Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Жінці треба думати головою, а не подружками

Профілактичні медогляди є найважливішою ланкою попередження хвороби


12 Жовтня 2016 p.

Однією з найактуальніших на сьогодні проблем галузі охорони здоров’я є інформування населення про необхідність проходження щорічних профілактичних медоглядів. На жаль, люди звертаються до лікувальних установ уже тоді, коли та чи інша хвороба у задавненому стані, не усвідомлюючи – захворювання краще виявити на ранній стадії.

„Усі поліклінічні заклади проводять профілактичні медичні огляди – максимальне обстеження пацієнтів, при яких, у разі вперше виявленої патології або загострення хронічних проблем, пацієнту надають необхідну медичну допомогу.

Також проводять попередній медичний огляд під час прийняття працівників на роботу. Роблять це з метою визначення стану здоров’я працівника і реєстрації необхідних об’єктивних показників здоров’я та можливості виконання без погіршення стану здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу; виявлення професійних захворювань, що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах та попередження виробничо зумовлених і професійних захворювань (отруєнь)”, – розповідає головний лікар івано-франківської міської поліклініки №3 Наталія Ветоха.

Періодичні медичні огляди проводять з метою своєчасного виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань (отруєнь), загальних та виробничо зумовлених захворювань; забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я працівників в умовах дії шкідливих та небезпечних факторів і трудового процесу; вирішення питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних виробничих факторів і трудового процесу; розробки індивідуальних та групових лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів працівникам, що віднесені за результатами медичного огляду до групи ризику; проведення відповідних оздоровчих заходів.

„При міській поліклініці №3 працює спеціальне розрахункове відділення. Основна його функція – попередження поширення інфекційних венеричних і паразитарних захворювань працівниками харчових підприємств і торгівлі, водопровідних споруд, лікувально-профілактичних дитячих і підліткових закладів, організацій, осіб, які займаються індивідуальною діяльністю, в також тих, що проходять обов’язкові при поступлення на роботу періодичні медичні огляди (декретована група населення), кандидати у водії та водії транспортних засобів, особи, яким потрібен дозвіл (ліцензія) на об’єкт дозвільної системи та особи, які претендують на зайняття посади, пов’язаної із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Окрім того, відділення проводить протиепідемічні заходи, такі як профщеплення, виявлення інфекційних хворих, хворих венеричними і гінекологічними захворюваннями, складає і систематизує перевірку списків осіб, що підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, забезпечує осіб, що прибули на медичний огляд, лабораторними, рентгенівськими та іншими методами дослідження, а також медичний огляд відповідними лікарями-спеціалістами, тощо”, – наголошує Наталія Ветоха.

За її словами, хоча б раз у рік кожна людина повинна прийти на загальний профілактичний огляд. Часто люди думають, що пройти профогляд – це просто відмітити штамп в медичній довідці. Але це не так. Людина має зробити загальний аналіз крові і на визначення рівня цукру в крові, провести флюорографію, пройти огляд терапевта, а для жінок – гінеколога.

Якщо ж говорити про спеціальні медогляди, то йдеться, насамперед, про декретовану групу населення, тобто осіб, які на роботі безпосередньо контактують з людьми.

Наприклад, це працівники сфери освіти чи інших спеціальностей при освітніх закладах, працівники торгівлі чи сфери громадського харчування. Під час медичних оглядів їх перевіряють додатково на наявність інфекційних хвороб та проводять так званий санмінімум.

Водії, державні службовці та особи, яким потрібен дозвіл (ліцензія) на об’єкт дозвільної системи додатково проходять обстеження в окуліста, отоларинголога, хірурга, невролога, нарколога і психіатра.

Не варто відкладати щорічний медичний огляд, або вважати його непотрібною формальністю. Адже регулярно проходячи обстеження в лікувальній установі, можна виявити хворобу на ранній стадії і, можливо, врятувати життя.

Джерело: офіційний сайт ІФ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 347
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців