Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Чим би дитина не бавилась, аби не плакала

У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ РОЗКРИЛИ ТАЄМНИЦЮ ПЕРЛІВ!


13 Червня 2015 p.

В Івано-Франківську пройшов четвертий захід клубу поціновувачів дорогоцінного каміння «Самоцвіти», на зустрічі розповіли  всі секрети натуральних перл. Та проводили наукові досліди.

У народі кажуть, що перли - це сльози Ангелів, які плачуть через людські гріхи. А ще існує думка, що це промені місяця, які закам’яніли попавши в роззявлені  роти довірливим молюскам.

Чи знали ви, що перлина - це випадковість, яка спричинена попаданням в мушлю піщинки або піску. З кожним роком піщинка обволікається прошарками перламутру і збільшується в розмірі.

В давнину перли добували з морських глибин. Чоловіки занурювалися на глибину 40-50 метрів. З 15 століття перли почали культивуватися людьми. Найбільшим світовим постачальником перл є Китай (95%). Ферми є 2 типів, які вирощують прісноводні і морські перлинки. Морська молюска вирощує тільки одну перлинку, а прісноводна – до десяти.  Саме тому морські перли є дорожчими за прісноводні. Справжні чорні перлини добувають на Таїті, а решту кольорової гами (кремові, сині, зелені, рожеві та чорні) утворюють шляхом тонування під ультрафіолетом.  

 Перли вважаються  «живими», їх вік складає в середньому 60-80 років, а потім вони помирають (висихають і тріскають). Вони складаються на  2/6 з води, бояться постійної спеки, лаку для волосся, парфумів та сигаретного диму. Проте, щоб вони зберігали свою красу їх потрібно носити достатньо часто.

Найбільша в світі перлинка важить біля 10 кілограм, має неправильну форму і діаметр близько 30 см. Перли грушоподібної  форми називаються «барокко» і зазвичай вкладаються в кольє. Молодим дівчатам більше пасують перли менших розмірів, а жінкам з короткою шиєю – трішки довші і більші за розміром. Хочете бути а тренді? Тоді довгі низанки перлин зав’язані на ґудз (такі були актуальні в епоху арт-деко) довершать ваш образ.

Перевірили перли на натуральність одним із наступних способів:

1.      Потерти намистинкою по поверхні зуба. Якщо відчувається легенький скрип – це натуральні перли. Якщо скрипу немає і намистинка проходить дуже гладко, то це імітація.

2.      Намистинку кидають на тверду поверхню і дивляться на скільки вона пружня, чи високо підскакує.

3.      Якщо всі намистинки однакові і досконалі, то це швидше всього імітація, адже в природі немає повторів.

4.      Якщо дві сусідні намистинки потерти одну об одну до утворення порошку, то провівши пальцем намистинка має залишитися без дефектів.

5.      Найпростіший і достовірніший метод визначення справжності перлини – це показати її гомологу. Гомолог - фахівець, який знає все про каміння.

Можна перевірити натуральність науковим способом - взяти одну натуральну перлинку, розбити і оглянути вміст; помістили кусочки перлини в 9% оцтовий розчин і на власні очі побачити, як вона розчиняється у ньому. 

Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій. Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті www.самоцвіти.if.ua

До нових зустрічей!


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 658
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців