Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Договір дорожчий від грошей

Найбільш затребувані професії 2014 року


30 Жовтня 2014 p.

Програма Європейська Освіта постійно спілкуючись з молодими студентами робить висновки, що більшість студентів не зовсім розуміють ким хочуть бути в майбутньому. Аби направити студентів до успішного та цікавого життя, Програма підготувала рейтинг найбільш затребуваних професій 2014 року.

Кого шукає бізнес?

Сьогодні в кожній сфері є дефіцит хороших фахівців. Бізнесу не вистачає активних та ініціативних людей, які зможуть привнести в компанію нові ідеї.

ІТ-фахівці

Найбільшого розвитку в Україні набула галузь  – IT -індустрії. Щорічно вона зростає на 20-25%. На думку експертів, ринок і далі продовжить своє зростання в основному в області розробки програмного забезпечення.

У сфері IT крім фахівців з аутсорсингу будуть затребувані розробники Java, C ++, .NET та інших популярних мов програмування, розробники під мобільні платформи, фахівці з Інтернет-комерції.

Крім того, минулий рік продемонстрував позитивну тенденцію зацікавленості роботодавців у молодих фахівцях. Наприклад, в IT-галузі в 2013 році з усіх прийнятих на роботу співробітників 50% становили фахівці з досвідом роботи до 2 років.

Фахівці агросектору

Як і в 2013 році активність демонструватиме агроринок. “Останнім часом, з приходом в аграрні підприємства іноземних інвестицій, підвищується інтерес до сільськогосподарських професій. Великі аграрні підприємства активно залучають студентів до стажувань і подальшому працевлаштуванню в компанії”, – додала консультант з підбору персоналу рекрутингової компанії Newbreed Анна Лисікова.

На сьогоднішній день аграрні професії не користуються в Україні популярністю, тому, незважаючи на хороші перспективи розвитку галузі, складно знайти хорошого фахівця з ветеринарної справи і зоотехніки.

У майбутньому українське село потребуватиме агронома, зоотехніка, ветеринарів, які отримуватимуть чималі гроші за свою працю.

Менеджери з продажу

Той рік фаворитами ринку були також менеджери з продажу. Як розповіла консультант з підбору персоналу рекрутингової компанії Newbreed Антоніна Маринченко, діапазон даних фахівців великий – від харчової до хімічної промисловості, а рівень фінансових очікувань від $300 до $1000.

Сьогодні компанії готові наймати фахівців з мінімальним рівнем підготовки. Для роботодавців важливі такі якості, як комунікабельність, здатність швидко навчатися і володіння іноземними мовами.

Робочі

“Однозначно, є дефіцит “синіх комірців” – механік, інженер, водій навантажувачів, обслуговуючий персонал, персонал в ритейлі і т.д. До речі, все більше існує тенденція, коли і таких співробітників шукають з елементарним знанням мови (часто з причини того, що тренінги по роботі з обладнанням проводяться англійською)”, – відзначає старший консультант з рекрутингу компанії Brain Source International Ольга Марченко.

Традиційно для ринку праці актуальною залишатиметься потреба у водіях і робочих з обслуговування пересувної техніки та установок. Значною також залишатиметься потреба в робочих металургійних і машинобудівних професіях.

Зробіть правильний вибір щодо майбутньої професії.  Програма Європейська Освіта, виходячи з Ваших можливостей та побажань, допоможе у виборі  ВНЗ Польщі та необхідної спеціальності.

Джерело: програма Освіта за кордоном


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 528
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців