Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Корпоративне право України та інших європейських країн: шляхи гармонізації»


6 Жовтня 2015 p.

В умовах поступового вступу Української держави до європейського співтовариства особливої актуальності набувають питання узгодження чинного законодавства України із законодавством ЄС та запозичення європейського досвіду правового регулювання суспільних відносин загалом та корпоративних правовідносин зокрема. Так, обговоренню питань гармонізації корпоративного права України та інших європейських країн була присвячена Міжнародна наукова-практична конференція, яка відбувалася 2-3 жовтня 2015 року на базі Юридичного інституту нашого університету.

Конференція, яка традиційно щороку проходить восени, зібрала у стінах закладу відомих науковців та молодих вчених-юристів, які досліджують проблеми корпоративного права зі всієї України та з інших європейських країн, а також практикуючих юристів, суддів, нотаріусів та адвокатів.

Співорганізаторами конференції виступили Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Лабораторія з вивчення проблем корпоративного права НДІ приватного права і підприємництва НАПрН України. 

Конференцію розпочали з вітальними словами доктор філософських наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Галина Михайлишин, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, директор Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Валентина Васильєва та доктор юридичних наук, професор, завідувач відділу проблем правового забезпечення ринкової економіки НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України О.А. Беляневич.

У ході проведеня заходу директор Юридичного інституту, професор Валентина Васильєва презентувала свою монографію «Корпоративне право Австрії та України», до авторського колективу якої увійшли наукові співробітники Лабораторії корпоративного права НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України, наукові співробітники Інституту корпоративного та міжнародного комерційного права Університету Карла та Франца, викладачі кафедри цивільного права Юридичного інституту.

У процесі роботи конференції її учасниками детально обговорювалися питання порівняльно-правової характеристики теоретичних положень корпоративного права України та окремих європейських країн, проводився порівняльний аналіз здійснення захисту корпоративних прав в Україні та ЄС, досліджувалися щляхи гармонізації корпоративного законодавства України із законодавством ЄС, а також вивчався досвід країн ЄС в світлі вдосконалення положень корпоративного законодавства України тощо.

За результатами роботи Міжнародної науково-практичної конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.

Теоретичні положення і практичні рекомендації учасників заходу щодо вдосконалення механізму правового регулювання корпоративних правовідносин з урахуванням досвіду європейських країн є вагомим кроком на шляху розвитку корпоративного права та законодавства України.


Переглядів: 345
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН