірника очисного забою структурного підрозділу «Шахтоуправління «Суходільське-Східне» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область
ГУБРІЄНКА Олега Вікторовича - машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ГУЛЄЯ Віктора Миколайовича - електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ДЕМУРУ Олега Миколайовича - гірника очисного забою дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Прогрес» державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область
ЖУКОВА Михайла Петровича - начальника дільниці акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф.Засядька», Донецька область
ЗАДОЛИННОГО Юрія Григоровича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»
ЗУБАРЄВА Костянтина Івановича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Бутівська» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ЗУБКА Сергія Михайловича - гірника з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»
КАЩЄЄВА Андрія Геннадійовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
КІНЯКА Володимира Михайловича - майстра гірничого підземної дільниці Новокостянтинівської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
КОВАЛЕНКА Олександра Георгійовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
КОРОЛЬКОВА Сергія Івановича - прохідника акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область
ЛИТВИНОВА Андрія Володимировича - бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта імені М.В.Фрунзе» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
ЛУГОВОГО Сергія Олександровича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
МЕЛЬНИКА Віктора Леонідовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
МЄДЛЄНОВА Олександра Анатолійовича - забійника на відбійних молотках відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область
МОРОЗА Володимира Григоровича - електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ОЛЕЙНЮКА Олександра Миколайовича - машиніста гірничих виїмкових машин товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область
ОФІЦІНСЬКОГО Ростислава Івановича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»
ПЕРЕВЕРЗЄВА Миколу Вікторовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Іловайська» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область
РИБКУ Романа Анатолійовича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» державного підприємства «Волиньвугілля»
САМОЙЛЮКА Леоніда Самойловича - електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Лутугінська» державного підприємства «Луганськвугілля»
СЕРДЮКА Сергія Віталійовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область
СИСОЄВА Олександра Костянтиновича - прохідника акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», м.Донецьк
СОЛОЖЕНЦЕВА Геннадія Сергійовича - гірничомонтажника акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область
СТАНЧЕНКА Володимира Васильовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Чайкіно» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
СТЕПАСЯ Володимира Миколайовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»
ТАРАНОВА Олександра Васильовича - гірника підземного Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
ФЕДЕЧКА Романа Володимировича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»
ФЕНЧАКА Олександра Петровича - бригадира відокремленого підрозділу «Шахта «Стаханова» державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область
ХОХРІНА Олексія Анатолійовича - прохідника підземного Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
ЦАПРІКУ Олександра Анатолійовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Бутівська» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ЦИМБАЛОВА Геннадія Олексійовича - забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Вуглегірська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область
ЯДРЕЦЯ Миколу Вікторовича - бригадира гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Гірська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область
ЯЦКІВА Михайла Ярославовича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ВАРГУ Олексія Карловича - заступника командира Шостого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область
ФОМЕНКА Володимира Андрійовича - помічника командира загону Десятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АГЄЄВА Володимира Григоровича - директора Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки «Респіратор», м.Донецьк
АКСЬОНОВА Анатолія Васильовича - заступника директора асоціації «Науково-виробниче об'єднання «Механік», Донецька область
БАРИБІНА Валентина Петровича - бригадира гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
БАСЮКА Михайла Михайловича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»
БЕЛЯНСЬКОГО Вячеслава Володимировича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е.Дзержинського» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
БОНДАРЕНКА Олександра Антоновича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Княгинівська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
БУЛЮКА Володимира Івановича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
ГАЛЕЦЬКОГО Володимира Григоровича - машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта імені Єгора Трохимовича Абакумова» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ГАЛУШКА Миколу Миколайовича - директора відокремленого підрозділу «Шахта 1/3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область
ГОЛИКА Ігоря Володимировича - електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»
ГОЧАЧКА Миколу Володимировича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля»
ГРИЦАКА Степана Васильовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля»
ГУСЄВА Юрія Тимофійовича - машиніста гірничих виїмкових машин структурного підрозділу «Шахта імені М.П.Баракова» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область
ДОБРЯНСЬКОГО Андрія Миколайовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Ровеньківське» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
ЄФАНОВА Володимира Дмитровича - бригадира відокремленого підрозділу «Шахта «Центроспілка» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
ЄФРЕМОВА Віталія Вікторовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ЗАГЛЯДІНА Андрія Андрійовича - прохідника виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК «Добропіллявугілля» «Шахта «Піонер», Донецька область
ЗОРІНА Олександра Олексійовича - директора відокремленого підрозділу «Шахта «Курахівська» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область
ІВАНОВА Сергія Вікторовича - прохідника структурного підрозділу «Шахта імені В.І.Леніна» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область
ІГНАШОВА Івана Олександровича - командира Четвертого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м.Луганськ
КОВТУНА Євгена Миколайовича - бригадира прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Золоте» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область
КОРНІЄНКА Сергія Михайловича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Міусинська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
КОРОБКІНА Анатолія Микитовича - начальника відділу Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м.Донецьк
КРАВЧУКА Володимира Васильовича - начальника служби колії відокремленого підрозділу «Антрацитвантажтранс» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
КРИВОШЕЇНА Романа Сергійовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
КРИЦАКА Сергія Петровича - машиніста товариства «Шахта «Білоріченська», Луганська область
КУДЕЛЬКА Анатолія Миколайовича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені «Ізвєстій» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
ЛАХТІНА Юрія Олександровича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
МУШТЕНКО Ольгу Леонідівну - оператора виробництва товариства «Вуглезбагачувальне підприємство Центральна збагачувальна фабрика «Чумаківська», м.Донецьк
НАУМЕНКА Сергія Вікторовича - прохідника акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф.Засядька», м.Донецьк
ОСАДЧУКА Сергія Миколайовича - начальника дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Новопавлівська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
ПАВЛІЙЧУКА Дмитра Володимировича - гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Трудівська» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ПЕТРОВА Льва Володимировича - електрослюсаря відокремленого підрозділу «Шахта імені Космонавтів» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
РЕШЕТНЯКА Олександра Олександровича - ланкового гірників очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Тошківська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область
РУДЕНКА Анатолія Анатолійовича - начальника дільниці державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область
СКВОРЦОВА Михайла Анатолійовича - забійника на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Вуглегірська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область
СТОЙЛОВСЬКОГО Олександра Івановича - виконуючого обов'язки першого заступника генерального директора державного підприємства «Антрацит», Луганська область
СТРЕЛЬЦОВА Романа Володимировича - машиніста відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
СУВОРОВА Сергія Михайловича - директора відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»
ТАШЛОВА Валерія Васильовича - електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Харківська» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
ТРЕТЬЯКОВА Максима Павловича - начальника дільниці технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область
ЧЕПІГУ Анатолія Олексійовича - заступника директора відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська №3» імені Миколи Сафоновича Сургая» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ШАБАТЮКА Андрія Михайловича - електрослюсаря підземного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ»

ДЯЧЕНКУ Андрію Павловичу - заступникові генерального директора державного підприємства «Львіввугілля»
ПОНОМАРЬОВУ Миколі Володимировичу - директорові державного підприємства «Антрацит», Луганська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КУЗНЕЦОВУ Олександру Степановичу - голові правління – директорові інституту акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Вуглемеханізація», Луганська область
СІНЕНКУ Віктору Васильовичу - першому заступникові директора інституту − голові правління акціонерного товариства «Автоматгірмаш імені В.А.Антипова», м.Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ШОЛОХОВУ Анатолію Яковичу - директорові відокремленого підрозділу «Ремонтно-механічний завод» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

АЛЕКСЕЄНКУ Сергію Івановичу - забійникові на відбійних молотках товариства «Орендне підприємство «Шахта «Новодзержинська», Донецька область
БАБАНОВУ Володимиру Миколайовичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»
БАГРЯНЦЕВУ Сергію Леонідовичу - бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Первомайська» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область
БЄЛИХ Олександру Володимировичу - прохідникові відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
БИКОВУ Євгену Вікторовичу - прохідникові державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область
БОНДАРЮ Леоніду Тимофійовичу - прохідникові дільниці технічної одиниці «Шахта «Зоря» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область
БОТАНІНУ Володимиру Іллічу - начальникові підземної дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахта «Павлоградська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ВАСИЛЬЄВУ Олександру Миколайовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ВАШУРІ Андрію Вікторовичу - начальникові дільниці акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область
ВУЙКУ Віктору Дмитровичу - машиністові відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область
ГУСЕНЦОВУ Валерію Дмитровичу - начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу «Шахта «Благодатна» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ДМИТРОВУ Геннадію Миколайовичу - директорові по виробництву товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
ДМИТРУКУ Олегу Михайловичу - машиністові електровоза підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» державного підприємства «Львіввугілля»
ДУБОВСЬКОМУ Руслану Михайловичу - голові правління – директору акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область
ЄГОРОВУ Сергію Геннадійовичу - заступникові керівника департаменту - начальнику відділу товариства «ДТЕК», м.Донецьк
ЄЛІСТРАТОВУ Олександру Дмитровичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область
ЗІНОВ'ЄВУ Юрію Анатолійовичу - заступникові начальника Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м.Донецьк
ІВАНОВУ Сергію Валентиновичу - прохідникові акціонерного товариства «Шахта імені О.Ф.Засядька», м. Донецьк
ІВАСЮКУ Олегу Володимировичу - генеральному директорові державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область
КАРПОВИЧУ Юрію Миколайовичу - бригадиру прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Червоний партизан» товариства «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область
КОВАЛЬОВУ Миколі Павловичу - заступникові директора департаменту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, м.Київ
КОРЄНЬКОВУ В'ячеславу Миколайовичу - заступникові генерального директора товариства «Шахта «Білозерська», Донецька область
КУРАШУ Михайлу Михайловичу - машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахта «Самарська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля» Дніпропетровська область
КУЦУ Андрію Федоровичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля»
ЛИСЕНКУ Олександру Олександровичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Чайкіно» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ЛИТВИНОВУ Віктору Архиповичу - гірничомонтажникові відокремленого підрозділу «Управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного устаткування» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
МАЛАХОВУ Руслану Валентиновичу - електрослюсареві підземного виробничого структурного підрозділу товариства «ДТЕК «Добропіллявугілля» «Шахта «Новодонецька», Донецька область
МАЛАХОВУ Федору Олександровичу - голові первинної профспілкової організації відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область
МАЛИШЕВУ Леоніду Валентиновичу - начальникові дільниці шахти «Молодогвардійська» структурного підрозділу «Шахтоуправління «Молодогвардійське» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область
МАМЛЄЄВУ Шамілю Вініатулловичу - директорові відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область
МЕРКУР'ЄВУ Юрію Сергійовичу - старшому механікові відокремленого підрозділу «Шахта №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»
МИРОНОВУ Володимиру Миколайовичу - головному механікові – директору з енергомеханічного обладнання акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
МИРЧЕНКУ Євгену Григоровичу - головному інженерові Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
МИХОЛАТУ Анатолію Івановичу - головному механікові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Степова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
МІШИНУ Сергію Володимировичу - заступникові головного механіка товариства «Шахта «Рассвет-1», Донецька область
МОВЧАНУ Віталію Сергійовичу - директорові виробничого структурного підрозділу»Шахта ім.М.І.Сташкова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
НАЙДЬОНОВУ Анатолію Миколайовичу - прохідникові відособленого підрозділу «Шахтоуправління «Волинське» державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область
НАТАЛЬЧЕНКУ Володимиру Вікторовичу - бригадирові електрослюсарів підземних виробничого структурного підрозділу «Шахта ім.М.І.Сташкова» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
НІКІТОЧКІНУ Ігорю Олексійовичу - забійникові на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта «Єнакієвська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область
НОВОХАТЬКУ Віталію Васильовичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ПАНІШКУ Олександру Івановичу - генеральному директорові Донецької обласної дирекції з ліквідації збиткових вугледобувних підприємств державного підприємства «Донвуглереструктуризація»
ПАСЕВИЧУ Ігорю Андрійовичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»
ПАЧОСУ Анатолію Дмитровичу - гірникові акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», м.Донецьк
ПЕТРІЩЕВУ Ігорю Анатолійовичу - головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта імені Олександра Олександровича Скочинського» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ПИЛИПЦЮ Юрію Юрійовичу - начальникові дільниці державного акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область
ПОГУДІНУ Олегу Борисовичу - начальникові дільниці філії «Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ПУЗАНОВУ Юрію Миколайовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ПУХУ Зіновію Адамовичу - бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля»
РОСПУТЬКУ Роману Олександровичу - забійникові на відбійних молотках структурного підрозділу «Шахта імені М.І.Калініна» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область
РОТАРЮ Геннадію Миколайовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е.Дзержинського» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область
СЕМИЧАСНОМУ Сергію Миколайовичу - бригадирові прохідників виробничого структурного підрозділу «Шахта ім.Героїв Космосу» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
СКОКОВУ Дмитру Віталійовичу - гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахта «Ювілейна» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
СКЛЯРЕНКУ Сергію Володимировичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Холодна Балка» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
СКРИПНІКОВУ Анатолію Євгенійовичу - прохідникові акціонерного товариства «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область
СЛЮСАРЮ Сергію Павловичу - забійникові на відбійних молотках відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область
СОКОЛЕНКУ Юрію Івановичу - машиністові державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», м.Донецьк
СТЕПАНЕНКУ Сергію Олександровичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Стаханова» державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область
СУХОНОСОВУ Сергію Андрійовичу - бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Карбоніт» державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область
ТАРАСЕНКУ Василю Йосиповичу - гірникові підземному відокремленого виробничого підрозділу «Шахта «Ніканор-Нова» державного підприємства «Луганськвугілля»
ТАРАСОВУ Миколі Володимировичу - електрослюсареві підземному виробничого структурного підрозділу «Шахта «Дніпровська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ТЕРНИКОВУ Володимиру Олександровичу - гірникові підземному відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ТОЛОКОЛЬНІКОВУ Юрію Олександровичу - електромеханікові Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область
ТРЕТЯЧЕНКУ Петру Васильовичу - гірникові очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Партизанська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область
ФІРСТАНОВУ Олександру Васильовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Краснокутська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
ХМЕЛЕНКУ Юрію Васильовичу - прохідникові підземному дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», Донецька область
ХРИПЦІ Ігорю Володимировичу - гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу «Шахта «Тернівська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ШАТОХІНУ Володимиру Павловичу - директорові відокремленого підрозділу «Шахта імені В.В.Вахрушева» товариства «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область
ШРАЙБЕРУ Володимиру Григорійовичу - головному механікові відокремленого підрозділу «Шахта «Хрустальська» державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область
ШУМІКУ Миколі Васильовичу - бригадирові гірників відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» державного підприємства «Волиньвугілля»
ЯКОВЛЄВУ Миколі Дмитровичу - прохідникові державного акціонерного товариства «Шахтопрохідне управління №10» дочірнього підприємства акціонерного товариства «Державна холдингова компанія «Трест Горлівськвуглебуд», Донецька область
ЯКУШЕНКУ Олександру Івановичу - головному технологові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Західно-Донбаська» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область
ЯЩЕНКУ Олексію Марковичу - завідувачеві центру товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М.Федорова», м.Донецьк.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

24 серпня 2012 року



Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 637
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2019
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


У Франківську відкрили виставку "Священна Гуцульщина"

ВІДЕОНОВИНИ


Як вступити до фізкультурного коледжу?
<p>
	<span style="color: rgb(10, 10, 10); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Івано-Франківський коледж Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує випускників шкіл для вступу.</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



Інформація надана: CreditPanda.com.ua


все для підприємців, роботодавців та орендарців