Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Камінь, що котиться, мохом не обростає

Голова Уряду продемонстрував основні пріорітети державного бюджету на 2017 рік


23 Грудня 2016 p.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду у середу представив головні пріоритети Державного бюджету на 2017 рік, що був в середу прийнятий Верховною Радою.
"У центрі уваги цього Бюджету є людина", - наголосив Прем'єр-міністр.
Соціальні стандарти
Уряд прийняв рішення про збільшення удвічі мінімальної заробітної плати з 1 січня в Україні до 3200 грн. "Це був сміливий, але перший крок за усю історію незалежності країни, коли удвічі підняли мінімальну заробітну плату для працюючих громадян", - зазначив він.

Охорона здоров’я
У 2017 році відбудеться зростання середньої заробітної плати працівників сфери охорони здоров’я. Заробітна плата працівників сфери охорони здоров’я буде зростати більше ніж на третину у 2017 році і по різним категоріям буде дорівнювати від 3960 грн до максимального показника - 8475 грн.
Також збільшено на 2 млрд грн до 5,9 млрд грн ресурс на централізовану закупівлю медикаментів.
В цілому майже на 19 млрд збільшено фінансування системи охорони здоров’я.

Освіта
Змінено формування заробітної плати для українських освітян, яку підняли на два тарифних розряди.
Перший тарифний розряд також змінено з 1335 грн до 1600 грн.
Середня заробітна плата педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів зросте майже на 50%. Зарплати зростуть в середньому щомісячно від 1672 до 2140 грн додатково до заробітної плати 2016 року. З першого дня це питання було пріоритетом роботи Уряду, наголосив Володимир Гройсман.
Запланована зміна підходів до виплати академічних та соціальних стипендій студентам. Загалом Уряд збільшив фінансування видатків на стипендії на 576 млн.
Володимир Гройсман зауважив, що стипендії мають стимулювати успіхи у навчанні, слугувати додатковою мотивацією отримати якісну освіту і бути конкурентним.

Децентралізація
З 2015 року, коли була розпочата фінансова децентралізація, місцеві бюджети зросли на 52%. Цього року місцеві бюджети будуть зростати ще на 24%.
Сьогодні у місцевих бюджетах сконцентровані колосальні ресурси, зазначив Володимир Гройсман.
У цьому контексті він наголосив на необхідності ефективного використання цих коштів, їх інвестування у якість життя українських громадян. Натомість у багатьох містах керівники тримають гроші на депозитних рахунках. "Це безвідповідальна позиція", - зауважив Глава Уряду.
"Ми маємо створити систему, за якої гроші, які є, мають ефективно працювати на українських громадян. Тому у рамках фінансової децентралізації мають бути не тільки доходи, а й мають бути зобов'язання, за якими місцеві громади мають діяти в інтересах мешканців, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Це та філософія, яку ми закладали в Бюджет-2017 року".
У зв'язку з цим зокрема передбачена зміна підходів до фінансування освіти та охорони здоров'я та передача на місця повноважень щодо утримання закладів цих сфер, що у тому числі стимулюватиме місцеві влади до енергоефективності.
Для забезпечення переданих повноважень та захисту громад закладено додаткову дотацію з Державного бюджету у розмірі 14,9 млрд грн. "Ми не полишимо жодної громади", - зазначив Глава Уряду.
Також запроваджені прямі міжбюджетні трансфери для об'єднаних територіальних громад, які спроможні надавати якісні послуги громадянам.
Говорячи про додаткові інструменти підтримки, Прем'єр-міністр зауважив, що Уряд акумулював у Бюджеті 9 млрд грн, що у 2,2 рази більше ніж у 2016 році, на підтримку регіонального розвитку.
Володимир Гройсман заперечив поширювані чутки, що центральна влада забирає акциз з нафтопродуктів від місцевих бюджетів. Уряд вважає, що місцевий акциз має зрости і очікує від зміни системи адміністрування по усій країні збільшення акцизу для місцевих бюджетів більше ніж на 2 млрд грн, наголосив він.
"Консолідація у формулі перерозподілу забезпечить збільшення доходів місцевих бюджетів, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Доходи будуть не менше ніж факт 2016 року. А ми маємо надію, що зміна системи адміністрування дасть збільшення по місцевим бюджетам".

Дороги
На масштабне будівництво доріг закладено у загальній сумі більше ніж 35 млрд грн.
Для того, щоб з початком сезону почати масштабне будівництво доріг, Уряд буде концентруватися над трьома завданнями: визначення стратегії розвитку доріг, забезпечення ефективності використання ресурсів і високої якості дорожніх робіт.
"Завдань є три: визначити стратегію розвитку доріг, а не ремонтувати чи будувати дороги в нікуди. Ми маємо будувати дороги, якими будуть користуватися люди, які є витребувані в країні і які будуть підкреслювати наші логістичні можливості і позитивно впливати на розвиток національної економіки. Тому маємо визначити чітку стратегію, куди що будуємо. Друге – ціна. Це має бути конкурентно, максимально дешево, це має бути чесно. Тут питання №1 - ефективність використання ресурсів. І третя позиція - якість", - підкреслив Володимир Гройсман.

Енергоефективність
У 2017 році зокрема заплановане створення Фонду енергоефективності.
Закладені видатки Державного бюджету становлять 800 млн грн, а очікуване залучення коштів міжнародних донорів сягає до 3 млрд грн (до 100 млн. € ).

Підтримка АПК
6,5 млрд грн передбачено на підтримку сільськогосподарських товаровиробників, у тому числі сільськогосподарського машинобудування.
"Наше завдання - підтримувати інвестування в Україну, виробляти якісний конкурентний продукт всередині України, а не бути сировинним придатком. Маємо засіяти, зібрати, переробити, дати людям заробітну плату і потім продати. Тоді ми будемо мати і роботу для людей, і заробітну плату, і валютну виручку в країні більше ніж маємо сьогодні", - зауважив Володимир Гройсман.

Культура
Загальний бюджет НСТУ становите 1,2 млрд грн, повідомив Прем'єр-міністр.
Також збільшено видатки на цю сферу, що свідчить про пріоритетність культури для Уряду.

Фінансування дипломатичної служби у 2017 році
Обсяг видатків на дипломатичну службу у 2017 році збільшено на 1 млрд - з 3 млрд грн у 2016 році до 4 млрд грн у 2017 році.
"Ми виконали обіцянки перед українською дипломатією", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр підкреслив відкритість Уряду та закликав громадських активістів та експертів відслідковувати "кожну бюджетну гривню", що сприятиме підвищенню ефективності використання бюджетних ресурсів на будь-якому рівні.
"Допомагайте нам відкриватися ще більше", - закликав Володимир Гройсман.

Джерело сайт Тисменицької РДА


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 424
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців