все для підприємців, роботодавців та орендарців

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Інновації в комунікаціях


28 Липня 2015 p.

Довгоочікувана книжка презентована!

Вийшла в світ нова монографія Оксани Тодорової «Інновації в комунікаціях». Видання приурочене до десятирічного ювілею Асоціації Корпоративних Медіа і презентовано напередодні нового бізнес-сезону. Інновації розглянуті на прикладах актуальних кейсів лідерів українського та міжнародного бізнесу: Nestlé в Україні, ПАТ "Львівобленерго", УДППЗ "Укрпошта", Global Spirits, МІМ-Київ, "ЖАН", "Київстар", КМБШ, "ФАРМПЛАНЕТА" та ін.

Оксана Тодорова, президент Асоціації Корпоративних Медіа, автор монографії:

«Робота над новим виданням тривала три роки. У книжці зібрані воєдино успіхи і уроки українських компаній - більше шести десятків різних брендів. У теоретичному розділі вперше систематизовано у вигляді авторських схем традиційний та інноваційний піар-інструментарій, як засіб взаємодії з різними групами цільового впливу. Наведенідослідження доповненої реальності, соціальних мереж, проведено порівняльний аналіз тематичних векторів комунікації традиційних корпоративних журналів та інноваційних корпоративних екаунтів в соціальній мережі Facebook, наведені рекомендації відсотковогоспіввідношення розважального, пізнавального та рекламного корпоративного контенту. Досліджено ступінь проникнення п'яти соціальних мереж укомунікаціях50 найбільших компаній з топ-200 українських компаній за версією журналу Forbes. Вивчено такий інструмент, як сторітелінг. У розділі кейсів докладно описаний комплекс PR-інструментарію з арсеналу десяти компаній.Даний проект є внеском Асоціації Корпоративних Медіа в систематизацію досвіду у сфері корпоративних комунікацій».

Дослідження було презентовано бізнес-спільноті на спеціалізованому заході в Музеї коньячної справи Шустова. В якості гостей презентації були запрошені представники Європейської Асоціації ділових жінок, власники великого та середнього бізнесу, представники мас-медіа. Майданчик для івенту був обраний невипадково. На думку організаторів, настав час об'єднувати традиції - з інноваціями, творчість - з бізнесом, розвиток і зростання - з відпочинком і спілкуванням з друзями, красу - з інтелектом. Усім цим трендовим характеристикам на всі 100% відповідав формат події. Творчу атмосферу презентації створив вернісаж картин. А інтелектуальною складовою став відео майстер-клас про теорію поколінь.

Відгуки та рекомендації перших читачів:

Валерій Пекар, президент виставкової компанії «Євроіндекс», викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи, співзасновник Громадянської платформи «Нова Країна»:

Інформаційне суспільство вимагає більш гнучкого і швидкого реагування на всі події. Нове покоління зовсім інше. Вони вимагають інших підходів до продажів, користуються іншими каналами комунікації, вони більш вимогливі до щирості та правдивості корпоративного контенту, в них інші герої, свої ґаджети і навіть своя мова. Хто буде вивчати та застосовувати тренди, зможе засвоїти нові правила, перейде на новий рівень. Це як у комп’ютерній грі. Всі інші поступово відстануть і вимруть, як динозаври. Щоб того не сталося, як кажуть, вивчайте матчастину. В монографії О. Тодорової зібраний найбільш актуальний інноваційний PR-інструментарій. А наведені приклади надихнуть на власні пошуки нових ідей для вашого бізнесу.


Олена Горпиніч, бренд-менеджер ТМ «Хортиця»:

За успішне майбутнє кожного бренду відповідає своєчасне впровадження інновацій. Збалансоване поєднання теорії та практики у книжці Оксани Тодорової «Інновації в комунікаціях», а також трендові інструменти просування дозволяють сміливо рекомендувати новинку для вивчення командам-лідерам вітчизняного бізнесу.

 

Ілона Згурова, президент Європейської асоціації ділових жінок:

Сьогодні наші погляди спрямовані в Європу. Але прагнення потрібно підкріплювати постійною роботою над собою. У даній монографії я знайшла відповіді на професійні питання і запозичила ряд ідей для майбутньої стратегії розвитку громадської організації, яку маю честь очолювати. Я ще раз переконалася в тому, що в основі будь-яких комунікацій лежать цінності - традиції, повага, гідність і патріотизм. Все це і формує зрештою репутацію бренду. А фінансові показники бізнесу лише підтверджують правильність обраного шляху.

 

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні:

Ми підтримали видання книги «Інновації в комунікаціях», адже вважаємо, що досвід лідерів міжнародних та вітчизняних компаній потрібно популяризувати. Сьогодні не достатньо випускати якісний товар за прийнятною ціною. Потрібно створювати продукт, який вносить у світ позитивні зміни. Good Food, Good Life — слоган нашої компанії, який залишається актуальним вже багато десятиліть. І я впевнений, що сучасний бізнес є не лише основою економіки, а й вирішує завдання оздоровлення нації на фізичному і духовному рівнях.

 

Галина Єлісеєнко, керівник відділу корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго», арт-директор корпоративних медіа компанії, головний редактор корпоративного журналу «Контакт»:

Проблемою сучасного суспільства є інформаційний шум. Тому перевагу мають ті компанії, діяльність яких відповідає обраній місії. У цьому випадку компанія отримує підтримку від співробітників і клієнтів. Також важливо в корпоративних комунікаціях демонструвати міцні корпоративні цінності. А ще важливіше - підкріплювати свої слова реальними вчинками і соціальними проектами. У даній монографії, у співпраці з автором викладена наша комунікативна стратегія і повний перелік актуальних на даному етапі розвитку компанії інноваційних та традиційних PR-інструментів. Ми орієнтуємося на актуальні та сучасні інструменти і канали комунікації. І впевнені, що наш досвід буде затребуваний в науковому і в прикладному аспектах.

 

Яна Сафіна, власниця мережі салонів «LaNovale»:

Ми входимо у світ цифрових комунікацій, тому для інтеграції в діджитал-суспільство потрібно освоювати нові формати комунікацій зі споживачами. Знання, викладені в монографії Оксани Тодорової, дозволили «розкласти по поличках» мій емпіричний багаж. Особлива цінність інформації полягає в розширенні горизонту бачення, адже знання — це ресурс, який дозволяє вводити в стратегію просування бізнесу більш сучасні та ефективні технології.

 

Олексій Радян, власник мережі магазинів парфумерії та косметики ЖАН:

Застосування в арсеналі компанії інноваційного PR-інструментарію надає суттєву конкурентну перевагу і можливість не лише виживати, а й процвітати на високо конкурентному ринку. Деякі інструменти, які описані в книзі Оксани, я інтуїтивно застосовую у роботі вже багато років. А сучасний менеджмент тільки зараз включає їх в арсенал сучасних інструментів комунікацій. Я впевнений, що наш досвід, викладений у монографії, буде значною підтримкою для студентів вишів, викладачів, перших кроків у бізнесі молодих підприємців та стане підґрунтям для подальшого наукового осмислення та вивчення феномена інноваційного PR-інструментарію серед науковців.

 

Про автора: Оксана Тодорова - засновник і президент Асоціації Корпоративних Медіа, автор і ведуча корпоративних тренінгів і майстер-класів.

Дипломований магістр за спеціалізацією «Міжнародний маркетинг і реклама», сертифікований MBA Professional of Management & Marketing Universal Business School, автор чотирьох бізнес-монографій. Проводить корпоративні тренінгові програми на теми: «Спіральна динаміка - еволюція мислення», «Інноваційні інструменти комунікації», «Особистісна еволюція - трансформація свідомості», «Енергія потоку - підвищення особистої ефективності», «Емоційний інтелект», «Теорія поколінь» та ін.

З 2006 року є головою журі національного конкурсу «Краще корпоративне медіа України» і організатором щорічного Бізнес-форуму «Інновації в комунікаціях». Автор бізнес-монографій: «PR в цифровую эру: искусство коммуникаций», «Корпоративные медиа. Жми сюда!», «Корпоративное издание на 200%».

Асоціація Корпоративних Медіа дякує партнерам проекту:

Nestlé в УкраїніПАТ "Львівобленерго"УДППЗ "Укрпошта"друкарні "ТРІАДА"


Переглядів: 401
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН