відпустка за рахунок чи частково за рахунок фірми
можливість отримання безкоштовних чи частково безкоштовних юридичних послуг

НАШІ ДРУЗІ

Вольовий камбек на стадіоні «РУХ»: Друга ліга

17 Травня 2017 p.

Сьогодні, 17 травня, на міському стадіоні «Рух» відбувся черговий поєдинок Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

В рамках 31 туру чемпіонату зустрічалися команди «Тепловик-Прикарпаття» - «Поділля» (Хмельницький).

У матчі першого кола "подільці" вдома переграли "Тепловик" з рахунком 2:1, тому підопічним Ковалюка потрібно було сьогодні віддавати борг опонентам.

Отож, стартовий склад «Прикарпаття» на сьогоднішню гру: Вульчин, Громоляк, Бочкур, Прошак, Сем'янчук, Бойко, Боришкевич, Веприк, Гуменюк, Януш, Худоб’як.

Незважаючи на дискваліфікацію і травми провідних гравців, «тепловики» виглядали досить впевнено у першому таймі. Однак, вразити ворота кіпера гостей не вдавалося. Натомість гості із Хмельницького, не маючи у своєму активі багато ударів у площину воріт, таки змогли знайти ключ до володінь воротаря «тепловиків» - Остапа Вульчина. На 41 хвилині рахунок у матчі відкрив гравець «Поділля» - Якубов.

По перерві, у другому таймі, господарі поля мали кілька хороших нагод і намагалися виправити ситуацію, змушуючи нервувати своїх вболівальників, котрих, між іншим, було не мало. Та не здавалися і гості, які наразі ведуть боротьбу за виживання.

І вже на 68 хвилині зустрічі капітан «Прикарпаття» - Боришкевич зрівняв рахунок у матчі, реалізувавши пенальті у ворота «подільців». А на 87 хвилині зустрічі той самий «тепловик» Боришкевич оформив дубль, вражаючи ворота суперника вдруге, цим і розвіюючи їхні сподівання на якісь залікові бали у матчі. Чергові три очки вдома для «прикарпатців»: матч завершився із переможним рахунком 2:1.

Наступний свій матч команда Володимира Ковалюка проведе на виїзді проти винниківського «Руху». Гра відбудеться 21 травня.

Ну а я традиційно бажаю Вам всього найкращого і любові до футболу! Бережіть себе. :) <3