Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Чим би дитина не бавилась, аби не плакала

Дерев'янко: керівництво Ради гальмує покарання "кривавих" чиновників


11 Червня 2014 p.

Керівництво Верховної Ради затягує питання із винесенням на розгляд депутатів заяви про доповнення списку високопосадовців, причетних до "кривавих" подій в Києві.

Про це під час прес-конференції, присвяченій роботі Люстраційного комітету, заявив народний депутат Юрій Дерев'янко.

"Недавні трагічні події в Києві – це результат рішень найвищих посадових осіб. Це рішення тодішнього президента та його оточення, тих осіб, які були уповноважені державою, і які, за Конституцією, повинні були зберігати мир, спокій і життя громадян", - наголосив він.

Проте, підкреслив нардеп, після 100 днів, які уже минули, спостерігається ситуація, при якій ніхто не може чітко сказати, що ті люди, які в цьому винні, "або покарані, або ця процедура уже розпочалася".

Він нагадав, що Верховна Рада від імені українського народу зверталася до Міжнародного кримінального суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності вищих посадових осіб у міжнародному суді – відповідно до статті 7 Римського статуту, який передбачає злочини, вчинені проти людяності.

За його словами, парламент спромігся тоді ухвалити рішення відносно трьох осіб. Мова йшла про екс-президента Віктора Януковича, екс-Генпрокурора Віктора Пшонку та колишнього голову МВС Віталія Захарченка.

"Проте широкому загалу невідомо, що одразу на наступний день, 26 лютого 2014 року, була зареєстрована Постанова 4269-П. Це документ, який передбачає внесення змін до заяви Верховної Ради щодо звернення до Міжнародного кримінального суду. Вона передбачала, що до переліку зазначених осіб, які можуть бути притягнуті до відповідальності у міжнародному суді, додали: екс-голову Міноборони Павла Лебедєва, колишнього Міністра юстиції Олену Лукаш, екс-голову Адміністрації Президента Андрія Клюєва, його заступника – Андрія Портнова, екс-голову СБУ Олександра Якіменка, колишнього начальника головного управління внутрішніх військ, який фактично керував "кривавими" операціями", - заявив Дерев'янко.

Як він зазначив, ця постанова до цього часу не розглядалася у ВР і не виносилася на голосування.

"Це говорить про те, що ми сьогодні розуміємо, що немає в нашій державі і не може бути сьогодні не тільки правосуддя, а й правоохоронної системи, яка би була здатна притягнути до відповідальності вищих посадових осіб. Це надзвичайно важлива річ, коли ми говоримо про люстрацію", - відзначив нардеп.

За словами Дерев'янка, у українців є реальна можливість притягнути цих людей до відповідальності, щоб вищі чиновники постали перед незалежним прокурором Міжнародного кримінального суду, який перевірить їх відношення до усіх тих злочинів, які були скоєні, і дасть правову оцінку, неупереджену і незалежну.

"Поки що політичної волі у парламенту не вистачає й в керівництва в тому числі, щоб включити це питання до порядку денного", - констатує нардеп.

Крім цього, Дерев'янко також нагадав, що він разом з 199 депутатами зареєстрували зміни до Конституції України, законопроект №4873. Після внесення цих змін Україна зможе ратифікувати Римський статут.

У свою чергу, Голова Комітету з питань люстрації Єгор Соболєв відзначив, що сьогоднішній процес переобрання суддів в Україні і конкурсного підбору начальників міліції не дає результату, тому що на посади повертаються ті ж самі особи, які працювали і за попередньої влади. "Вибирати не з кого", - підкреслює він.

Тому, зазначає він, уже в п'ятницю Раді буде запропонований новий законопроект про люстрацію, який передбачатиме не звільнення окремих посадовців, бо їх тільки в міліції більше 350 тисяч. "Ми пропонуємо Президенту ініціювати набір наново через відкриті конкурси", - заявив Соболєв.

Створення групи для написання нового законопроекту про люстрацію ініціював Юрій Дерев'янко разом з іншими депутатами. Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді зареєстровано уже декілька таких законопроектів.

Джерело: Сайт депутата


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 505
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців