Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру все для підприємців, роботодавців та орендарців

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Інновації в комунікаціях


28 Липня 2015 p.

Довгоочікувана книжка презентована!

Вийшла в світ нова монографія Оксани Тодорової «Інновації в комунікаціях». Видання приурочене до десятирічного ювілею Асоціації Корпоративних Медіа і презентовано напередодні нового бізнес-сезону. Інновації розглянуті на прикладах актуальних кейсів лідерів українського та міжнародного бізнесу: Nestlé в Україні, ПАТ "Львівобленерго", УДППЗ "Укрпошта", Global Spirits, МІМ-Київ, "ЖАН", "Київстар", КМБШ, "ФАРМПЛАНЕТА" та ін.

Оксана Тодорова, президент Асоціації Корпоративних Медіа, автор монографії:

«Робота над новим виданням тривала три роки. У книжці зібрані воєдино успіхи і уроки українських компаній - більше шести десятків різних брендів. У теоретичному розділі вперше систематизовано у вигляді авторських схем традиційний та інноваційний піар-інструментарій, як засіб взаємодії з різними групами цільового впливу. Наведенідослідження доповненої реальності, соціальних мереж, проведено порівняльний аналіз тематичних векторів комунікації традиційних корпоративних журналів та інноваційних корпоративних екаунтів в соціальній мережі Facebook, наведені рекомендації відсотковогоспіввідношення розважального, пізнавального та рекламного корпоративного контенту. Досліджено ступінь проникнення п'яти соціальних мереж укомунікаціях50 найбільших компаній з топ-200 українських компаній за версією журналу Forbes. Вивчено такий інструмент, як сторітелінг. У розділі кейсів докладно описаний комплекс PR-інструментарію з арсеналу десяти компаній.Даний проект є внеском Асоціації Корпоративних Медіа в систематизацію досвіду у сфері корпоративних комунікацій».

Дослідження було презентовано бізнес-спільноті на спеціалізованому заході в Музеї коньячної справи Шустова. В якості гостей презентації були запрошені представники Європейської Асоціації ділових жінок, власники великого та середнього бізнесу, представники мас-медіа. Майданчик для івенту був обраний невипадково. На думку організаторів, настав час об'єднувати традиції - з інноваціями, творчість - з бізнесом, розвиток і зростання - з відпочинком і спілкуванням з друзями, красу - з інтелектом. Усім цим трендовим характеристикам на всі 100% відповідав формат події. Творчу атмосферу презентації створив вернісаж картин. А інтелектуальною складовою став відео майстер-клас про теорію поколінь.

Відгуки та рекомендації перших читачів:

Валерій Пекар, президент виставкової компанії «Євроіндекс», викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи, співзасновник Громадянської платформи «Нова Країна»:

Інформаційне суспільство вимагає більш гнучкого і швидкого реагування на всі події. Нове покоління зовсім інше. Вони вимагають інших підходів до продажів, користуються іншими каналами комунікації, вони більш вимогливі до щирості та правдивості корпоративного контенту, в них інші герої, свої ґаджети і навіть своя мова. Хто буде вивчати та застосовувати тренди, зможе засвоїти нові правила, перейде на новий рівень. Це як у комп’ютерній грі. Всі інші поступово відстануть і вимруть, як динозаври. Щоб того не сталося, як кажуть, вивчайте матчастину. В монографії О. Тодорової зібраний найбільш актуальний інноваційний PR-інструментарій. А наведені приклади надихнуть на власні пошуки нових ідей для вашого бізнесу.


Олена Горпиніч, бренд-менеджер ТМ «Хортиця»:

За успішне майбутнє кожного бренду відповідає своєчасне впровадження інновацій. Збалансоване поєднання теорії та практики у книжці Оксани Тодорової «Інновації в комунікаціях», а також трендові інструменти просування дозволяють сміливо рекомендувати новинку для вивчення командам-лідерам вітчизняного бізнесу.

 

Ілона Згурова, президент Європейської асоціації ділових жінок:

Сьогодні наші погляди спрямовані в Європу. Але прагнення потрібно підкріплювати постійною роботою над собою. У даній монографії я знайшла відповіді на професійні питання і запозичила ряд ідей для майбутньої стратегії розвитку громадської організації, яку маю честь очолювати. Я ще раз переконалася в тому, що в основі будь-яких комунікацій лежать цінності - традиції, повага, гідність і патріотизм. Все це і формує зрештою репутацію бренду. А фінансові показники бізнесу лише підтверджують правильність обраного шляху.

 

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні:

Ми підтримали видання книги «Інновації в комунікаціях», адже вважаємо, що досвід лідерів міжнародних та вітчизняних компаній потрібно популяризувати. Сьогодні не достатньо випускати якісний товар за прийнятною ціною. Потрібно створювати продукт, який вносить у світ позитивні зміни. Good Food, Good Life — слоган нашої компанії, який залишається актуальним вже багато десятиліть. І я впевнений, що сучасний бізнес є не лише основою економіки, а й вирішує завдання оздоровлення нації на фізичному і духовному рівнях.

 

Галина Єлісеєнко, керівник відділу корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго», арт-директор корпоративних медіа компанії, головний редактор корпоративного журналу «Контакт»:

Проблемою сучасного суспільства є інформаційний шум. Тому перевагу мають ті компанії, діяльність яких відповідає обраній місії. У цьому випадку компанія отримує підтримку від співробітників і клієнтів. Також важливо в корпоративних комунікаціях демонструвати міцні корпоративні цінності. А ще важливіше - підкріплювати свої слова реальними вчинками і соціальними проектами. У даній монографії, у співпраці з автором викладена наша комунікативна стратегія і повний перелік актуальних на даному етапі розвитку компанії інноваційних та традиційних PR-інструментів. Ми орієнтуємося на актуальні та сучасні інструменти і канали комунікації. І впевнені, що наш досвід буде затребуваний в науковому і в прикладному аспектах.

 

Яна Сафіна, власниця мережі салонів «LaNovale»:

Ми входимо у світ цифрових комунікацій, тому для інтеграції в діджитал-суспільство потрібно освоювати нові формати комунікацій зі споживачами. Знання, викладені в монографії Оксани Тодорової, дозволили «розкласти по поличках» мій емпіричний багаж. Особлива цінність інформації полягає в розширенні горизонту бачення, адже знання — це ресурс, який дозволяє вводити в стратегію просування бізнесу більш сучасні та ефективні технології.

 

Олексій Радян, власник мережі магазинів парфумерії та косметики ЖАН:

Застосування в арсеналі компанії інноваційного PR-інструментарію надає суттєву конкурентну перевагу і можливість не лише виживати, а й процвітати на високо конкурентному ринку. Деякі інструменти, які описані в книзі Оксани, я інтуїтивно застосовую у роботі вже багато років. А сучасний менеджмент тільки зараз включає їх в арсенал сучасних інструментів комунікацій. Я впевнений, що наш досвід, викладений у монографії, буде значною підтримкою для студентів вишів, викладачів, перших кроків у бізнесі молодих підприємців та стане підґрунтям для подальшого наукового осмислення та вивчення феномена інноваційного PR-інструментарію серед науковців.

 

Про автора: Оксана Тодорова - засновник і президент Асоціації Корпоративних Медіа, автор і ведуча корпоративних тренінгів і майстер-класів.

Дипломований магістр за спеціалізацією «Міжнародний маркетинг і реклама», сертифікований MBA Professional of Management & Marketing Universal Business School, автор чотирьох бізнес-монографій. Проводить корпоративні тренінгові програми на теми: «Спіральна динаміка - еволюція мислення», «Інноваційні інструменти комунікації», «Особистісна еволюція - трансформація свідомості», «Енергія потоку - підвищення особистої ефективності», «Емоційний інтелект», «Теорія поколінь» та ін.

З 2006 року є головою журі національного конкурсу «Краще корпоративне медіа України» і організатором щорічного Бізнес-форуму «Інновації в комунікаціях». Автор бізнес-монографій: «PR в цифровую эру: искусство коммуникаций», «Корпоративные медиа. Жми сюда!», «Корпоративное издание на 200%».

Асоціація Корпоративних Медіа дякує партнерам проекту:

Nestlé в УкраїніПАТ "Львівобленерго"УДППЗ "Укрпошта"друкарні "ТРІАДА"


Переглядів: 352
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН