відпустка за рахунок чи частково за рахунок фірми

НАШІ ДРУЗІ

"КАНОНАДА" НА СТАДІОНІ "РУХ"

14 Квітня 2017 p.

Сьогодні, 14 квітня, на франківському стадіоні "Рух", відбувся черговий поєдинок 25-го туру ЧУ серед команд Другої Ліги.

Місцевий "Тепловик-Прикарпаття" у домашньому поєдинку приймали гостей із Запоріжжя - команду "Металург".

У поєдинку першого кола проти "металургів", "тепловики" здобули впевнену перемогу із рахунком 3:0.

Ну а сьогодні, перед своїми вболівальниками, підопічні Ковалюка вирішили не зраджувати традиціям і розгромили гостей із Запоріжжя, розписавшись у їхніх воротах... СІМ разів. Це третя поспіль домашня перемога франківської команди.
Впевнені і злагоджені дії прикарпатців, на перших хвилинах зустрічі, дозволили їм володіти ініціативою протягом тривалого часу, що і призвело до відкриття рахунку у матчі: "круглого" у ворота суперника на 19 хвилині поєдинку переправив "тепловик" - Олег Веприк.
Друге взяття воріт "тепловиками" відбулося на 22 хвилині матчу, коли Ігор Худоб'як впевнено розібрався із кіпером суперників і зробив рахунок 2:0.

Протягом тривалого часу відбувались атаки і цікаві комбінації від обох команд, однак, третього "круглого" від господарів поля вболівальники змогли побачити тільки під завісу першого тайму: на 43 хвилині матчу Халк (Ігор Худоб'як) оформив дубль.

В другій половині зустрічі активізувались гравці "Металурга", проте, довести свої атаки до кінця їм не вдалося. Натомість, вони пропустили у свої ворота і четвертого м'яча: 60 хвилина і гол від Артура Комара. Буквально через три хвилини після цього, не встигнувши прийти до тями, "металурги" отримали розгромний п'ятий гол: Ігор Худоб'як зробив хет-трик (уже не вперше).

Ніякої відповіді чи натяку на гол престижу від гостей не було, а франківці не збирались зупинятися. На 72 хвилині, слідом за своїм партнером по команді, Артур Комар оформлює дубль і робить рахунок 6:0.

На завершення цього тріумфального матчу для господарів "тепловиків", і такого не надто позитивного для гостей із Запоріжжя, на 82 хвилині, вже згаданий там вище "Халк" Худоб'як, оформлює свій покер і доводить до логічного завершення цей веселий і сумний поєдинок із рахунком 7:0 Чудовий великодній подарунок своїм фанам від "тепловиків" за їхню підтримку.

А я доводжу до вашого відома, що свій наступний матч, 26-го туру, прикарпатці проведуть на виїзді. 22 квітня вихованці коуча Ковалюка зустрінуться із командою "НІКОПОЛЬ-НПГУ".

Бажаю вам миру, добра, любові до футболу, і веселих свят! :)