Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Жінка без сорому, що їжа без солі

Найважливіша перемога – перемога над собою, – в українських Карпатах відбудуться найбільші пригодницькі перегони


16 Червня 2016 p.

Найбільші пригодницькі перегони в українських Карпатах Gorgany Race відбудуться 26-27 червня. Участь у десятих ювілейних змагання візьмуть понад 500 учасників з усієї України.


Цьогоріч Gorgany Race стартують у селі  Бистриця на поляні на березі річки Бистриця Надвірнянська. Перегони розпочнуться 26 червня о 10:30 (початок реєстрації для учасників о 7:00).


Змагання вже традиційно відбуватимуться у трьох класах: спринт, трек, вело. Вперше цього року організатори вводять новий четвертий клас змагань – півспринт  для тих, хто завжди мріяв взяти участь у пригодницьких перегонах, але боявся надмірного навантаження.


Мета у всіх учасників одна – якнайшвидше дістатись до фінішу, подолавши якомога більше технічних точок (КП). До початку змагань ніхто з учасників не знає точного маршруту і не знає, чого чекати на дистанції. Тож, завжди є момент несподіванки.


Складність перегонів ще й у тому, що вони відбуваються у Ґорґанах – найбільш віддаленому та важкодоступному гірському масиві Карпат. Хто подолає найшвидше доволі складну дистанцію, той і стане переможцем. “Однак лише сили і швидкості для перемоги недостатньо, – вважає Андрій Бандрівський, співорганізатор та засновник Gorgany Race. – Важливо також вміти орієнтуватися, правильно прокладати маршрут, логічно думати. А поборотися є за що – переможці та призери класів отримають цінні подарунки для походів та мандрівок, також окремо нагородять найкращу дівочу команду”.


Десять років тому Gorgany Race починались як невеликий захід. Був всього один клас змагань, 14 команд і близько 40 учасників. У ювілейних змаганнях візьме участь 244 команди, більше 500 людей і змагатимуться вони у чотирьох класах. “У світі пригодницькі перегони є доволі популярними, в Україні ця тенденція лише починає набирати обертів. Проте, чим більше таких заходів буде у нас, тим краще”, – додає Андрій.


Чому варто спробувати себе? Андрій Бандрівський каже, що по-перше, це надзвичайно цікаво. “За такий короткий період можна отримати багато незабутніх та позитивних емоцій. Ми здебільшого живемо в містах, ходимо на роботу, у кращому випадку на вихідних виїжджаємо на природу. Важливо час від часу “провітрювати голову”. А пригоди цікаві всім”.


По-друге, перегони запалюють. Андрій каже, що на змаганнях серед такої великої кількості людей ти відчуваєш як вирує енергія. “Для мене це змагання не між командами, а змагання, перш за все, з собою. Ти можеш випробувати себе на силу, витривалість, впевненість, у тебе відкриваються якісь неймовірні запаси енегрії. Це як потрапити в казку, бо виявляється, що наші можливості набагато більші, ніж з ті, до яких ми звикли”.


Усім, хто сумнівається, організатори радять таки спробувати. Вони наголошують, що захід не  лише для професійних спортсменів, а й для тих, хто веде активний спосіб життя і любить мандри:  “Важлива не перемога у змаганнях, а перемога над собою, тому учасникам раджу ставити собі персональні цілі і встановлювати особисті рекорди. Бо подолання перешкод робить нас сильнішими”, – додає Андрій Бандрівський.   


Офіційне нагородження переможців заплановане на 27 червня (18:00).


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 418
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців