Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Курці і на весіллі, і на поминках горе

ФОНД ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА "НОВИЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК" ВІДНОВИВ ПРОЕКТ "ВИРОБЛЕННЯ МІСІЇ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА"


24 Березня 2016 p.

Фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" продовжує проект "Вироблення місії Івано-Франківська", започаткований в 2013 році Володимиром Олійником, Радиславом Петрівим та Олегом Касіянчуком.

Група поставила перед собою завдання: розробити місію міста, йдучи до якої, Івано-Франківськ у 2020 році зайняв би першше місце в Україні і ввійшов в десятку багатих міст Європи.

За словами Олега Касіянчука, для започаткування таких зустрічей в 2013 році стало те, що Івано-Франківськ зайняв 16 місце в рейтингу багатих міст України, натомість в 2015 році Івано-Франківськ посів 14 місце, а це демонструє тенденцію розвитку міста.

В свою чергу Володимир Олійник ознайомив учасників з темою зустрічі, та відзначив те, що напрацьовані в минулому ідеї були використані для розвитку міста.

Учасниками зустрічі став Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Гаєвський та Начальник Управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, які поділилися своїм баченням «багатого міста».

Сергій Гаєвський висловив своє бачення щодо розвитку міста, а саме: Івано-Франківськ має бути містом для відпочинку з дітьми. В кожному районі міста повинна бути необхідна кількість садків.

Також необхідно спорудити Мега комплекс для відпочинку та розвитку дітей, в якому б розмістились дельфінарій, океанаріум, та розвиваючі гуртки.

Ростислав Микитюк озвучив декілька тез:
1. Івано-Франківськ повинен бути містом здорових людей. Тому потрібно розвивати спортивну інфраструктуру. У нас в місті не хватає закритих залів, де б можна було займатись спортом. Тому необхідно побудувати стадіони, спортивні площадки та найголовніше спорудити Палац спорту в Івано-Франківську. Чому саме в нашому місті, а не в Києві? У Франківську вигідніше, бо ми ближче до європейського кордону. У нас досить великий потенціал. У нас екологічно чисте місто. Потрібно розвивати спортивну інфраструктуру, мати місця, де б мешканці мали можливість підтримувати своє здоров’я, займатись спортом. Окрім того у нас немає великих концертних залів. Палац спорту може слугувати також як площадка для таких заходів).
2. Івано-Франківськ повинен бути містом фестивалів. У нас найкращі кухарі, ведучі, яких запрошують до себе на фестивалі інші області України. Ми славимося смачною карпатською кухнею, для прикладу, у Рахові роблять фестиваль бринзи, у нас можна організувати фестиваль баношу.
3. Івано-Франківськ - місто чистих технологій виробництва. В основі пропозиції лежить ідея спорудити в промзоні екологічно чисті заводи, які б надали велику кількість робочих місць та отримували б інвестиції.

Дані заводи потрібно будувати тільки за містом, для прикладу, в Хриплині чи Вовчинцях.

Підвищення рівня життя франківців, а саме забезпечення їх робочими місцями і житлом, сприятиме розвиткові і розбудові нашого міста, переїзду до нього мешканців з інших областей нашого міста. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 383
Рекомендовані статті

прес-у-вуха 09:49, 24.3.2016

Микитюк??? голос франківського майдану і працює на людину, яку сам ж називав рИгіоналом? бабло вирішує все.

Гість 20:13, 25.3.2016

Напевне все, що стосується будівництва, архітектури, збереження спадщини, музеївництва, мистецтва вже проговорено?

цинік 11:03, 27.3.2016

а під псевдонімом "гість" - то Володимир Клюс ховається: місцевий регіонал і ес-дек????

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців