Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити

БЛОГИ


Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Відповідальним за бардак пропонують призначити…народ (2)
За останні дні у різних джерелах довелося прочитати дослівно таке: «Держава - це ми. Якщо...
15.4.2017, 13:35

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Результати ДПА 4-х класів


7 Червня 2017 p.

Ілюстративне фотоВідповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради упродовж 11-23 травня 2017 року здійснено контроль за проведенням державної підсумкової атестації з української мови, літературного читання, математики у четвертих класах, проаналізовано результати підсумкових контрольних робіт серед випускників початкової школи. Про це повідомила прес-служба Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.

Перевіркою було охоплено 30 (86%) ЗНЗ міста.

Аналізуючи звітні матеріали «Результати державної підсумкової атестації учнів 4-х класів у 2016-2017 н.р.», встановлено, що із 2764 учнів четвертих класів підсумкові контрольні роботи з трьох предметів виконували 2730 учнів(≈99%).

На підставі заяв батьків, висновків лікарсько-консультативної комісії, рішення педагогічних рад, наказу керівника 17 (0,5%) учнів були звільнені від проходження державної підсумкової атестації.

Аналізуючи результати державної підсумкової атестації за 2016-2017н.р., втановлено, що високий та достатній рівень навчальних досягнень учнів з української мови становить 86%, з літературного читання – 92%, математики – 82%.Учні четвертих класів досягли базового рівня підготовки, який відповідає Державному стандарту початкової загальної освіти та може бути основою для подальшого вивчення предметів у школі ІІ ступеня.

Як свідчать результати спостережень, учні справились із визначеним об’ємом роботи впродовж часового проміжку, відведеного на контрольну роботу.

100% високий рівень навчальних досягнень з української мови встановлено в учнів ЗШ № 26 (вчителі Бітюцьких Л.В., Касюк М.І., Крайник Л.М.), ПШС «Перша ластівка» (Барта Р.М.), Католицької ЗШ (Пилипів О.З., Бадуліна Г.І., Петрук О.О.); з літературного читання – в учнів СШ № 1 (Качуляк Т.Ю., Романюк Г.Й., Ванченко Н.В., Цап Н.Г.), ЗШ № 26 (Бітюцьких Л.В., Касюк М.І., Крайник Л.М.), Угорницької ЗШ (Красняк О.І.), Католицької ЗШ (Пилипів О.З., Бадуліна Г.І., Петрук О.О.), ЗШС ім. С.Русової (Трощинська Л.І.).

У порівнянні з минулим навчальним роком високий та достатній рівень навчальних досягнень випускників початкової школи підвищився з української мови та літературного читання – на 1%, з математики – знизився на 4%.

         55 (≈ 2%) учнів засвоїли програмовий матеріал з основних предметів за курс початкової школи на початковому рівні.

         Найбільшу складність в учнів у ході виконання підсумкової контрольної роботи викликали такі завдання: письмове висловлення власної думки до змісту прочитаного; самостійне читання і завдання до тексту для перевірки розуміння прочитаного, встановлення послідовності подій; розв’язування завдань геометричного змісту, порівняння чисел і величин та перетворення величин; знаходження значення виразу (з дужками) з багатоцифровими числами, що передбачає визначення порядку дій.

Вимоги до змісту завдань і їх оцінювання проводились за критеріями, рекомендованими листом МОН України від 13.03.2017р. № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016-2017 навчальному році». Основна увага була зосереджена на перевірку навчального матеріалу, що опановувався учнями упродовж навчання у початковій школі, а не тільки впродовж навчання у 4 класі, виконанні компетентнісно-орієнтованих завдань різних рівнів складності; оцінюванні письмових робіт балами за кожне правильно виконане завдання.

Встановлено, що в окремих учнів недостатньо сформовані вміння працювати в режимі самостійності та контролю. Серед типових психологічних труднощів виокремлюються діти з послабленим рівнем розвитку сприймання, довготривалої пам’яті, концентрації та стійкості уваги.

Оскаржень процедури проведення та результатів атестації до апеляційної комісії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради не надходило, що свідчить про дотримання вимог Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) в системі загальної середньої освіти, інших чинних нормативно-правових документів адміністраціями навчальних закладів.

Підсумки державної підсумкової атестації будуть детально обговорені на шкільних та міських методичних об’єднаннях вчителів початкових класів з подальшим прийняттям дієвих рішень щодо вибору форм і методів роботи, які б сприяли покращенню засвоєння програмового матеріалу дітьми.


Переглядів: 456
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Листопад
2017
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


V Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН