ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Щомісячна адресна допомога ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.9.2018, 17:54
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


A bargain is a bargain

Відбулося засідання конкурсної комісії з присудження обласної щорічної премії імені Герасима Терсенова


17 Серпня 2016 p.

16 серпня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії з присудження обласної щорічної премії імені Герасима Терсенова, участь в якому взяла директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець. На розгляд були подані наукові розробки від вищих навчальних закладів, установ, організацій та підприємств.
У результаті обговорення та рейтингового голосування переможцями стали:

автори розробки «Удосконалення державного первинного еталона одиниці об’єму та об’ємної витрати газу ДУТУ 03-01-96» Бієнко О.В., Вощинський В.В. - ТОВ «Івано-Франків­ське спеціалізо­ване конструкторське бюро засобів автоматизації», Джочко П.Я., Безгачнюк Я.В., Середюк Д.О. – ДП «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Розробка захищена патентом України на корисну модель та патентом України на винахід.

Суть розробки: в результаті проведеного удосконален­ня ДЕТУ 03-01-96 розширено діа­пазон відтворюваних витрат Дер­жав­ного еталона від 1 до 250 м3/год, підвищено точність відтворення одиниці об’єму та об’ємної витрати газу з 0,1 до 0,07 відсотків створення можливості калібрування сопел критичного витоку. Дані розробки дають можливість при передачі одиниці вимірювань підвищити достовірність обліку газу, що при споживанні в межах країни в середньому 34 млрд м3 в рік складе досить значний об’єм – близько 1 млрд м3.

За результатами дослідно-конструкторської роботи науково-технічний рівень еталона ДЕТУ 03-01-96 за своїми метрологічними і технічними характеристиками не поступається кращим зарубіжним аналогам.

Автор розробки «Інструменти морфометрич­но­го аналізу медико-біологічних зображень» Котик Т.Л. – асистент кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії Івано-Франківського національного медичного університету, к.м.н. Розробка захищена 3 патентами України на корисну модель та 3 свідоцтвами про реєстрацію авторського права на твір.

Суть розробки: розроблено алгоритм інструментів морфометричного аналізу медико-біологічних зображень (Light Microsсope Scale, Electron Microscope Scale) та проведено їх практичну (програмну) реалі­за­цію для підвищення ефективності пра­ці наукових працівників та об’єк­тивізації отриманих резуль­та­тів. Розроблені інструменти морфомет­рич­ного аналізу спрощують та автомати­зу­ють виконання рутинних процедур, легко адаптовуються до умов лабораторії, мо­дифі­куються в залежності до поставлених завдань, зменшують затрати часу, нерво­ве напруження, втомлюваність дослід­ників і ймовірність виникнення помилок.

Автори розробки «Методи та технічні засоби бездемонтажного контролю кількості та якості природного газу безпосередньо в споживачів» Саєвич І.Б., Петришин І.С., Бас О.А., Присяжнюк Т.І.- ДП «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Розробка захищена патен­том України на корисну модель. Також подано заявку на отримання патенту України на корисну модель «Поршневий пробовідбірник газу з приводом».

Суть розробки: розроблено спосіб бездемонтажного діагностування лічильників природ­ного газу в споживача, який полягає у порівнянні розрахункового об’єму газу, що спалюється при засто­су­ван­ні певної комбінації пальників газо­споживаючого обладнання, яке спо­живачі використовують у побу­то­вих цілях, з показами побутових лічильників природного газу за пев­ний період проведення діагнос­ту­вання. Для відбору представницької проби газу спроектовано та виго­то­в­лено технічний засіб – пробо­від­бірник спеціальної конструкції. Основна мета – убезпечення спожи­ва­чів від недостовірного обліку газу та неякісного постачання енерго­ресурсів.

Довідково:

Обласна щорічна премія імені Герасима Терсенова, першого голови обласної ради Товариства винахідників і раціоналізаторів, присуджується, починаючи з 2010 року, коли їй офіційно було надано статус обласної. Положення про неї затверджено розпорядженням облдержадміністрації та обласної ради від 22.06.2011 №421/400-р, яке зареєстровано в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 13.07.2011 за №37/1067.

Премія у розмірі 5000 грн. на кожну розробку виплачуватиметься до Дня винахідника і раціоналізатора України (16 вересень 2016 року) за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію заходів Програми розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності області до 2020 року (затверджена рішенням обласної ради від 25.12.2015 № 56-2/2015).  


Переглядів: 284
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Наступний чат


o 15:00, 20-09-2018

Наш гість:
Анастасія Спіцина

Архів


Вересень
2018
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


В Артеку на Буковелі розповідали про основні права дітей
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Олександр Шевченко: "Найбільшої уваги треба приділяти дітям, щоб у майбутньому виховати гідних українців".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН