все для підприємців, роботодавців та орендарців купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Щомісячна адресна допомога ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.9.2018, 17:54
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


A bargain is a bargain

Звіт про роботу відділу звернень громадян міської ради в третьому кварталі 2016 року


3 Листопада 2016 p.

В Ш кварталі 2016 року відділом отримано 1636 звернень громадян, що на 10,5 % більше, ніж у ІІІ кварталі 2015 року. З них: заяв – 1409 (86,13%), скарг – 48 (2,93%), пропозицій – 3 (0,18%), усних - 176 (10,76%).

За звітний період виконавчим комітетом міської ради розглянуто 204 (12,4%) колективних звернень, отримано 464 (28,4 %) дублетних звернень громадян.

Впродовж III кварталу повторно звернулося до виконавчого комітету міської ради 8 (0,5 %) громадян від загальної кількості з питань: соціального захисту населення, містобудування та архітектури, освіти, центральної клінічної лікарні та департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою.

Найбільше громадяни зверталися з питань: комунального господарства та благоустрою– 588 (35,9%) від загальної кількості, соціального захисту – 502 (30,7%), земельних відносин – 83 (5%), житлової політики – 68 (4,1 %), архітектури та містобудування – 128 (7,8%), транспорту та зв’язку – 82 (5%), торгівлі – 39 (2,3%), освіти – 41 (2,5 %), сім’ї, дітей та молоді – 10 (0,6 %), культури – 12 (0,9 %), фінансової політики – 25 (1,5 %), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 21 (1,3 %), охорони здоров’я – 14 (0,9 %), праці і заробітної плати – 6 (0,4 %) , діяльності органів місцевого самоврядування 10 (0,6 %) тощо.

Від загальної кількості пропозицій, заяв та скарг 1001 (61,2 %) звернень вирішено позитивно на користь громадян, роз’яснення 572 (34,9 %) звернення, відмовлено 34 (2,1 %) і на контролі 29 (1,8 %) звернень.

Для розгляду за належністю в III кварталі 2016 році до виконавчого комітету міської ради надійшло 76 (4,6 % від загальної кількості). А саме від: Уповноваженого Верховної Ради з прав людини – 1, Адміністрації Президента України – 3; прокуратури міста – 13 звернень; облдержадміністрації – 51 звернення; обласної ради – 8 звернень.

55 (3,3 % від загальної кількості) звернень надійшло до виконавчого комітету міської ради від депутатів усіх рівнів, в т.ч. народних депутатів України – 6 звернень, від депутатів міської ради – 49 звернень.

Відповіді на всі депутатські звернення надані у відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

На 15 % (210 проти 179) збільшилась кількість звернень від найменш соціально-захищених категорій населення – учасників війни та бойових дій, осіб, які потерпіли від аварії на ЧАЕС, учасників АТО, одиноких матерів. Актуальними залишаються питання надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, призначення житлових субсидій, а також надання допомоги та забезпечення житлом, земельними ділянками учасників АТО, внутрішньо переміщених громадян з тимчасово окупованої території.

За звітний період на особистому прийомі у керівництва виконавчого комітету міської ради побувало 176 (10,76%) громадян, (у III кварталі 2015р. - 59) в 3 рази збільшилась кількість усних звернень громадян. Основні питання, з якими зверталися містяни: житлової, комунальної політики та благоустрою – 76 (43,2%), містобудування, архітектури та культурної спадщини – 19 (10,8%), соціального захисту – 15 (8,5%), земельних відносин – 8 (4,5%), освіти – 5 (2,8 %), транспорту – 10 (5,7%), охорони здоров’я – 1 (0,5%), інші – 42 (24%).

За підсумками особистих прийомів громадян керівництвом виконавчого комітету міської ради підготовлено 13 прес-релізів на офіційний веб-сайт міста

 З метою вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян, впровадження нових форм та методів роботи здійснюється порядок електронного запису мешканців міста до керівництва виконавчого комітету міської ради через офіційний веб-сайті міста. Впродовж ІІ кварталу 2016 року цією послугою скористалося 6 містян.

У звітному періоді проведено 3 «гарячі» лінії з керівництвом виконавчого комітету міської ради, де правом поспілкуватися скористалося 11 громадян. Про час їх проведення заздалегідь повідомлялось в газеті «Західний кур’єр» та на офіційному веб-сайті міста в розділі «Мешканцям міста».

Впродовж III кварталу цього року з державної установи «Івано-Франківський обласний контактний центр» прийнято до розгляду 384 звернення (у Ш кварталі 2015 р. – 360). На 6 % збільшилась кількість.

Звернення відображають невдоволення громадян зниженням рівня життя, постійним підвищенням житлово-комунальних тарифів, цін на товари і найнеобхідніші лікарські засоби. Водночас містяни висловлюють сподівання на поліпшення соціально- економічного становища в країні, підвищення соціальних стандартів. Проблемними для значної кількості громадян у звітному періоді залишались питання отримання житлових субсидій, обслуговування та ремонт будинків, утримання прибудинкових територій, щодо пільгового проїзду певних категорій громадян у міському транспорті.

Відповідно до графіка проводились прийоми громадян з особистих питань керівництвом виконавчого комітету міської ради за місцем проживання, зокрема, в ЗОШ №22, в КП «Дирекція замовника», ВО «Карпати» та Хриплінській сільській раді.

За звітний період відділом звернень громадян виконавчого комітету міської ради систематично подавалася інформація на виконання розпорядження ОДА від 18.03.2013 року № 59 «Про «гарячу» телефонну лінію ОДА». Подано 3 таких інформацій.

Відповідно до пункту 3 Указу Президента України у виконавчому комітеті міської ради продовжує діяти постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. В липні 2016 року прийнято рішення «Про роботу із зверненнями громадян у 1 півріччі 2016 року».

Пріоритетним завданням відділу було своєчасне оновлення інформації роботи із зверненнями громадян на офіційному веб-сайті міста.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 54 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження міського голові від 26.06.2011 року № 300-р «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації» забезпечено реєстрацію, облік, систематизацію та своєчасне надання відповідей на запити.

Так, в ІІ1 кварталі 2016 року отримано 89 запитів від фізичних осіб. З з них: 50 через Інтернет-приймальню та 39 інформаційних запити надійшло поштою. Найбільш запитувані інформації: щодо наявності вільних земельних ділянок під будівництво учасникам АТО, з приводу забезпечення харчуванням учнів пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів, надати копії документів з приводу дорожнього руху в центрі міста обмеження руху та паркування транспорту, надати інформацію щодо діючих тарифів на розміщення зовнішньої реклами, діяльності органів місцевого самоврядування, надання копій рішень міської ради, виконавчого комітету та розпоряджень міського голови тощо.

Впродовж III кварталу 2016 року через Інтернет-приймальню опрацьовано 186 електронних звернень громадян. Відповіді на електронні звернення надавались у визначений законом термін.

Питання забезпечення своєчасного виконання звернень громадян, поліпшення якості підготовки відповідей на інформаційні запити та електронні звернення систематично обговорювались на нарадах у керуючого справами виконавчого комітету міської ради. Щоденно в робочому порядку надавалась допомога з питань підготовки відповідей новоприйнятим працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Відділ звернень громадян і надалі буде працювати над пошуком шляхів удосконалення системи роботи із зверненнями громадян, впровадженням інноваційних форм організації ефективного діалогу влади та громадськості.

Офіційний сайт міста


Переглядів: 235
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Наступний чат


o 15:00, 20-09-2018

Наш гість:
Анастасія Спіцина

Архів


Вересень
2018
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


В Артеку на Буковелі розповідали про основні права дітей
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Олександр Шевченко: "Найбільшої уваги треба приділяти дітям, щоб у майбутньому виховати гідних українців".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН