Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Можеш вбити мене, але свобода — безсмертна

На покриття дефіциту бюджету не вистачає 289 млрд. грн., що практично дорівнює сумі держбюджету на 2014 рік


28 Березня 2014 p.

Загальний обсяг фіскального розриву становить 289 млрд. грн.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи в Парламенті проекти законів про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні (№4576) та про внесення змін до Державного бюджету на 2014 рік (№4575).

«Країна знаходиться на межі економічного і фінансового банкрутства», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що загальний обсяг фіскального розриву становить 289 млрд. грн.: «В країні немає 289 млрд. грн. на те, щоб покрити дефіцит». Ця сума, за його словами, складається, зокрема, з дефіциту державного бюджету 2014 року, яка становить 71,6 млрд. грн., а також 34 млрд. грн. «так званих надутих доходів державного бюджету України, які пропонувались урядом Азарова і які неможливо виконати, так як були неадекватні макроекономічні показники»: «Країна падала, а вони показували, що в економіці був ріст. Промисловість скорочувалась, а вони показували, що промисловість росте».

До суми фіскального розриву, за його словами, включаються й втрати соціальних фондів через неправильно пораховану макроекономічну базу - 2,9 млрд. грн.

Глава Уряду також наголосив, що кошти територіальних громад в 2014 році «фактично знаходяться на нульовому показнику, так як в минулому році гроші територіальних громад і спеціальних фондів були вкрадені урядом Азарова-Януковича»: «Обсяг коштів, відсутній на єдиному казначейському рахунку, складає 79,8 млрд. грн.».

Арсеній Яценюк також наголосив на проблемі з адмініструванням податків: «Йдеться про дві цифри. Перша цифра – це переплачені податки і збори, а саме податок на прибуток. Українські компанії заплатили на два роки наперед податок на прибуток в загальній сумі 37,3 млрд. грн. Другий блок – це те, що стосується невідшкодованого податку на додану вартість. В українських компаній відібрали оборотні кошти і не відшкодували ПДВ на 21,6 млрд. грн.».

Арсеній Яценюк також зазначив, що в судах знаходяться справи щодо додаткового стягнення з державного бюджету ще близько 30 млрд. грн. ПДВ: «Значна частина цих коштів - фіктивні ПДВ. І це була одна зі схем розкрадання коштів із бюджету, коли фіктивні фірми подавали до Податкової адміністрації декларації на відшкодування ПДВ, який ніхто і ніколи не платив».

З огляду на те, що з 1 квітня ціна на газ Російської Федерації буде встановлена $480 за 1 тис. кубічних метрів, загальний обсяг поточного дефіциту НАК «Нафтогаз України» становитиме 33,4 млрд. грн., зазначив Арсеній Яценюк.

Також, як підкреслив він, 9,2 млрд. грн. із загальної суми - це кошти, «які залишились від так званої незбалансованості місцевих бюджетів»: «5,2 млрд. грн. - незбалансовані місцеві бюджети. 2,3 млрд. грн.– це обслуговування державного боргу, пов’язане із девальвацією національної грошової одиниці та 1,7 млрд. грн. - компенсація тарифів на тепло».

«Таким чином загалом в 2014 році в країні не вистачає 289 млрд. грн., що практично тотожно сумі державного бюджету на поточний рік Не вистачає такої ж суми, як і всі доходи і збори, які будуть відбуватись в 2014 році. – наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що якщо така ситуація «відбувається із будь-якою компанією, з будь-якою юридично особою, то це означає, що така юридична особа повинна оголошувати про своє банкрутство».

«Український Уряд не допустить банкрутства країни. Пакет дуже непопулярних, дуже складних, жорстких реформ, які треба було робити не вчора і позавчора, а протягом останніх 20 років, зараз пропонується Верховній Раді», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк зазначив, що ці законодавчі ініціативи «не ідеальні»: «Як можна придумати ідеальний закон, коли 300 млрд. грн. просто нема звідки взяти, коли за три роки в офшорні зони вивели 70 млрд. доларів? Але це ті речі і ті кроки, які Україна зобов’язана зробити в поточному році для того, щоб в 2015-му і 2016 році відновилось поступове економічне зростання».

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 545
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців