Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Видно птаха по пісні

«У питаннях організації Олімпіади, досвід Сочі буде цінний для України», - Сергій Гончаров


10 Лютого 2014 p.

У питаннях організації Зимової Олімпіади, досвід Сочі буде цікавий і цінний для України. Про це заявив генеральний директор Заявкового комітету «Львів-2022» Сергій Гончаров журналістам за підсумками ознайомчого візиту в Олімпійське селище Сочі-2014.

«Україна має великий досвід проведення міжнародних спортивних заходів. Цей досвід унікальний і успішний. І мова йде не тільки про турнір Євро-2012, який підняв український спорт на якісно новий рівень організації. Хочу згадати юнацький чемпіонат Європи з баскетболу U- 16, який Україна провела в серпні 2013 року. Він зібрав найбільшу аудиторію за всю історію турніру, і FIBA Європа визнала його найкращим за останні 40 років. На такому ж високому рівні пройде в Україні і Євробаскет-2015», - розповів журналістам Сергій Гончаров.

Однак, він зазначив, що жодне із проведених раніше в Україні спортивних заходів не зможе зрівнятися за масштабом із Зимовою Олімпіадою.

У цьому ключі , директор департаменту спорту Заявочного комітету «Львів-2022» Олександр Кучерявий підкреслив особливу важливість обміну досвідом між оргкомітетами міжнародних спортивних заходів.

«Я пам'ятаю , як наші східні сусіди - з оргкомітету Сочі-2014, приїжджали до України переймати досвід створення транспортної інфраструктури під Євро-2012. Сьогодні ми дивимося, як Сочі організували своє свято спорту. І частина волонтерів, які допомагають робити це свято - це ті ж волонтери, які допомагали Україні і зокрема, Львову, з Євро-2012. Це нормальний, необхідний процес обміну досвідом, який допоможе Україні гідно прийняти Ігри-2022», - висловив упевненість Олександр Кучерявий.

Він також зазначив, що вся транспортна, спортивна і туристична інфраструктура до Ігор-2022 в Карпатському регіоні України планується таким чином, щоб служити довгі роки служити розвитку спорту і туризму. А позитивний економічний ефект від Зимової Олімпіади відчує не тільки Західна Україна, а й вся країна.

Водночас, Сергій Гончаров визнав, що шлях до перемоги в боротьбі за право приймати Ігри-2022 буде тернистим. «Це перша заявка України на Олімпіаду. Як показує історія Олімпійських та Паралімпійських ігор – дуже часто містам доводиться пройти кілька відборів, перш ніж МОК надасть право приймати головне свято у світі зимового спорту. Наприклад, Пьончанг, який прийме Ігри-2018 – переміг з третьої спроби. А для Стокгольма , який також претендував на Олімпіаду-2022, але відмовився - це була сьома заявка», - пояснив Сергій Гончаров.

Для довідки:

У листопаді 2013 року Україна подала декларацію в МОК з підтвердженням намірів взяти участь у конкурсі на право проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор.
У березні 2014 року Заявковий комітет «Львів-2022» направить до МОК (Міжнародний олімпійський комітет), до Лозанни (Швейцарія) заявковий файл, який буде ретельно проаналізований експертами.
Заявковий файл – це основний документ, які подають в МОК всі міста, що претендують на проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор. Він містить докладний опис концепції підготовки і проведення Олімпіади, об'єктів інфраструктури, впливу проекту на навколишнє середовище і т.д. У випадку з Україною, Заявковий файл, по суті, є, частиною Стратегії розвитку Карпатського регіону та міста Львова.
Разом із заявковим файлом, Заявковий комітет зобов'язаний подати до МОК так званий Фото-файл - з текстовим і візуальним описом олімпійських об'єктів. Також до Заявкового та Фото-файлів, Заявковий комітет зобов'язаний додати зобов'язання Уряду України, що гарантують виконання всього комплексу робіт, пов'язаних з підготовкою та проведенням Олімпіади на випадок, якщо МОК дасть Львову право приймати Олімпіаду-2022.
Фінальне рішення про перелік країн, які увійдуть в так званий Short List, МОК прийме в липні 2014. Фінальне рішення про те, яка країна прийматиме зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2022, МОК прийме в липні 2015 року в Куала-Лумпур (Малайзія).
Крім України, в даний час, в боротьбі за право приймати найбільший зимовий спортивний захід планети змагаються Польща та Словаччина (спільна заявка), Казахстан, Норвегія і Китай.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 548
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців