все для підприємців, роботодавців та орендарців купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Як встановити межі земельної ділянки в натурі?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
30.7.2018, 15:47
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Антибіотики : використовуйте обережно


2 Листопада 2016 p.

Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) в рамках реалізації глобальної компанії «Антибіотики : використовуйте обережно!» у період з 14 по 20 листопада 2016 року проводитиметься Другий Всесвітній тиждень правильного застосування антибіотиків.

Основні факти

Стійкість до протимікробних препаратів ставить під загрозу ефективну профілактику і лікування зростаючого числа інфекцій, що викликаються бактеріями, паразитами, вірусами і грибками.
Проблема стійкості до антибіотиків загострюється і уже тепер складає серйозну загрозу для світової громадської охорони здоров'я.
Без ефективних антибіотиків буде складно забезпечити успішне проведення хірургічних операцій і хіміотерапії при раку.
Витрати на лікування пацієнтів з антибіотикорезистентними інфекціями вищі, оскільки лікування триватиме довше, потрібні додаткові аналізи, застосовуються більш дорогі лікарські засоби.
480 000 осіб у всьому світі щорічно захворюють на туберкульоз із множинною лікарською стійкістю.
Проблема резистентності до лікарських засобів вже починає заважати боротьбі проти ВІЛ та малярії.
Антибіотикорезистентність: важливі аспекти..
Стійкість (резистентність) до протимікробних препаратів виникає, коли мікроорганізми (бактерії, грибки, віруси і паразити) змінюються під впливом протимікробних препаратів (таких, як антибіотики, протигрибкові, противірусні, протималярійні та протиглистні препарати).
В результаті лікарські засоби втрачають ефективність, а збудники інфекцій довше затримуються в організмі, в результаті чого зростає ризик зараження оточуючих – сусідіву палаті, медичного персоналу, членів родини.
Нові механізми мікробної стійкості виникають і поширюються по планеті, ставлячи під загрозу нашу здатність лікувати поширені інфекційні захворювання, подовжуючи терміни одужання, викликаючи інвалідність і смерть.
Без ефективних протимікробних препаратів для профілактики і лікування інфекцій такі медичні процедури, як трансплантація органів, хіміотерапія при онкологічних захворюваннях, лікування діабету і хірургічні операції (наприклад, кесарів розтин і заміна тазостегнового суглоба) стануть вкрай ризикованими.
Стійкість до протимікробних препаратів обумовлює подорожчання медичних послуг, оскільки потрібна більш інтенсивна терапія і тривале перебування в стаціонарі.
Стійкість до протимікробних препаратів розвивається природним чином, зазвичай за допомогою генетичних змін.Однак некоректне і надмірне використання протимікробних препаратів прискорює цей процес.
У різних галузях антибіотики неправильно застосовуються для лікування людей чи тварин, і часто без контролю з боку професіоналів. Особливо часто, і медики, і немедики, зловживають антибіотиками люди з вірусними інфекціями (застуда, грип).
Часто антибіотики застосовують як стимулятори росту в тваринництві та рибному господарстві.
Стійкість до антибіотиків спостерігається у всіх країнах.Пацієнти з інфекціями, викликаними резистентними бактеріями, мають підвищений ризик негативних клінічних результатів і летального результату, а також споживають більше медичних ресурсів, ніж пацієнти, інфіковані нерезистентний штамами тієї ж бактерії.
Наприклад, стійкість Klebsiella pneumoniae - поширеної кишкової бактерії, яка може викликати небезпечні для життя інфекції до препаратів«останньої надії» -карбапенемів, поширилася на всі регіони світу. K.pneumoniae часто є причиною внутрішньолікарняних інфекцій, таких як запалення легенів, інфекції кровотоку, а також інфекції новонароджених та пацієнтів відділень інтенсивної терапії. У деяких країнах через розвинену стійкості K. pneumoniae до карбапенеми виявляються неефективними при лікуванні більш ніж 50% пацієнтів з цією інфекцією.
Значнепоширення отримала стійкість E.coli до фторхінолонів, антибіотиків, найбільш часто застосовуються при лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів. Тепер у багатьох країнах на різних континентах терапія фторхінолонами неефективна більш, ніж в 50% випадків.
Як мінімум в 10 країнах (Австралія, Австрія, Канада, Франція, Японія, Норвегія, Словенія, Південна Африка, Швеція та Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) зафіксовані випадки неефективності в лікуванні гонореї препаратами III покоління цефалоспоринів.
Також широко поширилася стійкість до препаратів першої лінії Staphlylococcus aureus - частого винуватця важких інфекцій в установах охорони здоров'я та за їх межами. За оцінками, ймовірність смерті хворого, інфікованого метицилін-резистентним золотистим стафілококом є на 64% вищою, ніж пацієнта з нерезистентним штамом Staphylococcus aureus.
Препаратом останньої надії для лікування небезпечних для життя інфекцій, що викликаються Enterobacteriaceae, є колістин. Останнім часом в кількох країнах і регіонах спостерігаються випадки стійкості до колістину, що робить такі інфекції невиліковними.
За оцінками ВООЗ, в 2014 році було близько 480 000 випадків захворювання на туберкульоз із множинною лікарською стійкістю (МЛС-ТБ), який характеризується стійкістю до двох найдієвішим протитуберкульозних препаратів, проте лише чверть (123 000 випадків) були виявлені і зареєстровані. Для терапії МЛС-ТБ застосовуються набагато більш тривалі і менш ефективні курси лікування, ніж при звичайному туберкульозі. У 2014 р лікування МЛС-ТБ було успішним лише в половині випадків.
З нових випадків захворювання на туберкульоз в 2014 р близько 3,3% характеризувалися множинною лікарською стійкістю. Серед осіб, раніше проходили лікування від туберкульозу, цей показник вищий: 20%.
Туберкульоз з широкою лікарською стійкістю (ШЛС-ТБ) - різновид туберкульозу, стійка щонайменше до 4 основних протитуберкульозних препаратів, виявлений в 105 країнах. Близько 9,7% хворих МЛУ-ТБ страждають також і ШЛС-ТБ.
У 2010 р в країнах, що розвиваються приблизно у 7% пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, що отримували курс антиретровірусної терапії (АРТ), було виявлено ??стійкість до лікарських засобів. У розвинених країнах цей показник склав 10-20%. Останнім часом деякі країни повідомляють про 15% (або більше) випадків резистентності серед тих, хто починає терапію і до 40% серед тих, які її поновлюють після перерви.Зростання стійкості до АРТ має і важливі економічні наслідки, оскільки препарати другої і третьої лінії відповідно в 3 і 18 разів дорожче, ніж препарати першого ряду.

21 вересня 2016 року відбулась нарада високого рівня Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо стійкості до протимікробних препаратів, мета якої полягає в нарощуванні зусиль світової спільноти і активізації багатосекторальні діяльності на національному рівні стосовно протистоянню антибіотикорезистентності.
Стійкість до протимікробних препаратів - багатогранна проблема, що стосується всього суспільства і визначається безліччю взаємопов'язаних факторів. Окремі ізольовані зусилля малоефективні. Для боротьби з розвитком і поширенням стійкості до протимікробних препаратів необхідні узгоджені дії.

Прес-центр ДОЗ ОДА


 


Переглядів: 392
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН