Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Відділення оперативної гінекології Івано-Франківська отримало відзнаку


24 Листопада 2014 p.

Серед різних відділень міського пологового будинку особливо важливим є перше гінекологічне відділення, адже тут лікуються жінки з різними захворюваннями. Ряд пацієнток отримують консервативну терапію, проходять підготовку до операції. Хворі  поступають для вирішення питання, чи потрібна жінці операція, в процесі обстеження лікарі визначаються, треба оперувати невідкладно, чи ні.

Найчастіше лікарі оперують пухлини додатків матки і самої матки – фіброміоми, кисти, кістоми, багато операцій виконують з приводу жіночого непліддя, або ендометріозу, як причини непліддя. Є жінки, яких оперують через запущені запальні процеси жіночих статевих органів.

«На жаль, не дивлячись на розмаїття інформації для жінок щодо профілактики захворювань, позитивної динаміки ми не відмічаємо. Жінки потрапляють до нас з великими пухлинами, із занедбаними запальними процесами, іноді з такими задавненими захворюваннями, що, після обстеження, пацієнтку вимушені перевести до онкологічного диспансеру», – розповідає завідуюча відділенням оперативної гінекології Галина Колісник.

За її словами, відділення розгорнуте на 40 ліжок, тут виконують так звані великі і малі операції. До малих відносяться інструментальні ревізії порожнини матки, зашивання шийки матки, кисти бартолінової залози, травми геніталій, які досить часто трапляються у дівчаток, які падають з велосипеда.

Великі операції, натомість, проводять у порожнині живота, в малому тазу – це видалення матки, видалення додатків матки, різного роду пластичні операції.

Операції є різні і по об’ємах, і по доступу – лапоратомні, коли живіт розрізається, і лапороскопічні – коли медики роблять тільки проколи.

За 9 місяців поточного року у першому гінекологічному відділенні виконано 372 операції, з них 225 операцій – методом трансабдомінальної лапороскопії, тобто за допомогою новітнього впровадження – малоінвазивної хірургії, який тут запровадили з 2008 року. Ці операції виконують молоді талановиті хірурги, провідним спеціалістом серед яких є Павло Прудніков.

Перевага таких операцій – відсутність рубця на животі, можливість інфікування під час операції фактично зведена до мінімуму, адже відсутнє операційне поле, як таке, зменшені больові постопераційні відчуття у пацієнток.

«За ці роки відділення укомплектовано новітньою сучасної апаратурою. Вдалося закупити нові лапороскопічну стійку, маніпулятори, операційні столи, дихальну апаратуру. У лапораскопічній операційній провели ремонт. Наші працівники, особливо завідуюча відділенням Галина Колісник, старша медсестра Ярослава Серганюк, профорг Анна Чеворіс, дбають і про колектив, і про пацієнтів», – наголошує головний лікар міського пологового будинку Михайло Прудніков.

Практично в усіх приміщеннях проведено заміну старих, встановлених ще в 1991 році, вікон на нові, теплозберігаючі. Для зручної роботи молодшого персоналу закуплено інвентар – розчини, миючі середники і нянечки працюють за рекомендованими схемами та наказами Міністерства охорони здоров’я.

Відділення оперативної гінекології пройшло попередній аудит і усі необхідні перевірки, тому 26 листопада отримає нагороду – табличку «Чистий відділ – безпечний для пацієнта». Це важлива відзнака, для міського пологового будинку вона – перша. Але незабаром, хочеться вірити, такі таблички з’являться у кожному відділені лікарні.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 552
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців