Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


ТОП-10 вакансій для PR-спеціалістів


28 Липня 2015 p.

В умовах високої ринкової конкуренції кожна компанія прагне бути впізнаваною, сформувати свій привабливий бренд і транслювати корпоративні цінності й досягнення на широку аудиторію. Це завдання втілити практично неможливо без спеціалістів у галузі Public Relations, котрих навіть в умовах кризи українські компанії готові приймати до своїх команд. До неформального професійного свята PR-спеціалістів, яке відзначають 28 липня, Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна підготував добірку найцікавіших вакансій.

Функціонал сучасного піарника досить широкий: розробка й реалізація PR-стратегії; написання новин і прес-релізів, налагодження контактів зі ЗМІ; проведення PR-компаній і прес-конференцій; вирішення конфліктних ситуацій, що загрожують іміджу компанії. Цей неповний перелік обов’язків вимагає від PR-спеціаліста відмінних комунікативних навичок, майстерності у веденні переговорів з людьми різних професій і компетенцій, креативного підходу до розв’язання нестандартних задач. Володіючи хорошим набором знань і вмінь, а також досвідом роботи, PR-спеціаліст може побудувати кар’єру в будь-якій галузі — від видавництва до IT-компанії.
Агенція креативних комунікацій AVERA із радістю прийме до своєї команди досвідченого й талановитого PR-менеджера. Від пошукача вимагають базову й додаткову освіту в сфері PR, маркетингу або журналістики; досвід роботи від 2-х років у сфері копірайтингу й PR; портфоліо публікацій художніх текстів і текстів, що продають; власна база ЗМІ; а також успішний досвід у проведенні PR-івентів. Поетичний талант і неординарна особистість будуть сприйняті схвально. Окрім гідної зарплати, компанія гарантує роботу в сучасному комфортабельному офісі в центрі міста; можливість професійного і кар’єрного зростання, навчання і професійний розвиток за рахунок роботодавця, згуртований колектив із яскравою корпоративною культурою і позитивною атмосферою в офісі.
В американський проект потрібен Smm-менеджер / Копірайтер для втілення складних, цікавих і творчих проектів. Амбіційні й цілеспрямовані співробітники шукають колегу, який володіє досвідом роботи в маркетингу, PR, рекламі й ком’юніті-менеджменті; розуміє принципи просування груп і проектів у соціальних мережах; добре знає англійську; а також є фанатом одягу й шопінгу. Обов’язки співробітника: створення, просування й підтримка груп в соц. мережах; пошук і підготовка контенту; налаштування й ведення таргетованої і ретаргетованої реклами; написання прес-релізів для американських ЗМІ. На майбутнього співробітника очікує зарплата від 12 000 грн і комфортабельний офіс у центрі Києва.
Для професіоналів, що вміють збирати, систематизувати й аналізувати інформацію, відкрита вакансія Спеціаліста із моніторингу ЗМІ. На цій посаді співробітнику доведеться відстежувати публікації в пресі за вказаними темами, аналізувати медіа-поля, вивчати проблеми й можливості бізнесу клієнтів з метою складання рекомендацій для них. Від пошукачів вимагається: досвід роботи в аналізі баз даних від 2-х років, знання методів аналізу інформації, розуміння ринку PR-послуг і медіа, логічний склад розуму й системний підхід до роботи. Рівень заробітної плати: 4 000 – 6 000 грн. Окрім матеріальної винагороди, на співробітника очікує індивідуальний план професійного розвитку, спеціальні програми навчання, а також офіс у центрі міста з 10-хвилинною доступністю до метро.
Піарники, які хочуть працювати на телебаченні, можуть надіслати резюме на вакансію PR-менеджера (телеканал «112 Україна»). Успішний кандидат повинен відповідати таким критеріям: профільна освіта (реклама, маркетинг, журналістика); досвід роботи в PR не менше 2 років і досвід роботи в ЗМІ; високий рівень грамотності й дотримання ділової етики. Новий співробітник буде брати участь у розробці й реалізації PR-стратегії, активно просувати бренд телекомпанії на ринку, долучатися до складання планів PR-кампаній, моніторити конкурентне середовище, готувати новинні матеріали й багато чого іншого. Приємним доповненням до зарплати буде офіційне працевлаштування, медичне страхування і забезпечення мобільним зв’язком.
Для більш досвідчених працівників, які претендують на керівні посади, в Дніпропетровську відкрита вакансія PR-директора. Крім вищої освіти, обов’язковими є додаткове навчання в сфері PR або маркетингу, досвід роботи не менше 3-х років у великій компанії, наявність якісно втілених PR-проектів, а також хороші ділові зв’язки з агенціями і бізнес-виданнями. PR-директор повинен бути харизматичним, не боятися виступати перед аудиторією, мати організаторські здібності. Усі його обов’язки будуть спрямовані на забезпечення стратегічного й тактичного управління PR-діяльністю компанії на ринках України й СНД, що означає можливі відрядження. Робота в компанії передбачає офіційне оформлення з першого робочого дня, соціальні гарантії, відвідування професійних конференцій і тренінгів.
У компанії Luxoft відкрита вакансія PR-Director. Співробітнику на цій посаді належить створити корпоративний імідж, а також розробити і реалізувати ефективні комунікаційні програми зв’язків зі ЗМІ у рамках компанії та ІТ-індустрії. Вимоги до кваліфікації та досвіду пошукачів: магістерський ступінь з маркетингу, реклами або суміжної спеціальності, а також п’ятирічний досвід роботи в PR. Великий перелік обов’язків потребує від пошукачів навичок стратегічного лідерства, аналітичного мислення, сильних комунікативних навичок. Зокрема, вміння побудувати міцні стосунки з керівництвом, крос-функціональними командами і постачальниками. Успішний пошукач буде мати змогу працювати в динамічній команді й підвищувати свій професійний рівень. Високу зарплату доповнює компенсаційний пакет.
Керівника PR-відділу до своєї команди запрошують професіонали своєї справи. Перша вимога до претендента на посаду — уміння спілкуватися з людьми й генерувати нові ідеї. Від майбутнього співробітника очікують таких результатів: створення внутрішнього і зовнішнього PR, залучення нових клієнтів і партнерів, організацію заходів. Мета роботи — просування компанії в соц. мережах і налагоджене функціонування всього PR-відділу. Компанія обіцяє винагороду від 8 000 грн, кар’єрне зростання і професійний розвиток.
Піарники, які непогано орієнтуються в специфіці роботи автомобільного бізнесу, можуть претендувати на вакансію PR-спеціаліста в Harley-Davidson Kyiv. Обов’язками співробітника будуть: створення контенту для ЗМІ, робота з корпоративним сайтом і соціальними мережами, підготовка новин і розміщення їх на інтернет-ресурсах, робота з медіа-партнерами, розробка і реалізація PR-проектів, а також організація заходів. Досвід роботи вимагають мінімальний — від 1 року. Пропонована зарплата — 4 000 – 6 000 грн залежно від навичок. Є можливість працювати повний робочий день або на умовах фрілансу. Компанія надає комп’ютер.
Виробник анімаційного відео-контенту оголошує конкурс на заміщення вакансії PR-менеджера. Вимоги: вища освіта (маркетинг, журналістика, філологія, Public Relations); напрацьовані зв’язки у ЗМІ; навички ораторської майстерності й копірайтингу; володіння графічними редакторами; знання української і російської мови на високому рівні, англійської — на середньому. Роботодавець гарантує: роботу в новому перспективному проекті; розвиток і зростання; цікаві зустрічі й знайомства; а також офіційне працевлаштування і гідну зарплату.
У компанії Фарлеп-інвест шукають PR-менеджера з досвідом проведення семінарів і тренінгів, написання PR- і рекламних текстів, а також умінням працювати зі ЗМІ. Від претендента на посаду вимагають знання з теорії та практики PR-стратегії, розуміння бізнес-процесів ринку телекомунікацій та ІТ, знання основ проектного управління, навички ведення складних переговорів і організації PR-заходів. У свою чергу, компанія пропонує офіційне працевлаштування, справедливий підхід до оцінки досягнень і роботу в професійному колективі.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в липні 2015 року.
 


Переглядів: 262
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН