Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Фінансові взлети - це ще не життєві крила

В Україну прибули перші поставки ліків, закуплені за кошти державного бюджету України на 2016 рік


9 Грудня 2016 p.

В Україну поставили першу партію ліків для пацієнтів, хворих на рідкісне генетичне захворювання мукополісахаридоз, закуплених за кошти державного бюджету 2016 року через міжнародну організацію ПРООН.
Договори на закупівлю ліків за програмами 2016 року вже підписали й з двома іншими організаціями - ЮНІСЕФ та Crown Agents. Розпочалася підготовка переговорного процесу щодо закупівлі ліків за кошти держбюджету 2017 року.

Станом на 8 грудня 2016 року за кошти держбюджету 2015 року міжнародні організації поставили в Україну вже 94% від загальної кількості замовлених лікарських засобів, засобів імунопрофілактики та медичних виробів.

У 2016 році 5 мільйонів українців змогли вакцинуватися від дифтерії та правця і ще 1,7 мільйонів отримати вакцинацію для профілактики гепатиту В завдяки співпраці з міжнародним дитячим фондом ЮНІСЕФ. Наприкінці грудня ЮНІСЕФ поставить ще понад 900 тисяч доз вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи.

Закупівлі через ЮНІСЕФ заощадили понад 3 млн доларів США, що дозволить поставити ще більше вакцин в Україну. В Україні вперше за багато років буде сформовано 25-відсотковий запас вакцин, відповідно до рекомендацій ВООЗ.

Завдяки співпраці МОЗ з ПРООН в Україну до кінця грудня 74 тисяч українців зможуть отримати додатково вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus типу b.

Міжнародна організація Crown Agents поставила 95% лікарських засобів та медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання. Зараз триває поставка ще трьох препаратів та матеріалів до системи автоматичного збору компонентів крові.

Crown Agents поставила також 99% препаратів для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих дорослого віку. А також розвезли в регіони додаткову партію життєво необхідного для хворих на мієлоїдний лейкоз препарат нілотиніб.

ЮНІСЕФ на 99,8% виконала зобов’язання щодо поставок АРВ препаратів. Триває додаткова поставка ЮНІСЕФ АРВ препаратів з використанням наявного балансу економії, а також дозамовлено додаткові препарати. Ліки для орфанних пацієнтів поставили та розвезли по регіонах на 100%.

Діти, які хворіють на гепатити, отримали ліки на 99,74%, згідно із замовленням. Дорослі пацієнти з тим ж недугом отримали 96,87% від кількості препарату, що було закуплено міжнародною організацією. На сьогодні маємо баланс незаконтрактованих коштів з боку ПРООН по даному напрямку у розмірі 110 тисяч доларів США. На цю суму МОЗ погодив додаткову закупівлю препаратів.

Враховуючи ефективність закупівель через міжнародні організації за кошти держбюджету 2015 року, Міністерство охорони здоров’я підписало договори на закупівлю ліків та медичних виробів за кошти держбюджету 2016 року.

Протягом листопада 2016 року Міністерство підписало договори з міжнародним дитячим фондом ООН в Україні, Програмою розвитку ООН та Crown Agents. Загалом протягом серпня-листопада 2016 року нова команда МОЗ підготувала всю необхідну документацію та провела роботу, яку мали робити ще від початку січня.

23 листопада уряд ухвалив рішення для проведення заключного етапу укладення угод з міжнародними організаціями щодо закупівлі лікарських засобів та медичних виробів на 2016 рік. Найближчим часом буде укладено відповідні угоди з міжнародними організаціями і етап укладання договорів буде повністю завершено.

 Джерело сайт ІФ ОДА


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 356
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців