Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Ніщо так не зближує людей, як один варіант на іспиті.

Уряд створив Національний комітет промислового розвитку України


18 Жовтня 2016 p.

Уряд прийняв рішення про створення Національного комітету з промислового розвитку, який має стати механізмом вирішення проблем вітчизняної промисловості та створення передумов для вироблення конкурентного національного продукту.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду зазначив: «Зараз завдання Комітету - не просто стати структурою, яка утворена сьогодні, а реальним механізмом діагностики проблем національної промисловості, напрацювання механізмів і реальних, конкретних рішень, які дадуть можливості нам сьогодні отримати конкурентний, якісний, національний продукт».

«Наше завдання - просуватися по цих параметрах догори, а не падати вниз», - заявив ВолодимирГройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд працював декілька місяців над створенням Комітету розвитку промисловості, відбулося багато обговорень.

Команда Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на чолі з першим віце-прем'єр-міністром Степаном Кубівим із залученням промисловців, підприємців, виробників, науковців напрацювали відповідні рішення, що дозволять започаткувати дієвий механізм відродження української промисловості, зазначив Володимир Гройсман.

Голова уряду запропонував стати виконавчим директором комітету промислової політики народному депутату, члену комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Анатолію Гіршфельду.

Також узгоджено позицію щодо створення посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі з питань промисловості та департаменту, що буде в координації надавати підтримку розвитку промисловості. Також до Експертної ради буде залучено комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, представників Асоціації профспілок, реального сектору та науки.

«Парламент, уряд, Президент, комітет - ми напрацюємо усі необхідні рішення, і ви побачите, система буде кардинально змінюватися. У нас є 3, 5, 7 речей, за які можемо взятися і дати гарний результат, і будуть створені десятки тисяч робочих місць. Це є абсолютно реально», - зазначив прем’єр-міністр.

Голова уряду наголосив, що Україна відстає від країни світу за показниками імпорту засобів виробництва, сировини, споживчих товарів, ефективності промисловості.

За його словами, до такої ситуації призвела непрофесійна політика та популізм, що провадилася раніше. «Подивіться, яке падіння 1998 - 2012 рік, війни ж не було, просто професіонали управляли країною, - зазначив він. - Інвестували в себе, а не в країну».

Так, державне замовлення на підготовку кадрів не відповідає потребам реального ринку. «Ми готуємо, фактично, за державні кошти безробітних, а готуємо на таких технологіях і засобах виробництва, що їх немає в реальному секторі», - зазначив Володимир Гройсман.

У цьому контексті прем’єр-міністр також виступив за інтеграцію науки до процесу відродження промисловості, щоб «наука мала прикладне застосування в реальному секторі економіки».

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна має колосальні можливості в розвитку національної економіки. За його словами, позитивні сигнали щодо зростання економіки можна подвоїти та зробити сталим. За рік можливо дати серйозний поштовх до розвитку національного продукту виробництва, поглиблення переробки, створення доданої вартості на території України, переходу від сировинного типу економіки, висловив переконання Володимир Гройсман.

Джерело: сайт ІФ ОДА 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 375
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців