Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Буває щастя скрізь поганцям, А добрий мусить пропадать

АМКУ ПРОВІВ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ПОСЛУГ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ


5 Березня 2015 p.

У зв’язку із стрімким зростанням цін на лікарські засоби в 2014 році Антимонопольним комітетом України було проведено дослідження ринку послуг організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Об’єктами дослідження були найбільші аптечні мережі, вітчизняні виробники лікарських засобів, імпортери та оптові дистриб’ютори.

За результатами проведеного дослідження Комітетом було виявлено вплив як об’єктивних, так і суб’єктивних чинників при встановленні цін на лікарські засоби, що призвело до значного збільшення цін на медичні препарати.

Щодо діяльності оптових дистриб’юторів лікарських засобів.

За результатами оцінки закупівельно-збутової політики оптових дистриб’юторів у період з січня по квітень 2014 року було виявлено непоодинокі випадки необґрунтованого зростання цін на лікарські засоби, які випереджали динаміку зростання курсу іноземної валюти.

З метою запобігання порушення законодавства про захист економічної конкуренції, Антимонопольний комітет України надав оптовим дистриб’юторам обов’язкові для розгляду рекомендації, а саме, утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних цін на лікарські засоби.

Щодо діяльності учасників ринку роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

За результатами дослідження ринку послуг з організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами встановлено існування схем збільшення цін на медичні препарати через інструмент надання маркетингових послуг.

Більш ніж 450 аптечних мереж незалежно від форми власності надають вітчизняним та закордонним виробникам лікарських засобів маркетингові послуги.

Вартість таких послуг може становити до 30% від вартості закуплених лікарських засобів, що фактично є прихованим підвищенням торговельної надбавки аптечних установ на закуплені лікарські засоби, і в умовах скрути, яку переживає споживач, попит є ресурсом для не підвищення цін на ліки.

Фактично маркетингові угоди використовуються аптечними мережами як інструмент отримання додаткового прибутку від своєї основної господарської діяльності.

З метою припинення дій, що можуть мати негативний вплив на конкуренцію, Антимонопольний комітет України надав імпортерам/виробникам/маркетуючим організаціям та аптечним мережам такі обов’язкові для розгляду рекомендації:
переглянути умови договорів про надання маркетингових послуг, які можуть призводити до встановлення економічно необгрунтованої вартості лікарських засобів, зокрема, виключити ті послуги, які напряму відносяться до здійснення аптечними мережами своєї основної господарської діяльності – роздрібної торгівлі лікарськими засобами, встановити обґрунтовану вартість маркетингових послуг на рівні фактично понесених витрат та не допускати нав’язування маркетингових послуг.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 517
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців