Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не взявшись за сокиру, хати не зробиш

Міська клінічна лікарня №1 святкує 70-річний ювілей


13 Жовтня 2015 p.

15 жовтня Міська клінічна лікарня №1 відзначатиме 70-річчя від дня створення. Урочистості розпочнуться о 13.00 з урочистої літургії у церкві Св. Миколая, що знаходиться на території лікарні й продовжаться о 15.00 святковою академією в залі обласної філармонії.

70 років тому, на виконання Постанови виконкому Станіславської обласної Ради №3 від 10.05.45 року, в будинку колишньої школи по вул. Матейки, 34 було розміщено клініку.

А з 15 жовтня 1945 року клінічна лікарня почала функціонувати, як база Станіславського медичного інституту, сьогодні – Національного державного медичного університету.

У історії Міської клінічної лікарні №1 є чимало значних подій. Серед них – відкриття в 1971 році першого в області травматологічного пункту, організація у 1987 році ургентної травматологічної служби та відкриття гастроентерологічного відділення, початок роботи у 1990 році діагностичного відділення, до складу якого увійшли клінічна та біохімічна  лабораторія, ендоскопічний кабінет, а також кабінет ультразвукової та функціональної діагностики. У 1992 році поліклініка була відокремлена від стаціонару в окрему установу. А 1 грудня 2012 року на базі анестезіологічної служби було відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії. З березня 2014 року відбулася реорганізація гастроентерологічного відділення, на базі якого створено терапевтичне відділення, де на даний час функціонує 40 ліжок терапевтичного та 20 ліжок гастроентерологічного профілю.

Сьогодні у Міській клінічній лікарні №1 розгорнуто 240 ліжок. Функціонують хірургічне, неврологічне, травматологічне, терапевтичне відділення та відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, працює також міський травматологічний пункт, параклінічні підрозділи та служби.

Щороку у лікарні стаціонарну допомогу отримують понад 8000 пацієнтів та близько 10000 ­– амбулаторну допомогу. За час існування, колектив лікарні надав допомогу  близько півмільйона хворим і потерпілим.

Роботу лікарні забезпечує 435 працівники, з яких: 75 лікарів, 180 працівників середнього медперсоналу, 109 – молодшого медперсоналу, представники інших професій.

23 лікаря та 68 медсестер удостоєні вищої кваліфікаційної категорії, першу категорію мають 15 лікарів і 24 медсестри, 3 лікаря отримали науковий ступінь кандидатів медичних наук.

Лікувально-діагностичний процес закладу відбувається в тісній співпраці з професорсько-викладацьким складом 6 кафедр медичного університету. Це кафедра терапії та сімейної медицини (завідуючий кафедрою – д.м.н. проф. Л. Глушко), кафедра хірургії №1 (завідуючий кафедри – д.м.н., проф. С.Василюк), кафедра ортопедії і травматології (д.м.н. проф. В. Сулима), кафедра нервових хвороб (завідуюча кафедрою – д.м.н., проф. В. Гриб), кафедра хірургії післядипломної освіти (завідуючий кафедри – д.м.н. проф. О.Ткачук), кафедра клінічної фармакології і фармакотерапії (завідуючий кафедри – д.м.н. І. Купновицька), кафедра анестезіології та інтенсивної терапії (завідуючий кафедрою – д.м.н. професор І.Тітов) та працівниками базового медичного коледжу. Лікарня є базою для проходження інтернатури.

У 2014 році проведено акредитацію лікарні, завершено реорганізацію терапевтичної та гастроентерологічної служби. Підготовлена документація на присвоєння звання «Чисте відділення – безпечне для пацієнта».

У лікарні ведеться робота щодо впровадження новітніх методів діагностики і лікування. Клініка однією з перших розпочала впроваджувати лазеротерапію в комплексному лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Освоєно використання швидких тестів для діагностики захворювання печінки, товстої кишки, біомаркерів. Активно впроваджуються малоінвазивні методи лікування, такі як: лапароскопічна холецистоектомія, апендектомія, ендоваскулярна лазерна фотокоагуляція, пункційне дренування кист підшлункової залози і печінки під сонографічним контролем, лапароскопічне лікування гострих панкреатитів. Освоєні такі оперативні втручання, як пересадка аутологічного кісткового мозку при сповільненій консолідації, артроскопічна діагностика, блокуючий інтрамедулярний остеосинтез, відновлені ортопедичні операції на кисті, а з 2012 року проводяться операції по заміні кульшових суглобів. Використовується широкий арсенал фізіотерапевтичних процедур.

«Ми дуже вдячні усім попереднім керівникам лікарні, які доклали чимало зусиль для розвитку цього закладу, особливо – Євгену Ходорковському, Анатолію Шевчуку і заслуженому лікарю України Євгену Романишину.

Варто відзначити справжню візитівку лікарні – травматологічну службу, яка під керівництвом Ігоря Шибеля, спільно із кафедрою травматології і ортопедії, проводить сьогодні сучасні ортопедичні втручання по ендопротезуванню. А це дає змогу поставити на ноги людей різного віку, які ще десять років тому могли залишитися прикутими до ліжка.

Нашим піонером в малоінвазивній хірургії є хірургічне відділення, завдяки фаховому підходу і майстерності Ігоря Козаня, який сьогодні є провідним хірургом і керівником хірургічної служби клініки Феофанія. Від імені всього колективу і особисто від себе хочу привітати його з днем народження, яке він відзначатиме саме 15 жовтня.

Протягом останніх років, завдяки розумінню і підтримці міського голови Віктора Анушкевичуса та головного лікаря міста Тараса Масляка, Міська клінічна лікарня №1 має можливість модернізувати потужність, закуповувати нове обладнання, відкривати нові відділення. Так два роки тому було відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії, проводиться реконструкція підрозділів і служб, відкрито новітній рентген-кабінет, нова сучасна стерилізаційна. Розпочато роботи по облаштуванню нової трансформаторної підстанції. Обличчям кожного підрозділу є приймальне відділення і в цьому році на завершальному етапі – ремонтні роботи приймального відділення лікарні», – розповідає головний лікар медичного закладу Тарас Василик і додає: «70 років – поважна дата. Я вітаю увесь наш колектив, а також наших ветеранів, які доклали і докладають усіх зусиль, щоб лікарня розвивалася. Бажаю усім здоров’я, щастя, радості, миру і Божого благословення».

Любов Загоровська, для БРІЗ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 650
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців