Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Якщо боїшся — не говори; якщо сказав — не бійся

Міжнародний форум молодіжних ініціатив відбувся на Прикарпатті


29 Червня 2015 p.

На Івано-Франківщині відбувся Форум молодіжних ініціатив «Екологічна безпека та енергоефективність», що став фінальним масштабним заходом проекту транскордонного співробітництва «Студент з ініціативою: вектор енергозбереження».

Метою Форуму булопрезентувати напрацювання цього проекту у просуванні інновацій у сфері енергоефективності на всеукраїнському та міжнародному рівнях, обмін ідеями та пропозиціями між студентською та шкільною молоддю, організаціями та фахівцями у цій сфері, розвиток міжрегіонального партнерства для просування енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії.

В рамках програми форуму були представлені результати та досягнення проекту «Студент з ініціативою: вектор енергозбереження», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (Україна) та ґміною міста Люблін (Польща) за співфінансування ЄС через Європейський інструмент сусідства та партнерства в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна, 2007-2013».  Так найвизначнішими проектними результатами стала транскордонна Мережа молодіжних ініціатив за екологічну безпеку та енергоефективність, що об’єднала активних молодіжних лідерів з Любліна та Івано-Франківська, готових створювати та впроваджувати транскордонні проекти у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. На сьогодні до Мережі увійшли студенти та молоді науковці шести провідних університетів двох регіонів та представники Люблінського технологічного парку.

В ході пленарного засідання форуму відбулися презентації кращих практик у сфері безпечного екологічного середовища, енергоефективності, використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії Івано-Франківської області України та Люблінського воєводства Польщі. Зокрема, були представлені інноваційні технології промислових підприємств Любліна та Івано-Франківська, інноваційні програми для розвитку освіти молоді у галузі енергоефективності та екологічної безпеки.

Паралельно проходили секції «Безпечне екологічне середовище», «Альтернативна природнича освіта зі шкільної лави», «Енергоефективність, альтернативні та відновлювальні джерела енергії».

За підсумками кожної секції напрацьовані пакети пропозицій до роботодавців, зацікавлених у розвитку екологічних та енергоефективних технологій, та безпосередньо до навчальних закладів для прийняття ними конкретних рішень у вирішенні екологічних проблем, проблем енергозбереження та впровадження ефективної природничої освіти.

В рамках практичної частини форуму відбувся відкритий фінал міжнародного дебатного турніру з обговорення сильних та слабких сторін впровадження відновлювальних джерел енергії в Україні та Східній Європі. Відбіркові раунди турніру відбулися минулого року в Івано-Франківську (Україна) та в Любліні (Польща). Під час фіналу аудиторія глядачів, а це близько 120 представників експертного, наукового та бізнес-середовища, активної молоді Польщі та України, мали змогу вплинути на хід дискусії, задаючи питання та коментуючи промови спікерів.

У фінальному раунді дебатів була обговорена тема «Уряди країн повинні виділяти 2% ВВП на розвиток відновлювальних джерел енергії». Ця тема викликала жваве обговорення не лише серед дебатерів, але й глядачів турніру – більшості учасників форуму. Кращими спікерами турніру, що представляли Люблін стали Каміль Хмілєвський (Люблінський технологічний парк) та Давід Хмура (Університет Марії Склодовської-Кюрі). Кращими дебатерами з Івано-Франківська стали студенти національного медичного університету – Романа Соловій, Кобрин Олексій, Тичковський Сергій та Мар’ян Галанджій. І вже традиційно, на рівних серед студентських команд виглядали випускниці Української гімназії №1 – Тетяна Турій та Валентина Босович.

Окремим блоком форуму став ярмарок молодіжних ідей для вирішення проблем у сфері енергозбереження та енергоефективності в Івано-Франківській області України та Люблінському воєводстві Польщі. Ці ідеї майбутніх проектів були представлені у виставковій частині форуму. Впродовж двох днів роботи форуму представники підприємств обирали найбільш цікаві їм пропозиції з точки зору реалістичності, практичної користі та відповідності запропонованої діяльності очікуваним результатам. У завершальній частині форуму пройшло підведення підсумків оцінювання та відзначення найбільш затребуваних проектів. Найбільший інтерес як у представників бізнес-сектору, так і серед наукової спільноти спровокував проект «Створення міжуніверситетського науково-дослідного центру», який презентувала автор – аспірант Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника – Людмила Шийко.

Форум став подією, що забезпечила платформу для безпосереднього продуктивного спілкування представників студентської молоді, наукової спільноти, бізнес-сектора та органів державної влади й місцевого самоврядування. Форум також дав змогу учасникам обговорити можливості для впровадження енергоефективних технологій, альтернативної та відновлювальної енергетики та шляхи спільного просування інновацій у цій сфері, започаткувати ідеї для нових спільних проектів; налагодити співпрацю між представниками навчальних закладів та молодіжних організацій з різних регіонів України та сусідньої Польщі.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 438
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців