Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Фінансові взлети - це ще не життєві крила

Спорт покращить вашу пам’ять


9 Серпня 2017 p.

Список користі, яку людина отримує від фізичної активності немаленький, проте нове дослідження стверджує, що є ще нові аспекти; старші люди, які роблять більше кроків протягом дня – не залежно від того, чи це прогулянка чи біг – набирають більше балів у тестуванні пам’яті, в порівнянні з людьми, що ведуть сидячий спосіб життя - йдеться в статті на сайті медичного центру "Пріма МЕД". Дослідження, що з’явилось на сторінках видання Journal of the International Neurophsychological Society, може мати велику значення для подолання проблем, пов’язаних з втратою пам’яті з віком та нейродегенеративними розладами, такими як хвороба Альцгеймера. Дослідники відзначають, що до цього часу, декілька досліджень об’єктивно оцінили фізичну активність в двох вікових групах, та довідались, чи пов’язана фізична активність з процесом набуття нових знань.

Для того, щоб розпочати дослідження, вчені запросили 29 молодих дорослих віком від 18 до 31 року та 31 людину віком від 55 до 82 років, які носили ActiGraph – пристрій, що призначений для запису кількості кроків, їхньої енергійності та часу, витраченого на фізичну активність.

Дослідники вирішили використати цей метод, адже опитування, які використовувались у попередніх дослідженнях можуть давати неточну інформацію через проблеми з пам’яттю. Тому отримані дані були об’єктивні та точно відображали фізичну активність, що було для дослідників ключовим показником.

Нестача фізичної активності може негативно відобразитись на пам’яті

Учасники також пройшли нейрофізіологічне тестування, тому дослідники мали змогу оцінити їхню пам’ять, вміння планувати та розв’язувати задачі. Після цих тестів, учасники взяли участь у лабораторному завданні, що включало запам’ятовування асоціацій між іменем та обличчям.

Загалом старші люди, які робили більше кроків протягом дня краще показали себе у тестуванні пам’яті, чим їхні однолітки, які вели сидячий спосіб життя.

Більше того, зв’язок між кількістю кроків та пам’яттю був краще виражений у завданні із поєднання облич людей з їхніми іменами, що є тим самим типом інформації, з яким люди літнього віку мають найбільше проблем при згадуванні.

Дослідники кажуть, що цей тип завдань є значно складнішим для старших людей, оскільки вони висувають сильні вимоги до гіпокампу.

Цікаво, що команда науковців стверджує, що зв’язок між кількістю кроків та роботою пам’яті не була виявлена у молодих людей.

Вчені кажуть, що позитивний вплив фізичної активності на пам’ять може мати багато причин. Кожен знає, що фізична активність є важливим компонентом для схуднення та попередження розвитку серцево-судинних захворювань. Знаючи те, що нестача фізичної активності може мати негативний ефект на вміння запам’ятовувати може стати ще однією причиною того, чому варто вести активний спосіб життя.

Джерело: сайт медичного центру "Пріма МЕД"


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 382
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців