Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Хто правду говорить, ненавидять того

«Фраґменти візуальної маніпуляції» в Івано-Франківську


29 Жовтня 2016 p.

28 жовтня в Івано-Франківську відбулась зустріч з українським художником Сергієм Радкевичемз нагоди реалізації художником роботи «Фраґменти візуальної маніпуляції».

«Фраґменти візуальної маніпуляції» – це мурал розміром 11×9 метрів, створений на фасаді підстанції Теплокомуненерго за адресою вул. Сахарова, 30 А. Під час зустрічі куратор проекту «Франківський вуличний малюнок», в рамках якого створюється мурал, Віталій Грех розповів про творчі практики Сергія Радкевича, стилістику його роботи та головні теми, з якими працює художник. Роботи Сергія Радкевича, створені в публічному просторі, балансують між сучасним розписом та ґрафіті. Вони змінюють значення простору, який піддається інтервенції. Теми, з якими працює художник, беруть свій початок у релігійній іконографії. Сергій Радкевич поєднує геометричні форми та богословський зміст для створення сучасного духовного контексту у абстрактній формі. Він використовує площини будинків, трансформуючи їх у якості духовно значимого простору.
Сергій Радкевич розповів про свою роботу у Івано-Франківську. «Фраґменти візуальної маніпуляції» – це рефлексія на ті події, які відбувались довкола теми муралів у Івано-Франківську у 2016 році. «Якби тут не відбулась дискусія довкола муралів, я б не малював тут цю роботу», –коментує Сергій Радкевич.
У цій роботі художник використовує три різних техніки, з якими працював останні три роки – це іконописний, реалістичний та графічний стиль. Така комбінація естетичних пластів також відсилає до контексту дискусії довкола муралів – використання різних технік має сподобатись широкому колу глядачів. Одним сподобається графічна стилістика, іншим - реалістична, а комусь – їхнє поєднання. В такий спосіб художник робить спробу маніпулювати контекстом та глядачем.
«Для мене візуальна пластика – це жонглювання. Коли художник володіє максимальною кількістю пластик – він як жонглер, який може маніпулювати середовищем. Три різні стилістики мають задовольнити всі групи населення».
На роботі також зображено графік, який відображає рівень зацікавленості роботою містянами – наскільки часто до художника підходили мешканці міста, чи спілкувались з ним і які запитання задавали.

Проект муралу реалізується ініціативою «Відкритий Вуличний Малюнок» спільно з платформою «Тепле Місто», за ґрантової підтримки громадського ресторану UrbanSpace 100, а також за підтримки готелю «Надія», ресторації «Кухня» та магазину «Малярний дім».

Довідка:
Сергій Радкевич народився 1987 року у Луцьку. Закінчив відділення монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. Його творчі пріоритети – монументальний розпис, стріт-арт, живопис, графіка. У своїх практиках художник працює з сакральними образами, які виносить поза сакральні об'єкти. Сергій є одним з організаторів стріт-арт фестивалю BlackCircleFestival. Лауреат другої спеціальної премії PinchukArtPrize 2012 року. Живе і працює у Львові.

Вибрані проекти та роботи:
2016, Український зріз (Вроцлав, Польща); IN THE CROSSHAIRS – ArtisticdialoguewiththeUkraine, Schafhof–EuropäischesKünstlerhausOberbayern (Фрайзінг, Німеччина), LeMur (Париж, Франція); WallDrawings, Icônesurbaines, MAC Lyon (Ліон, Франція)
2015, КАЛЕНДАР/ПОВНИЙ ЦИКЛ ПРАЦІ (Дзиґа, Львів, Україна); Schafhof–EuropäischesKünstlerhausOberbayern (резиденція, Фрайзінг, Німеччина); Фагменти Свідомого, Schafhof–EuropäischesKünstlerhausOberbayern (Фрайзінг, Німеччина)
2014, KatowiceStreetartFestival 2014 (ПіекариШлонскі, Польща); CasusPasic, StreeatArt Музей (Санкт Петербург, Росія); 12, DomainedeGrandmont, Сумон, Франція); 4 Landartfestival (РозточанськийНаціональй заповідник, Польща)
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 362
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців