Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Курці і на весіллі, і на поминках горе

Франківськ втрачає пам'ятку XIX сторіччя – мерія мовчить


17 Березня 2017 p.

Будинок по вулиці Бачинського, 2-4 руйнується на очах. Фасад поволі обсипається, а от всередину вже зайти страшно. Каменицю звели ще в XIX столітті, це пам'ятка архітектури місцевого значення - розповідає журналіст видання КУРС.

Фото: Юра Паливода

На першому поверсі – навчальні класи музичного училища імені Дениса Січинського.

На другому та третьому поверхах – житлові квартири.
Раніше пам'ятка була на балансі ЖЕО-9, а згодом "ЄРЦ", та міські комунальники відмовилися від неї. Нечисленним мешканцям мерія радить створювати ОСББ. Але оскільки живуть там майже самі пенсіонери, то робити це нікому. Та й кошти на ремонти чи тим більше реставрацію всього будинку – непідйомні для жителів витрати.

"Будинок у жахливому, в аварійному стані, загрожує життю мешканців. Ми до кого тільки не звертались, маємо одні відписки. Я не знаю, до кого ще звертатись", – каже мешканка пані Марія.
У будинку проживає директор Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Дейнега. Він також каже, що у мерії на звернення мешканців не реагують.
"Коли балансоутримувачем було "ЄРЦ", ми ходили до них. Вони абсолютно нічого не хотіли робити. Вони тільки відписували нам, що це все повинні робити самі мешканці. Якщо це пам'ятка архітектури, то я вважаю, що тут і влада повинна бути зацікавлена в тому, і також повинні бути зацікавлені жильці. Колись при Шкутяку нам поміняли дах, який 100 років стояв. Балкони в жахливому стані. Я не можу сам реставрувати балкон. Мені просто грошей не вистачає на це. Об'єднатися мешканці не можуть, тут уже всі старі і просто нема кому працювати, брати відповідальність", – говорить Михайло Дейнега.
Він розповідає, що найбільше тріщин у стінах будинку з'явилось, коли у підвалах почали облаштовувати паби. "Нас ніхто не питав, чи ми того хочемо", – додав Дейнега.
Михайло Дейнега власноруч розмалював стіну біля дверей своєї квартири. Яскраві квіти і метелики серед руїни виглядають сюрреалістично.

Як повідомляв КУРС, учора ініціативна група "Врятуймо спадок Єґера" звернулася до депутатів міської ради, щоби врятувати пам'ятку архітектури на Січових Стрільців, 16 від повної руйнації. "Пасаж Єґера", що був окрасою Станіславова, також потребує капітального ремонту.
Згідно із законом "Про охорону культурної спадщини", ст. 40-41 капітальні ремонти з відновлення пам'яток архітектури проводяться за рахунок відповідних коштів державного бюджету та за рахунок місцевих Програм з охорони та відновлення об’єктів культурної спадщини.

Джерело: КУРС 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 413
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців