Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


ДФС України роз’яснила особливості формування податкового кредиту


20 Лютого 2015 p.

З 01 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 року № 71 внесено зміни до п. 198.2 ст.198 Податкового кодексу України, якою визначається дата виникнення права платника податку на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту при отриманні послуг від нерезидента на митній території України.

На вiдмiну вiд попередньої редакцiї пункту 198.2 статтi 198 Кодексу, для операцiй з постачання послуг нерезидентом на митнiй територiї України датою виникнення права на вiднесення сум податку до податкового кредиту є дата складення платником податкової накладної за такими операцiями, за умови реєстрацiї такої податкової накладної в ЄРПН.

Отже, починаючи з 1 сiчня 2015 року, при отриманнi платником податку послуг вiд нерезидента на митнiй територiї України, платник податку отримує право на податковий кредит за такими операцiями на дату складання ним податкової накладної за цими операцiями, за умови її реєстрацiї в ЄРПН та включеннi до податкових зобов’язань звiтного перiоду. При цьому, податковi накладнi, складенi за такими операцiями у сiчнi 2015 року, у яких сума податку не перевищує 10 тис. грн., включаються до податкового кредиту незалежно вiд того, зареєстрована така податкова накладна в ЄРПН, чи нi.

Згiдно з пунктом 198.6 статтi 198 роздiлу V Кодексу не вiдносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченi (нараховані) у зв’язку з придбанням товарiв/послуг, не пiдтвердженi зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними чи не пiдтвердженi митними декларацiями, iншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статтi 201 роздiлу V Кодексу.

З 1 сiчня 2015 року зазначене правило стосується податкових накладних, сума податку на додану вартiсть в яких перевищує 10 тис. грн., або складених у зв’язку з постачанням пiдакцизних або iмпортованих товарiв.

З 1 лютого 2015 року зазначене правило поширюється на всi податковi накладнi.

З 1 сiчня 2015 року з Кодексу виключено норму, яка надавала право платникам податку у разi вiдмови продавця товарiв/послуг надати податкову накладну або в разi порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрацiї в ЄРПН сформувати податковий кредит звiтного перiоду на пiдставi заяви зi скаргою на такого постачальника.

Отже, грудень (ІV квартал) 2014 року — останнi звiтнi перiоди, протягом яких платники податку мали право включити до складу податкового кредиту суму ПДВ, нараховану/сплачену покупцем на пiдставi заяви зi скаргою на постачальника.

Більш детально з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у листі ДФС України від 17.02.2015 № 5292/7/99-99-19-03-02-17 «Про податок на додану вартість».


Переглядів: 217
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА





Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН