все для підприємців, роботодавців та орендарців купити квартиру в Пасічній

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


ТОП-10 вакансій для PR-спеціалістів


28 Липня 2015 p.

В умовах високої ринкової конкуренції кожна компанія прагне бути впізнаваною, сформувати свій привабливий бренд і транслювати корпоративні цінності й досягнення на широку аудиторію. Це завдання втілити практично неможливо без спеціалістів у галузі Public Relations, котрих навіть в умовах кризи українські компанії готові приймати до своїх команд. До неформального професійного свята PR-спеціалістів, яке відзначають 28 липня, Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна підготував добірку найцікавіших вакансій.

Функціонал сучасного піарника досить широкий: розробка й реалізація PR-стратегії; написання новин і прес-релізів, налагодження контактів зі ЗМІ; проведення PR-компаній і прес-конференцій; вирішення конфліктних ситуацій, що загрожують іміджу компанії. Цей неповний перелік обов’язків вимагає від PR-спеціаліста відмінних комунікативних навичок, майстерності у веденні переговорів з людьми різних професій і компетенцій, креативного підходу до розв’язання нестандартних задач. Володіючи хорошим набором знань і вмінь, а також досвідом роботи, PR-спеціаліст може побудувати кар’єру в будь-якій галузі — від видавництва до IT-компанії.
Агенція креативних комунікацій AVERA із радістю прийме до своєї команди досвідченого й талановитого PR-менеджера. Від пошукача вимагають базову й додаткову освіту в сфері PR, маркетингу або журналістики; досвід роботи від 2-х років у сфері копірайтингу й PR; портфоліо публікацій художніх текстів і текстів, що продають; власна база ЗМІ; а також успішний досвід у проведенні PR-івентів. Поетичний талант і неординарна особистість будуть сприйняті схвально. Окрім гідної зарплати, компанія гарантує роботу в сучасному комфортабельному офісі в центрі міста; можливість професійного і кар’єрного зростання, навчання і професійний розвиток за рахунок роботодавця, згуртований колектив із яскравою корпоративною культурою і позитивною атмосферою в офісі.
В американський проект потрібен Smm-менеджер / Копірайтер для втілення складних, цікавих і творчих проектів. Амбіційні й цілеспрямовані співробітники шукають колегу, який володіє досвідом роботи в маркетингу, PR, рекламі й ком’юніті-менеджменті; розуміє принципи просування груп і проектів у соціальних мережах; добре знає англійську; а також є фанатом одягу й шопінгу. Обов’язки співробітника: створення, просування й підтримка груп в соц. мережах; пошук і підготовка контенту; налаштування й ведення таргетованої і ретаргетованої реклами; написання прес-релізів для американських ЗМІ. На майбутнього співробітника очікує зарплата від 12 000 грн і комфортабельний офіс у центрі Києва.
Для професіоналів, що вміють збирати, систематизувати й аналізувати інформацію, відкрита вакансія Спеціаліста із моніторингу ЗМІ. На цій посаді співробітнику доведеться відстежувати публікації в пресі за вказаними темами, аналізувати медіа-поля, вивчати проблеми й можливості бізнесу клієнтів з метою складання рекомендацій для них. Від пошукачів вимагається: досвід роботи в аналізі баз даних від 2-х років, знання методів аналізу інформації, розуміння ринку PR-послуг і медіа, логічний склад розуму й системний підхід до роботи. Рівень заробітної плати: 4 000 – 6 000 грн. Окрім матеріальної винагороди, на співробітника очікує індивідуальний план професійного розвитку, спеціальні програми навчання, а також офіс у центрі міста з 10-хвилинною доступністю до метро.
Піарники, які хочуть працювати на телебаченні, можуть надіслати резюме на вакансію PR-менеджера (телеканал «112 Україна»). Успішний кандидат повинен відповідати таким критеріям: профільна освіта (реклама, маркетинг, журналістика); досвід роботи в PR не менше 2 років і досвід роботи в ЗМІ; високий рівень грамотності й дотримання ділової етики. Новий співробітник буде брати участь у розробці й реалізації PR-стратегії, активно просувати бренд телекомпанії на ринку, долучатися до складання планів PR-кампаній, моніторити конкурентне середовище, готувати новинні матеріали й багато чого іншого. Приємним доповненням до зарплати буде офіційне працевлаштування, медичне страхування і забезпечення мобільним зв’язком.
Для більш досвідчених працівників, які претендують на керівні посади, в Дніпропетровську відкрита вакансія PR-директора. Крім вищої освіти, обов’язковими є додаткове навчання в сфері PR або маркетингу, досвід роботи не менше 3-х років у великій компанії, наявність якісно втілених PR-проектів, а також хороші ділові зв’язки з агенціями і бізнес-виданнями. PR-директор повинен бути харизматичним, не боятися виступати перед аудиторією, мати організаторські здібності. Усі його обов’язки будуть спрямовані на забезпечення стратегічного й тактичного управління PR-діяльністю компанії на ринках України й СНД, що означає можливі відрядження. Робота в компанії передбачає офіційне оформлення з першого робочого дня, соціальні гарантії, відвідування професійних конференцій і тренінгів.
У компанії Luxoft відкрита вакансія PR-Director. Співробітнику на цій посаді належить створити корпоративний імідж, а також розробити і реалізувати ефективні комунікаційні програми зв’язків зі ЗМІ у рамках компанії та ІТ-індустрії. Вимоги до кваліфікації та досвіду пошукачів: магістерський ступінь з маркетингу, реклами або суміжної спеціальності, а також п’ятирічний досвід роботи в PR. Великий перелік обов’язків потребує від пошукачів навичок стратегічного лідерства, аналітичного мислення, сильних комунікативних навичок. Зокрема, вміння побудувати міцні стосунки з керівництвом, крос-функціональними командами і постачальниками. Успішний пошукач буде мати змогу працювати в динамічній команді й підвищувати свій професійний рівень. Високу зарплату доповнює компенсаційний пакет.
Керівника PR-відділу до своєї команди запрошують професіонали своєї справи. Перша вимога до претендента на посаду — уміння спілкуватися з людьми й генерувати нові ідеї. Від майбутнього співробітника очікують таких результатів: створення внутрішнього і зовнішнього PR, залучення нових клієнтів і партнерів, організацію заходів. Мета роботи — просування компанії в соц. мережах і налагоджене функціонування всього PR-відділу. Компанія обіцяє винагороду від 8 000 грн, кар’єрне зростання і професійний розвиток.
Піарники, які непогано орієнтуються в специфіці роботи автомобільного бізнесу, можуть претендувати на вакансію PR-спеціаліста в Harley-Davidson Kyiv. Обов’язками співробітника будуть: створення контенту для ЗМІ, робота з корпоративним сайтом і соціальними мережами, підготовка новин і розміщення їх на інтернет-ресурсах, робота з медіа-партнерами, розробка і реалізація PR-проектів, а також організація заходів. Досвід роботи вимагають мінімальний — від 1 року. Пропонована зарплата — 4 000 – 6 000 грн залежно від навичок. Є можливість працювати повний робочий день або на умовах фрілансу. Компанія надає комп’ютер.
Виробник анімаційного відео-контенту оголошує конкурс на заміщення вакансії PR-менеджера. Вимоги: вища освіта (маркетинг, журналістика, філологія, Public Relations); напрацьовані зв’язки у ЗМІ; навички ораторської майстерності й копірайтингу; володіння графічними редакторами; знання української і російської мови на високому рівні, англійської — на середньому. Роботодавець гарантує: роботу в новому перспективному проекті; розвиток і зростання; цікаві зустрічі й знайомства; а також офіційне працевлаштування і гідну зарплату.
У компанії Фарлеп-інвест шукають PR-менеджера з досвідом проведення семінарів і тренінгів, написання PR- і рекламних текстів, а також умінням працювати зі ЗМІ. Від претендента на посаду вимагають знання з теорії та практики PR-стратегії, розуміння бізнес-процесів ринку телекомунікацій та ІТ, знання основ проектного управління, навички ведення складних переговорів і організації PR-заходів. У свою чергу, компанія пропонує офіційне працевлаштування, справедливий підхід до оцінки досягнень і роботу в професійному колективі.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в липні 2015 року.
 


Переглядів: 275
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН