Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Чотири івано-франківські лікарні отримали сертивікати Системи управління якості


4 Грудня 2014 p.

Впродовж листопада 4 обласні заклади охорони здоров'я, зокрема, Івано-Франківський обласний кардіологічний диспансер, Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Івано-Франківський обласний клінічний онкологічний диспансер та Івано-Франківська обласна психоневрологічна лікарня №3, підтвердили  свій високий рівень організації обслуговування та якості медичних послуг сертифікацією розроблених і впроваджених систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO9001:2009 "Системи управління якістю. Вимоги". Отримавши сертифікати відповідності ці медичні заклади зобов'язались підтримувати та постійно поліпшувати свої системи управління якістю шляхом забезпечення високого  рівня  якості надання медичних послуг, професійної підготовки і відповідальності у роботі персоналу, організації процесу надання медичних послуг та  підвищення задоволеності пацієнтів.

  Розробка, впровадження та сертифікація системи управління якістю  - це справа не одного дня. Зокрема, сертифікації передувала важлива робота в даних закладах: навчання персоналу, розробляння та впровадження необхідних документів системи управління якістю (настанов, методик та інструкцій), оптимізація процесу надання медичних послуг та інш.

Однак, у пересічного користувача може виникати питання стосовно того, що саме  дає система управління якістю цим закладам та  їх пацієнтам? Перш за все – впевненість у спроможності конкретного медичного закладу надавати послуги в сфері охорони здоров'я (надавати медичну допомогу), які постійно відповідають вимогам пацієнтів та визначеним нормам. Адже у світовій практиці головною особою, яка отримує користь у системі охорони здоров’я, є пацієнт. Тому загальною метою вищезазначених медичних закладів стало задоволення обґрунтованих потреб та очікувань пацієнтів і громади областіщодо надання доступних, безпечних та ефективних медичних послуг. А споживач, звернувшись до конкретного високоспеціалізованого  медичного закладу, має повне право поцікавитись наявністю в нього сертифіковакої системи управління якістю. Когось може задовольнити відповідь, що ми займаємось лікуванням, а не паперовою роботою. Однак,  обізнаний споживач навряд чи довірить своє здоров'я такій клініці, адже функціонування системи управління якістю в медичному закладі це, перш за все,  свідчення його відповідальності перед пацієнтом.

Оскільки управління медичним закладом охоплює менеджмент якості поряд з іншими управлінськими аспектами, то система управління якістюстала для даних медичних установ частиною їх загальної системи управління, спрямованоїна досягнення результатів відповідно до встановлених цілей в сфері якості. І, безумовно, з року в рік ці обласні медичні установи будуть ставити перед собою все вищі та амбітніші цілі в сфері якості з метою досягнення конкурентних переваг на ринку медичних послуг, а також виявляти нові можливості для  свого удосконалення.

Варто наголосити що таке прагнення до впровадження  та ефективного функціонування систем управління якістю зумовлено і певними нормативами. Зокрема, згідно наказу МОЗ України від 20.12.2013 №1116 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 14 березня 2011 року №142 "Про вдосконалення державної акредитації закладів охорони здоров'я" передбачено отримання  закладами охорони здоров'я,що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу,  вищої категорії за обов’язкової умови наявності сертифіката про відповідність системи управління якістю, впровадженої у закладі, вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Тому з метою поліпшування процесів управління якістю в закладах охорони здоров'я Івано-Франківської області, а також з метою їх успішної підготовки до акредитації на вищу категорію через впровадження та сертифікацію систем управління якістю згідно з вимогами ДСТУ ISO9001:2009, керівництву зацікавлених медичних закладів необхідно прийняти стратегічне рішення про сертифікацію, а за потреби перед цим звернутись до консультантів з питань розроблення систем управління якістю в медичних закладах.

Ачотирьом передовим медичним закладам нашого регіону залишається побажати успіхів щодо одержання ними до кінця поточного року вищої акредитаційної категорії та не зупинятись на досягнутому в цей нелегкий для всіх нас час.

Ольга Петренко, для БРІЗ


Переглядів: 443
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН