Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не було б щастя, так нещастя допомогло

Нелегальний імпорт ITтоварів: на митному фронті без змін


28 Квітня 2015 p.

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), що вже неодноразово підіймала питання боротьби з корупцією на митниці та «сірим» ринком, проаналізувала ситуацію з імпортом жорстких дисків (HDD) та процесорів для ПК (CPU) в Iкварталі 2015 року.

Експерти виявили значну різницю між кількістю ввезеного та проданого товару, що прямо свідчить про великий обсяг контрабанди HDDта CPU.

Так, за даними компанії GfKв Iкварталі 2015 року в Україні було продано понад 90 тис. штук HDD, в той час як через митницю, за нашою інформацією, пройшло близько 34 тис. одиниць цього товару.

Таке ж становище і з процесорами для ПК. За наявними в АПІТУ даними в I кварталі через митницю було ввезено 7,6 тис. штук СPU, з яких 4,8 тис. складають процесори ТМ Intel.

Однак, за оцінкою експертів АПІТУ, в Iкварталі на ринок України було поставлено 25 тис. штук CPUлише від Intel.  Отже лише 19% процесорів ТМ Intelбули офіційно ввезені на територію країни, все інше – звичайна контрабанда.

Експерти АПІТУ нещодавно дослідили також імпорт флеш-носіїв за останні 5 місяців і виявили цілу низку фактів їх нелегального ввезення в Україну.

Так, за даними дослідженняGfK, яке охоплює майже 60% роздрібного ринку, в період жовтень 2014 – лютий 2015 в Україні було продано понад 1,8 млн штук карт пам’яті та USB Flash Drive.  Враховуючи й інші 40% ринку можна говорити про продаж понад 3 млн. штук. В той же час за цей період через митницю пройшло, за інформацією АПІТУ, лише 1 742 тис. одиниць цього товару.

Особливо показовою була ситуація по товарах окремих виробників. Так, фактично в період жовтень 2014 – лютий 2015 було продано 107,5 тис. штук карт пам’яті ТМ A-Data, тоді як офіційно їх завезено в Україну лише 4 тис. штук.  Продуктів цієї ж категорії ТМ Vericoбуло продано 36,6 тис. штук, а ввезено лише 6,7 тис. штук.

Та найбільш вражаючими стали факти щодо карт пам’яті ТМ TDK, яких за 5 місяців було реалізовано 28,3 тис. шт., в той час як через митницю, за нашою інформацією, не пройшла жодна карта пам’яті цього виробника.  За підрахунками АПІТУ, лише за п’ять місяців втрати бюджету України лише по картах пам’яті склали орієнтовно майже 15 млн. грн.

АПІТУ продовжує займатися проблематикою нелегального імпорту та закликає відповідні державні органи до співпраці та жорсткої боротьби з цим ганебним явищем, від якого державний бюджет недоотримує десятки мільйонів гривень.

Довідково:

АПІТУ заснована в 2007 році, До складу Асоціації входять 64 компанії, серед яких найкрупніші імпортери-дистриб'ютори, вітчизняні та іноземні виробники ІТ товарів, роздрібні мережі, системні інтегратори, консалтингові та юридичні компанії.

Асоціація здійснює вплив на державну політику в сфері ІТ, захищає своїх членів і представляє їх інтереси перед державними органами, лобіює прийняття сприятливих для галузі нормативно-правових актів, розвиває потреби ринку в ІТ-продукції, формує і поширює основи ділової етики, розвиває цивілізовані відносини на ринку, сприяє неформальному спілкуванню і обміну інформацією між членами асоціації, проводить дослідження ринку.

Юрій Пероганич, Генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 744
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців