Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Одним Айфоном ситим не будеш

Мед – користь для здоров’я, вживання та ризики


20 Липня 2017 p.

Мед – це солодка речовина, яка виготовляється бджолами з нектару квіток. Спочатку бджоли перетворюють нектар на мед процесом регургірації та евапорації, після цього запасають його як первинне джерело їжі у воскових сотах всередині вулику. Мед зазвичай дістають з вуликів для потреб людей.

Мед розрізняють за кольором, прозорістю, золотий бурштиновий мед зазвичай вартує дорожче чим інші темніші різновиди. Аромат меду буде відрізнятись залежно від типу квіток, з яких був зібраний нектар.

Наразі можна придбати як пастеризований, так і необроблений мед. Необроблений мед дістають з вулика і відразу розливають безпосередньо у банки, тому такий продукт буде містити залишки дріжджів, пилку та воску. Вживання місцевого необробленого меду може допомогти у боротьбі з сезонними алергіями, через регулярний контакт з пилком цієї території. Пастеризований мед нагрівається та очищується від всіх домішок.

Енергетична цінність меду

Одна столова ложка меду (приблизно 21 грам) містить 64 калорії, 17.3 грама вуглеводів (17.3 грама цукру, не клітковини), 0 грам жиру та 0 грам білка.

Мед також містить незначну кількість вітамінів та мінералів.

При заміні цукру на мед спостерігається повільніше підняття рівня цукру в крові, що ймовірно дозволяє втамувати голод набагато ефективніше. Також є докази того, що мед виступає як хороший антиоксидант, має протимікробні та заспокійливі властивості.

Можлива користь від вживання меду

Полегшення при застуді.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я та Американська Академія Педіатрів рекомендують мед як засіб проти кашлю.

У 2007 році світ побачило дослідження, згідно з яким мед здатен зменшувати кашель у нічний час та покращувати якість сну у дітей з інфекцію верхніх дихальних шляхів, у порівнянні з деякими медикаментами та відсутністю будь-якого лікування.

Порятунок від печії

Мед може допомогти у лікуванні печії, згідно з дослідженням, що було опубліковано у виданні BMJ. Дослідники припускають, що такий ефект може бути зумовлений в’язкістю меду, що покриває верхній шлунково-стравохідний тракт та запобігає виділенню шлункового соку.

Бактерицидна дія

Мед містить білок defensin-1, який має здатність знищувати бактерії. Свіжий, не пастеризований мед може використовуватись для свіжих ран, проте його не варто використовувати замість виписаних лікарем медикаментів.

Можливий ризик для здоров’я від вживання меду.

Краще за все не концентрувати увагу на вживанні певних продуктів, адже найкращим дієтами для здоров’я є ті, які комбінують різноманітну їжу.

Мед все ще залишається цукром, тому його вживання повинне бути помірним. Американська Організація Здоров’я Серця рекомендує жінкам отримувати з цукрів не більше 100 калорій на день; а для чоловіків не більше 150 калорій. Це трішки більше двох столових ложок для жінок та 3 столових ложок для чоловіків.

Мед може містити ботулінові ендоспори, що можуть викликати дитячий ботулізм, рідкісне, проте дуже важке отруєння крові, що може призвести до паралічу. Навіть пастеризований мед може містити ці спори. Через це рекомендується не вживати мед дітям до 1 року.

Джерело: сайт медичного центру "Пріма МЕД"


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 483
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців