Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Чим би дитина не бавилась, аби не плакала

Банкіри, а також клієнти ПриватБанку говорили про цифрові банки на відкритій онлайн-лекції Кріса Скіннера


3 Грудня 2014 p.

Вже через декілька років на фінансовому ринку можуть зникнути пластикові картки, а успішні банки з продавців послуг перетворяться на інтеграторів фінансових можливостей для клієнтів.

Відкрита лекція автора книги «Цифровий банк», що відбулася 2 грудня з ініціативи ПриватБанку, стала, мабуть, найбільш масовим онлайн-вебінаром в Україні. Послухати про те, якими будуть банки вже в недалекому майбутньому та обговорити перспективи розвитку фінансового ринку захотіли понад 10 тисяч чоловік. Серед учасників заходу були банкіри, фінансисти, студенти, ІТ-спеціалісти та клієнти банку.

«Ідея вебінару – надихнути співробітників і клієнтів ПриватБанку мислити категоріями цифрового банку, – говорить Сергій Даниленко, керівник Напрямку «Загальний маркетинг і реклама» ПриватБанку. – Послухати лекцію онлайн захотіли понад 10 тисяч чоловік, значить, ця тема цікава багатьом, і ми на правильному шляху».

«Якщо в банку немає цифрової стратегії, то в нього немає майбутнього», – саме з цього розпочав свій виступ Кріс Скіннер, чия книга «Цифровий банк» стала не тільки бестселером, але й багато в чому откровенням для банкірів усього світу. На його думку, єдиний шлях виживання для банківської системи в умовах цифрової революції – це дигіталізація, тобто оцифровування послуг (мобільні додатки, використання хмар).

У традиційному світі банківських відділень важливе обслуговування «віч-на-віч». Зараз банки переходять на обслуговування за принципом «девайс до девайсу». Гроші тепер не зберігаються в банку. «Якщо б Ви були грабіжником, уже завтра Ви б не грабували відділення банків, Ви б зламували базу даних, – говорить Кріс Скіннер. Люди навчилися заробляти гроші в цифровому світі, цифровий світ переходить у реальний».

Відділення банків – уже не сховище грошей, вони набувають функцій шоу-рум, де клієнтам демонструють переваги мобільного банку та вчать ним користуватися. Кріс Скіннер зазначив, що саме таке відділення ПриватБанку в Дніпропетровську, де можна купити машину, отримати посилку, завантажити мобільні додатки.
В основі нової економіки будуть чипи. Пластикові картки можуть зникнути в найближчі 10 років, замість них будуть платіжні чипи. «Учора в Дніпропетровську я заправляв машину через мобільний додаток ПриватБанку, – говорить Кріс Скіннер. – Скоро Ваша машина сама буде купувати бензин».
Запис онлайн-лекції Кріса Скіннера доступний за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=l4gJoe08cU4&list=UU0az-FlqBizfD_Hs5hbKA4Q

------
* Кріс Скіннер – автор десяти книг про банкінг, незалежний оглядач фінансових ринків на сайті thefinanser.com, голова європейського мережевого форуму Financial Services Club, у центрі уваги якого питання фінансового обслуговування майбутнього. Ще Кріс виконавчий директор дослідної компанії Balatro та один із засновників сайта Shaping Tomorrow; регулярно з’являється на BBC News, Sky News і Bloomberg як експерт з банків.
У книзі «Цифровий банк» Кріс розповідає про те, яким буде наш світ, коли всі банки перейдуть у режим 2.0 і будуть доступні для грошових операцій цілодобово з будь-якого куточку світу.

Тетяна Задер
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 492
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців