все для підприємців, роботодавців та орендарців купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Івано-Франківський Апеляційний суд просить місцевих активістів надати правоохоронним органам факти, що підтверджують оприлюднену ними інформацію про корупцію суддів


4 Березня 2016 p.

Інформаційний портал Голос-інфо http://golos-info.com/ опублікував матеріали щодо суддів апеляційного суду Стефанів Н.С., Фединяка В.Д., Ковалюка Я.Ю.:

-       (http://golos-info.com/index.php/suspilstvo/item/3822-v-apeliatsiinomu-sudi-dosi-pratsiuie-suddia-iaka-vykhvaliala-dyktatorski-zakony-16-sichnia-2014);

-       (http://golos-info.com/index.php/suspilstvo/item/3832-apeliatsiinyi-sud-chy-spravy-na-auktsion);

-       (http://golos-info.com/index.php/suspilstvo/item/3848-bidaka-u-chornii-mantii);

-       (http://golos-info.com/index.php/suspilstvo/item/3855-hromada-sturbovana-neliustrovanymy-suddiamy).

В Апеляційному суді в Івано-Франківській області обурені такими матеріали. Прес-служба відомства оприлюднила офіційну заяву до інтернет-видання:

Щодо змісту матеріалів заявляємо:

1.    Суддя Стефанів Н.С., якій присвячено першу публікацію, пройшла перевірку відповідно до закону «Про очищення влади». Інші питання, підняті в публікації, не входять до компетенції апеляційного суду.

2.    Матеріали щодо суддів Фединяка В.Д. та Ковалюка Я.Ю. мають характер образливих припущень, які паплюжать їх честь і гідність і дають їм підстави звернутись до суду за захистом.

3.    Паплюження репутації суддів апеляційного суду є проявом неповаги до органів правосуддя, формою тиску на судову гілку влади, про що буде повідомлена Рада суддів України та Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

4.    Оскільки, матеріали сумнівного змісту на інформаційному порталі з’явились раптово і стосовно суддів, які розглядають справи в одній колегії цивільної палати апеляційного суду, вважаємо їх замовними через чиєсь невдоволення їх принциповою позицією при відправленні правосуддя.

5.    За таких обставин вважаємо, що головний редактор газети «Голос народу Івано-Франківщини» В. Чорненький та голова ГО «Голос» Р. Гудзінський зобов’язані або спростувати перелічені вище публікації на інформаційному порталі Голос-інфо, або надати правоохоронним органам факти, які підтверджують вказану у публікаціях інформацію.

Апеляційний суд Івано-Франківської області працює відкрито та прозоро, має давню традицію тісної співпраці з засобами масової інформації та громадськими організаціями. Щорічно звітує перед громадою про підсумки діяльності судів Прикарпаття, висвітлює і обговорює проблемні питання. Нам важливий інтерактивний зв’язок з суспільством.

Адміністрація суду робить все для того, щоб кожен відвідувач суду особисто відчував, що суд є державною установою, яка працює для людей. Адже визнання судової влади, її легітимність напряму залежить від довіри громадян до судочинства. Довіра визначається рівнем доступності, справедливості та ефективності правосуддя. Усе це залежить від якості судових послуг, які надаються, відкритості та прозорості роботи судів.

Нам прикро констатувати неприємні факти, допущені в своїй діяльності представниками ГО «Голос», яка позиціонує свою діяльність як правозахисну, і не знає елементарних морально-етичних правил поводження громадянина в державі. Якщо цим діячам відомі факти зловживань владою будь-якого посадовця чи судді, то вони зобов’язані діяти в правових межах і повідомляти про це правозахисні органи. Панування верховенства права в державі можна досягти виключним шляхом – всім діяти розумно й розсудливо, не порушуючи при цьому законів державних і Божих, дотримуючись прав свобод та інтересів громадянина, в тому числі суддів.

Прес-служба Апеляційного суду Івано-Франківської області


Переглядів: 380
Loading...
Рекомендовані статті

роман котик 19:59, 4.3.2016

Я стосовно процесуального злодія Н.С.Стефанів, яка украла трикімнатну квартиру по вул. Шевченка, 78 в м. Івано-Франківську (в колегії з Беркій та Соколовським), див рішення за їх підписами від 30.11.2010, готовий дати будь-кому переконливі докази та доводи. Щоправда, прокуратура міста вважає, що судді недоторкані і тому розслідувати скоєний ними злочин відмовляється. А злочин такий: громадянка недієздатна в 2004 році пред'явила позов на цю квартиру, позов недієздатної на підставі підроблених доказів в 2006 задовольнив на той час суддя міського суду С.С. Попович, з апеляційного суду з неправосудним рішенням С.С.Поповича погодилися. Уже в грудні 2006 року банда з невстановлених осіб в формі міліції близько першої години ночі виселила з квартири законну власницю та квартирантів-студентів, прикриваючи скоюваний злочин "порушення недоторканості житла" фотокопією фіктивного рішення апеляційного суду, з якої неможливо було з'ясувати який суддя це т.з. рішення ухвалив, проте якого виселенцям навіть "напам'ять" незалишили (я з'ясовував у ВДВС чи здійснювали виселення з цієї квартири, виявляється - ні). Дальше касінстанції скасувала як рішення судді С.С.Поповича, так і колегіальну ухвалу апеляційної інстанції, справу відправила до суду першої інстанції, вказавши, що особа, яка пред'явила позов є недієздатною (згідно ЦПК такий позов суддя першої інстанції зобов'язаний ухвалити "залишити без розгляду", бо в юридичному аспекті (не путайте з фізичною наявністю тексту позову) позову недієздатної за правовими нормами як процесуального документа неіснує узагалі...
Суддя міського суду Барашков (в кінці минулого року помер) вимоги ЦПК недотримався, тобто позов недієздатної неухвалив залишити без розгляду, а прийнявся розглядати в юридичному аспекті неіснуючий позов, який заявлено в т.ч. на підставі наданих недієздатною недопустимих (підроблених) доказах. Урешті-решт в задоволені позову недієздатній, яка з 2008 отримала опікуна на підставі одноосібного, а тому завідомо неправосудного рішення судді на той час міського суду Горейко, проте, незважаючи на це, в т. ч. й опікун нового позову в інтересах недієздатної непред'явив, Барашков відмовив.
Опікун недієздатної, який відповідно до закону таким неявлявся внаслідок визнання його опікуном одноосібним рішенням 2008 року судді Горейко, а згідно ЦПК таке рішення могло бути лише за наявності підписів судді та двох народних засідателів, пред'явив апеляційну скаргу, яку 30.11.2010 року задовольнила група злодіїв в процесуальному аспекті Н.С.Стефанів, О.Ю. Беркій та Соколовський.
Тобто названі т.з. судді задовольнили в юридичному аспекті неіснуючий позов у справі, що не що інше як суддівська крадіжка (в процесуальному аспекті) названими особами квартири у законної власниці.
Так що Н.С.Стефанів, а також і апеляційному суду нічого писати нісенітниці, що на них хтось "наїзджає" - в цьому суді як мінімум троє злодіїв на посадах суддів, які здійснили крадіжку (в процесуальному аспекті) квартири в законної власниці. Між іншим, те, що недієздатна для того, щоби виграти в суді квартиру подала суду підроблені докази (з обласної лікарні радянсько-партійного активу з записами за 2000-2003 рік) досудовим слідством (слідча Брич) встановлено - обласна лікарня радянсько-партійного активу ліквідована ще в 1989...тобто неіснуюча лікарня без штату лікарів в ній немогла вести ні меддокументації, ні неіснуючими лікарями виставляти будь-кому діагнози. Тобто в справі по викраденню у законної власниці квартири фігурують підроблені докази (ч.4 ст. 358 КК щонайменше), а на підставі цих підроблених доказів було проведено дві посмертні судово-психіатричні експертизи особи, яка подарувала квартиру (з елементами договору довічного утримання) новій власниці, в якої цю квартиру судді реально й украли, бо фіктивні медичні документи вказували, що в 2000-2003 роках попередня власниця квартири страждала психічними розладами (по великому рахунку як уявляється, недієздатна якимось чином заволоділа старою медкартою попередньої власниці квартири, в яку доклеїла частину аркушів зі своєї медкарти, а також запис терапевта (думається з поліклініки на Матейка) про смерть попередньої власниці квартири (дарувальниці), що настала в грудні 2003 року, при цьому, якщо досліджувати медкарту дарувальниці квартири як вона є і ні в чому несумніватися, то також випливає, що ліквідована в 1998 році обласна лікарня радянсько-партійного активу діє в підпіллі (комуністи часто падають в такий спосіб на дно, тому СБУ потрібно б розібратися де ці підпільні лікарі тощо). Але, але, недієздатна не є суб'єктом злочину із-за недієздатності, тим більше, що вона в 2013 році померла в психлікарні, в якій фактично з 2001 року й жила. Тобто, злочин в справі є, але оскільки скоєний недієздатною, то склад злочину в такому разі відсутній.
Крім цього законна власниця квартири з 2003 року (квітня) має державну реєстрацію права власності на цю квартиру, яка ніяким судом нескасована чи невизнана недійсною дотепер, бо ж право власності на нерухоме майно виключно виникає лише з моменту держреєстрації.
Незважаючи на це ОБТІ в 2006 році зареєструвало по заяві недієздатної саме її (недієздатної) право власності на квартиру в 2006 році (було, що в ОБТІ проговорилися - "на підставі дзвінка із суду"). Суд незнаходить це за порушення, мотивує, що стара 2003 року та нова 2006 року реєстрація уже зареєстрованої квартири в 1/1 частині на двох різних осіб не була юридично значимою дією, а юридично значимим вчинком (суддя Біньковська з окружного суду), тому все законно.
В даному кримінально-цивільному процесі я спробував з'ясувати усе до кінця, а саме - кому тоді приглянулася в 2004 році квартира, на процесуальний "штурм" якої в суд була відправлена недієздатна, яка з 2001 практично безвилазно жила в психлікарні і реально мала місце проживання по вул. Матейки та ніколи офіційно непроживала по вул. Шевченка, 78. Прийшлось "прикинутися" далеким родичем померлої в 2003 році попередньої власниці квартири по вул. Шевченка, 78, під таким нехитрим прикриттям поспілкуватися з жильцями названого будинку. Від них удалось довідатися, що хто власник квартири вони незнають, а "моя далека родичка" 10 років тому померла, проте цю квартиру здає років з п'ять студентам суддя Микитин, значить вона і її чоловік є власниками цієї квартири. Через де-який час удалося дізнатися, що Микитин є суддею окружного суду, вона ж донька судді Н.С.Стефанів, а Микитин-чоловік - викладає в юридичному інституті. Тобто, як на мене і стало зрозуміло чому це 30.11.2010 року під головуванням судді Н.С.Стефанів було викрадено в процесуальному аспекті у законної власниці трикімнатну квартиру по вул. Шевченка, 78.
В інтересах законної власниці квартири по вул. Шевченка, 78 я заклав позов, вимагаючи, зокрема у суду, визнати договір дарування цієї квартири за 2003 рік дійсним та незаконними записи в амбулаторну карточку дарувальниці. Вимогу провести незалежну судово-психіатричну експертизу померлої в 2003 році дарувальниці, вказавши експертам, що з 1989 року обласної лікарні радянсько-партійного активу неіснує, а тому записи після цього року до уваги в амбулаторній карточці дарувальниці неприймати як підроблені, яку підтримали представники психлікарні № 3 (вул. Медична) суддею міського суду О.М.Бабій 03.03.2015 відхилено. З чого й вбачається, що уся суддівська "рать" таки любою ціною вирішила узаконити крадіжку квартири попередниками незовсім удачну процесуальну крадіжку судді С.С. Поповича в 2006 та колегії з апеляційного, яку присік суд касінстанції в 2007, удачну процесуальну крадіжку квартири, скоєну суддями Стефанів, Беркій та Соколовським 30.11.2010 року, яку ніхто неприсік... А, якщо досить уважно проаналізувати злодійське судове рішення апеляційного суду Івано-Франківської області від 30.11.2010 року, то право власності на квартиру за недієздатною було визначено суддями-процесуальними злодіями в порядку спадкування за законом як спадкоємиці четвертої черги, яка начебто проживала та вела спільне господарство з дарувальницею квартири, яка померла в грудні 2003 року понад п'ять років часу - з лютого 2002 року (навіть напевне першокласник зможе порахувати, що з лютого 2002 по грудень 2003 року п'ять чи більше років аж ніяк невиходить обчислити).
Між іншим, більш детально та переконливо-доказово вищевикладену інформацію я готовий надати будь кому, хто посприяє її оприлюднення, бо з суддівською мафією, очолюваною тривалий час Н.С. Стефанів та її сімейним кланом - Микитин потрібно щось робити - вони є завідомо (апріорі) соціально небезпечними на займаних посадах - від них кожен з нас може спокійно дочікуватися процесуальної крадіжки власного майна, а то чого доброго й тривалого безпідставного ув'язнення.
Прокуратура міста Івано-Франківська уже заявила, що скоєний суддями Стефанів, Беркій та Соколовським 30.11.2010 року злочин за ч. 2 ст. 375 КК нерозслідуватиме, бо це може зашкодити процесуальним злодіям Стефанів, Беркій та Соколовському, а, між іншим, злочин за ч. 2 ст. 375 у їх діяннях "прорисовується чітко" - і групово скоєний і ціна вкраденого на момент крадіжки відповідала приблизно 60000 доларів США, по інформації на осінь 2015 - уже становила трохи більше ніж 40000 доларів СЩА, а у гривнях виросла.
пишіть на пошту: kotick.roman@hotmail.com (бажано зазначити телефон, на який зацікавлена особа в максимальному поширенні вищекоротковикладеної інформації бажає, щоби з нею я зв'язався)

Гість 08:22, 9.3.2016

Маски зірвано: хто такі франківські активісти
Епохальні події в нашій країні, які розпочалися восени 2013 року, призвели не тільки до появи гострого громадського запиту на очищення органів державної влади, а й до виникнення нових видів шахрайства. На жаль, «реформована» правоохоронна система сьогодні не справляється і з традиційною злочинністю, а про протидію новинкам злочинного світу вже й мріяти не доводиться. Чи зможе поліція разом з прокуратурою, з одного боку, а суди - з іншого, впоратися з новими викликами багато в чому залежить від того, наскільки згаданий суспільний запит на «очищення» буде засобом оздоровлення системи, або все-таки тенденція пошуку цапа відбувала її остаточно знищить?
Для того, щоб було зрозуміло, про який новий вид шахрайства йдеться та щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми, пропонуємо звернути увагу на діяльність так званих «громадських активістів». Останні почали виникати, як гриби після дощу, та з неймовірним ентузіазмом демонструвати свої до того латентну сильну громадянську позицію та прагнення справедливості.
В цьому контексті привертає увагу діяльність громадської організації «ВО Голос». Організація позиціонує себе як правозахисна, серед основних завдань якої: відновлення конституційних прав громадян, сприяння правовій обізнаності, боротьба з корупцією. Голова організації – народний месник, захисник всіх «струджених і обтяжених» корупцією чиновників та правоохоронців – екс-міліціонер та кандидат в мери міста - Ростислав Гудзінський і його поплічник екс-міліціонер Віталій Чорненький. Як подейкують колишні колеги по погонах, цей діяч дивом уникнув притягнення до відповідальності за ненависне йому хабарництво та поспіхом покинув ряди силової структури. Якийсь сюрреалізм та й годі!
Віднедавна «активісти» влилися у новий український мейнстрім та розпочали нелегку боротьбу на поприщі очищення влади, використовуючи для цього не зовсім законні методи. Представники громадськості відвідують різноманітні установи, влаштовуючи театралізовані дійства. Не секрет, що на клоунади екс-міліціонерів давно ніхто не звертає уваги. Як то кажуть, собака гавкає, а караван іде. Та кожного разу «самопроголошені люстратори» вигадують нові дешеві провокації, які самі ж фільмують та публікують в мережі Інтернет на спеціально створеному і доволі сумнівному ресурсі «Голос-інфо» і у соціальних мережах, а також у газеті «Голос народу Івано-Франківщини». Такі псевдо-викривальні «ексклюзиви» час від часу «шокують» громадськість. Для цього «франківські робінгуди» не гребують жодними методами, до прикладу, можуть видавати себе заступниками директорів державних підприємств, куди колись працевлаштовувались з метою розкрадання державного майна, а після звільнення не можуть змиритися з ганебною втратою крісел.
Безпідставні звинувачення, поширення недостовірної інформації та вигадок, забарвлених патріотичними гаслами, - основні інструменти в арсеналі провокаторів. Ростислав Гудзінський, який має вищу юридичну освіту, мав би розуміти, що поширення неправдивої інформації, наклепів, порушення презумпції невинуватості, втручання в законну діяльність державних органів є кримінально караними. Тоді навіщо «правозахисник» цинічно порушує закон? Прикриваючись громадськими та патріотичними мотивами «солодка парочка» (Гудзінський та Чорненький) відстоює свої комерційні інтереси, публічно підтримуючи різні політичні сили. Відсутність реакції на згадані дії пояснюється небажанням зв’язуватися з відомими аферистами. Проте, сп’янілі від безкарності Гудзінський та Чорненький під виглядом обуреної громадськості паралізують роботу установ, використовуючи тактику терору.
Участь пана Гудзінського у якості доповідача в Антикорупційному форумі продемонструвала політичні амбіції цієї особи, яка намагається створити собі репутацію, взиваючи то до пам’яті Небесної Сотні, то до учасників АТО. Не будучи ні учасником подій на Майдані, ані учасником війни на Сході, подібні самозванці оскверняють пам’ять полеглих героїв, намагаючись спекулювати на їхньому великому подвизі та завоювати прихильність громади перед можливими достроковими парламентськими виборами.
У складний період життя країни, насичений численними спробами маніпулювання громадською думкою через дезінформацію та нечесні технології, закликаємо громадськість бути пильними, щоб мимовільно не бути введеними в оману чужими спланованими піар-акціями. Сподіваємось, що Міхо (Саакашвілі) і Ко зможуть розгледіти таких овечок у вовчій шкурі. А ми, - як свідомі представники громади, повинні зробити все можливе, щоб не бути вчергове ошуканими.
P.S. Відсутність адекватної реакції на витівки «активістів», формує у громадян враження щодо їх правильності, псує імідж держави в особі її органів та підриває довіру населення. Втім, як стало нам відомо, діяльністю «активістів» уже займається прокуратура.

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН