Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Хто правду говорить, ненавидять того

В Україні стартує проект "Школяр-програміст", який зможе щороку давати до 30 тисяч фахівців — Дерев'янко


3 Червня 2015 p.

В межах експериментальної програми, яка стартує у Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську, талановиті учні зможуть отримувати повноцінну освіту програміста з міжнародними сертифікатами ще до закінчення школи.

В Україні стартує проект "Школяр-програміст", який зможе щороку давати до 30 тисяч фахівців — Дерев'янко

Про це заявив член ради партії "ВОЛЯ" народний депутат Юрій Дерев'янко на прес-конференції в Українському кризовому медіаценті в середу, 3 червня, повідомляє його прес-служба.

"Унікальна програма "Школяр-програміст" дасть потужний поштовх розвитку IT-галузі в нашій державі. Відтепер у нас з'явилася можливість ще на етапі школи відібрати здібних дітей та дати їм практичну освіту програміста", — сказав Юрій Дерев'янко.

Він підкреслив, що сьогодні щороку 4 тисячі людей стають професійними програмістами, однак потенціал у нашій країні набагато більший.

"Наша мета — мати можливість готувати до 30 тисяч програмістів на рік, які отримають базову освіту ще в школі і будуть гарантовано мати реальну високооплачувану роботу", — зазначив нардеп.

За словами Дерев'янка, реалізація проекту також дозволить сформувати потужний середній клас з перспективою щорічного доходу мінімум у 300-400 тисяч гривен.

"Проект "Школяр-програміст" започатковує механізм кузні інтелекту, який дуже швидко почне приносити в Україну кошти", — підкреслив парламентарій. За його словами, завдяки проекту можна буде збільшити приріст надходження валюти від галузі IT в країну, як мінімум, вдвічі — з $1,5 млрд  до $3 млрд. "Для прикладу металургія приносить Україні $6-8 млрд", — додав Дерев'янко.

Юрій Дерев'янко подякував за підтримку проекту Івано-Франківської обласної держадміністрації та Міністерству освіти і науки України.

За словами розробника експериментальної програми, кандидата технічних наук Сергія Іщерякова, для невеликої частини старшокласників, (приблизно 1 %, тобто одна дитина на 3-4 класи) рівень сприйняття абстрактних моделей, які є характерні для програмування, є цілком прийнятним. "Ці діти вже у 8-9 класі сприймають інформацію точно так само, як студенти на 3-4 курсі", — зазначив Іщеряков.

"Моя мета — зробити так, щоб ці діти, в яких світяться очі, які себе не бачать без комп"ютера, побачили, що це може бути професія і щоб вони не втратили цю мрію", — додав він.

"Після навчання за цією програмою діти зможуть отримати професійний сертифікат корпорації Oracle та навички програмування на Google Android"- сказав Сергій Іщеряков. Іщеряков підкреслив, що у Львові, Києві, Одесі та Івано-Франківську вже з вересня 2015 року здібні діти зможуть навчатися по цій програмі абсолютно безкоштовно та зауважив що вартість навчання на подібній програмі в США складає близько $2000. 

"Зважаючи на актуальність упровадження в навчальний процес IT-освіти, Міністерством освіти і науки України затверджені навчальні програми для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю", — зазначив директор департаменту Міністерства освіти України Юрій Кононенко.

За його словами, в травні 2015 року було затверджено навчальну програму, метою якої є підготовка учнів до початкового рівня розробників програмного забезпечення, підтвердженого міжнародними сертифікатами, а також набуття ними професійних навичок індивідуальної та командної роботи над проектами з розробки програмних додатків для мобільних засобів на основі операційної системи Google Android, в тому числі з наступним розміщенням на публічних Інтернет-ресурсах.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 596
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців