Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Хто літом спеки боїться, той зимою не має чим погріться

Перші кроки реформування Державної реєстраційної служби України: результати роботи та нові ініціативи


12 Травня 2014 p.

З моменту призначення нового керівництва у Державній реєстраційній службі України досягнуто перших позитивних результатів у роботі. Головою Укрдержреєстру Ігорем Алексєєвим поставлені конкретні цілі працівникам Служби, досягнення яких призведе до підвищення авторитету органу серед громадськості та забезпечить налагоджену роботу реєстраційних служб у всіх регіонах України.

Одним з пріоритетних завдань, яке потребує першочергового вирішення, є подолання корупційних проявів у системі органів, які здійснюють державну реєстрацію прав. Укрдержреєстром у цьому напрямку систематично проводяться заходи з подолання корупційної складової, забезпечено тісну співпрацю з правоохоронними органами.

В умовах ситуації, яка склалася на території АРК Крим, Укрдкржреєстром забезпечено можливість громадянам, які бажають здійснити реєстрацію прав на нерухоме майно, звернутися особисто або засобами поштового зв’язку до реєстраційних служб Херсонської та Запорізької областей. А також, забезпечено можливість суб’єктам господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, для зміни свого місцезнаходження/місця проживання звертатися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Укрдержреєстром проведено відповідну законотворчу діяльність, результатом якої є доступність отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Так, відповідні витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень можна отримати як від органів державної реєстрації прав, так і від нотаріусів.
Також, Служба вживає заходів для децентралізації здійснення реєстраційних дій. Скорочено перелік випадків, коли державна реєстрація прав на нерухоме майно здійснюється державними реєстраторами Укрдержреєстру. Зокрема, це стосується проведення державної реєстрації права власності на підставі рішень судів у справах про спадкування, що становило 60% від загального обсягу заяв, що розглядались Укрдержреєстром. Зменшено чергу заяв, які підлягають розгляду державними реєстраторами Укрдержреєстру, у 6 разів (з 6000 до 1000).
Особливу увагу Служба приділяє питанням реєстрації прав оренди земельних ділянок. Ще на початку квітня було надано роз’яснення підпорядкованим структурним підрозділам, щодо вичерпного переліку документів, необхідних для подачі на реєстрацію.
Результатами таких дій стало те, що станом на 01 травня 2014 року державними реєстраторами прав до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено 238 695 записів про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки. Зазначений показник майже дорівнює кількості записів, що було внесено до Реєстру протягом усього 2013 року (273 625). На кінець поточного року Служба планує вийти на показник, що становить 1 млн. договорів прав оренди земельних ділянок.
Також, за дорученням голови Укрдержреєстру реєстраційними службами у кожній області проведено заходи з обговорення проблемних питань у сфері державної реєстрації земель сільськогосподарського призначення та шляхів їх вирішення, із залученням агропромислових підприємств та фахівців у сфері.
Службою вживаються заходи щодо впровадження додаткових електронних сервісів у сфері діяльності Укрдержреєстру. Так, на сьогодні усі області України отримали сучасні системи електронного керування чергою, що забезпечить упорядкування процедури подачі документів на реєстрацію громадянами, дасть змогу уникнути створення «списків» та існування черг.
Також, скасовано вимогу щодо виготовлення виписок, витягів, довідок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на бланку суворої звітності та спрощено опис бланка, що сприяло заощадженню державних коштів, які витрачалися на виготовлення, замовлення, постачання, зберігання, облік та звітність щодо витрачання бланків виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Що стосується сфери державної реєстрації актів цивільного стану, то на сьогодні Укрдержреєстром урегульовано порядок надання послуги з отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян поштовим зв’язком.
Збільшилась кількість громадян (5 379 осіб), які скористалися послугою попереднього запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану он-лайн через Інтернет.
Також варто зазначити, що у березні – квітні 2014 року збільшилась кількість позитивних для Укрдержреєстру судових рішень. На початок березня 2014 року на користь Укрдержреєстру було розглянуто 199 справ, а вже станом на 30.04.2014 кількість таких справ складає 309.
У найближчій перспективі Укрдержреєстром заплановано розширення пунктів прийому документів на реєстрацію за рахунок розміщення реєстраторів у центрах надання адміністративних послуг, забезпечення можливості подання документів в електронній формі, забезпечення доступу до відкритої інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на Єдиному державному реєстраційному веб-портал юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у мережі Інтернет, удосконалення процедур у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Укрдержреєстр і надалі звітуватиме про роботу, проведену у напрямку поліпшення діяльності Служби та забезпечення ефективного механізму державної реєстрації прав.

Дар’я Очередько


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 378
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців