Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Всі люди як люди, a Ти як Віталька

Засідатиме комісія з присудження премії ім. Василя Стефаника


26 Березня 2014 p.

Запрошуються номінанти на здобуття премії в галузі літератури імені В. Стефаника.
Документи приймаються управлінням культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації до 1 квітня (каб.№541)

Положення про премію імені Василя Стефаника:

1. Премія імені Василя Стефаника в галузі літератури (далі – Стефаниківська премія) є найвищою в області відзнакою за вагомий внесок в розвиток української літератури на Прикарпатті та в Україні.

2. Стефаниківською премією відзначають твори літератури, які є духовним надбанням українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і є видатною подією в літературному житті Прикарпаття.

3. Комісія з премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (далі – комісія) після конкурсного відбору творів і робіт, представлених на здобуття Стефаниківської премії, таємним голосуванням ухвалює кандидатури на присудження Стефаниківської премії і передає його на розгляд голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

Присудження Стефаниківської премії здійснюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

4. На здобуття Стефаниківської премії пропонуються нові твори і роботи, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття Стефаниківської премії.

5. Щорічно встановлюється Стефаниківська премія з таких номінацій:

проза (драматургія, переклади);
поезія;
документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика).
У кожній номінації може бути премійовано лише один конкурсний твір або роботу.

Рішенням комісії премія може не присуджуватися.

6. Твори та роботи на здобуття Стефаниківської премії пропонують творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, управління культури облдержадміністрації, навчальні мистецькі заклади, видавництва, редакції газет і журналів.

7. Комісія розглядає, обговорює та оцінює твори і роботи, подані на здобуття Стефаниківської премії, у три конкурсні тури:

перший тур – попередній відбір творів і робіт та допущення їх до другого туру конкурсу обговоренням та відкритим голосуванням;

другий тур – допущення творів і робіт до третього туру конкурсу таємним голосуванням; публікації в засобах масової інформації списку авторів і робіт, допущених до третього туру; аналіз матеріалів преси відгуків та пропозицій, підготовка в разі необхідності експертних висновків;

третій тур – підсумкове обговорення творів і робіт, прийняття таємним голосуванням рішення щодо кандидатур на присудження Стефаниківської премії і подання його на розгляд голові обласної державної адміністрації та голові обласної ради для затвердження.

8. Повторно, але не більше двох разів, можуть висуватися на здобуття Стефаниківської премії твори і роботи, які в конкурсному відборі дійшли до третього туру.

9. Комісія приймає твори і роботи на здобуття Стефаниківської премії з 1 лютого до 1 квітня щорічно.

10. Колектив авторів твору, висунутий на здобуття Стефаниківської премії, не може становити більше трьох осіб.

Не допускається включення до колективу претендентів осіб, які виконували адміністративні, організаторські чи консультативні функції в цьому проекті.

11. Стефаниківська премія присуджується авторові один раз за життя.

12. Особам, удостоєним Стефаниківської премії, присвоюється звання Лауреата премії імені Василя Стефаника в галузі літератури і вручаються Диплом та Почесний знак лауреата.

13. Розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради про присудження Стефаниківської премії оприлюднюється до 14 травня в засобах масової інформації.

14. Дипломи і Почесні знаки лауреатам вручають голови обласної державної адміністрації та обласної ради 14 травня під час урочистого відзначення дня народження Василя Стефаника.

15. Лауреатам Стефаниківської премії виплачується грошова частина премії.

Розмір Стефаниківської премії визначається кожного року головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради.

16. У разі відзначення Стефаниківською премією колективу авторів твору всім лауреатам видаються Дипломи і Почесні знаки, а грошова частина премії ділиться між ними порівну.

17. Комісія утворена у складі голови, заступника секретаря та членів комісії.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 515
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців