Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Ідеальним бути непросто, але Ти справляєшся

Електрична стимуляція головного мозку збільшує робочу пам’ять


26 Березня 2017 p.

Дослідники,схоже, знайшли спосіб покращити зв’язаність головного мозку. Результати можуть допомогти покращити короткотривалу робочу пам’ять і в майбутньому можуть допомогти відновлювати пошкоджений головний мозок пацієнтів з травмами головного мозку, інсультом чи епілепсією.

Наш головний мозок є складною машиною, що здатна опрацьовувати великі обсяги інформації. Для правильної роботи головного мозку, він повинен сполучати всі свої компоненти для координованих дій.

Науково наш головний мозок був поділений на 4 основні ділянки, кожна з яких має свої власні підрозділи та спеціалізовані функції. Деякі ділянки головного мозку відповідають за мову, деякі за пам’ять, інші за мислення та рух.

Деякі когнітивні функції є результатом взаємодії між ділянками різних регіонів. Сюди можна віднести так звану робочу пам’ять, що проявляється у взаємодії між різними мережами нейронів, а нове дослідження виявило роль хвиль головного мозку у синхронізації та раціоналізації цих зв’язків.

Науковці пояснюють, що хвилі головного мозку з’являються, коли різні нейрони відправляють сигнали одночасно. Точніший ритм, у якому синхронізуються ці нейрони, може допомогти виконувати завдання краще.

Нове дослідження, що було опубліковане у виданні eLife, відкрило, що слабка електрична стимуляція прикладена до головного мозку, може гармонізувати різні ділянки головного мозку, покращуючи пам’ять учасників.

Вивчення впливу електричної стимуляції головного мозку

Команда дослідників використала неінвазивний метод, що називається транскраніальна змінна стимуляція струмом (TACS), для впливу на ритм головного мозку. Використовуючи цю методику, змінний електричний струм прикладається до черепа для модифікації осциляцій у корі.

Протягом електричної стимуляції головного мозку, 10 учасників повинні були виконати ряд завдань на пам’ять з постійним зростанням складності. Електрична стимуляція подавалась у синхронізованому стані, несинхронізованому стані або ж просто короткочасними вибухами.

Учасники експерименту виконали ряд завдань, у яких їм було потрібно запам’ятовувати числа, що мигали на екрані, або ж пов’язати числа з попередніми. Більш складні завдання потребували запам’ятовування двох рядків чисел, а також запам’ятовування двох попередників числа.

Синхронізована стимуляція покращувала робочу пам’ять.

Загалом дослідники виявили, що коли головний мозок стимулювати синхронним чином, учасники показували кращий час реакції на завданнях з пам’яті. Їхня продуктивність особливо покращилась на більш складних завданнях, що потребували від учасника запам’ятовування двох послідовностей чисел для того щоб пов’язати його з поточним числом.

Синхронізовані хвилі головного мозку покращили продуктивність робочої пам’яті – здатність головного мозку відновлювати невелику кількість біт інформації у формі, що легко доступна при виконанні певних завдань. Робоча пам’ять відповідальна за запам’ятовування щоденної інформації, такої як список покупок чи телефонний номер.

Джерело: сайт Пріма МЕД


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 422
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців