Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Поки людина не здається, вона сильніша від своєї долі

Угода з ЄС про оцінку відповідності і прийнятності промтоварів усуне дисбаланс на ринку ліків


2 Квітня 2014 p.

1 квітня 2014 року розпочинається засідання української частини Підкомітету №3 «Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в регуляторній сфері» Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.
Під час засідання буде розглянуто питання укладення Угоди між Україною та ЄС про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (Agreement on Conformity assessment and acceptance of industrial products, АСАА) у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я.

Підписання Україною Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (Agreements on Conformity Assessment and Acceptance of industrial products, АСAА) дозволить нівелювати дисбаланс імпорту та експорту на українському ринку лікарських засобів. Таку думку висловив голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов. ACAA дозволить Україні отримати доступ до фармацевтичних ринків Європи. Це буде вигідно українським компаніям і полегшить торгівлю між ЄС та Україною фармацевтичною продукцією.

«Договір про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом передбачає фактично повну адаптацію національного законодавства до норм, а торгівля товарами між ЄС і Україною буде здійснюватися на тих же умовах, які застосовуються в торгівлі між країнами-членами ЄС», - підкреслив голова Державної служби з лікарських засобів.

Угода ACAA скоротить витрати пацієнтів у Європі, прискорить надходження українських лікарських засобів на ринки Європи і надасть споживачам більш широкий вибір. Окрім цього, Угода сприятиме підвищенню якості лікарських засобів. Вона є вигідною як для України, так і для ЄС.

Зростанню експорту українських ліків у Євросоюз, як зазначають урядові аналітики, сприятиме також взаємне визнання з ЄС результатів інспекцій та контролю. Держлікслужба України вже розпочала консультації з цього питання з Європейською Комісією. На думку експертів, підписання асоціації з ЄС дасть можливість експортувати українські ліки в Європу без додаткових технічних бар'єрів.

Як зазначають фахівці, конкуренція на вітчизняному фармацевтичному ринку посилюється і він стає все більш привабливим, зокрема й для іноземних компаній. Лише за минулий рік український фармацевтичний ринок виріс на 14% і становить 36,2 млрд. грн. Урядові аналітики підкреслюють, що вітчизняна фармгалузь демонструє стійке зростання: торік наші підприємства реалізували на аптечному ринку на 17,9% продукції більше, ніж у 2012 році. Стратегічна мета Уряду — збільшити доступність лікарських засобів для українських громадян і розширити власне виробництво фармпрепаратів. Українським виробникам ліків є чим пишатися: 65,6% упаковок, які продаються в аптеках, — це ліки вітчизняного виробництва. Проте на вітчизняному фармацевтичному ринку спостерігаються і негативні тенденції: дві третини всіх грошей споживачів припадає на іноземних виробників, які в основному продають такі ж препарати, але в кілька разів дорожче.

Урядові аналітики зазначають, що приєднання України до європейської системи контролю якості лікарських засобів допоможе підвищити якість українських ліків і наситити ними внутрішній ринок, одночасно збільшивши експорт української фармакологічної галузі.

Експерти звертають увагу на те, що Держлікслужба України приєдналася до Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій PIC/S, яка об'єднує регулюючі органи країн із жорсткою регуляторною системою (крім України, до неї входять тільки країни ЄС і ще декілька розвинених країн світу. Україна — єдина серед країн СНД, яку прийнято в цю організацію).

Завдяки посиленню контролю якості ліків з боку Уряду та Державної служби лікарських засобів у 2013 році обсяг експорту ліків українського виробництва збільшився на 25%. Сьогодні ліки вітчизняного виробництва поставляються на всі континенти, крім Австралії.

Угода АСАА є спеціальною формою Угоди про взаємне визнання, що спрямована на врегулювання законодавчої системи та інфраструктури країни з інтересами європейського співтовариства.

У випадку України Угода АСАА має укладатися в форматі додатку до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Угоди ACAA передбачають, що торгівля товарами між ЄС та Україною у секторах, які охоплюються Угодами ACAA, буде проводитися на тих самих умовах, які застосовуються в торгівлі між країнами-членами ЄС.

Такі Угоди укладались Європейським Союзом з країнами, які були кандидатами на членство в ЄС, та країнами Середземномор'я і дали змогу продукції, що охоплювалась цими Угодами, вільно просуватись на внутрішньому ринку ЄС. Перша Угода ACAA з Ізраїлем з належної виробничої практики для фармацевтичної продукції набула чинності 19 січня 2013 року.

ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 469
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців