Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Штучний розум здатний подолати тільки штучну дурість.

Як Facebook вибирає для нас повідомлення


7 Лютого 2014 p.

PR-стратег "Ашманов і партнери Україна" Сергій Дідковський про те, чому ніхто не бачить ваші пости і як з цим боротися, пише Ліга.net.

Найбільша соцмережа Facebook змінила принцип відображення повідомлень (постів) в новинній стрічці, розповідає стратег.
Головний акцент тепер-"якісний новинний та вірусний контент".

Отже, що змінилося і як бути facebook-сторінкам громадських організацій?

Насамперед, важливо зрозуміти як Facebook вибирає аудиторію для вашого поста.
Наприклад, ваші друзі - це громадські діячі і економісти. Якщо ви системно пишете пости про громадські акції, гранти, про донорські структури, про суспільно важливі події, то ваші повідомлення бачать переважно ці ж громадські діячі. А якщо системно писати про фінанси - економісти.

Тобто, видимість ваших повідомлень залежить від рівня взаємодії з друзями. Адже люди зі спільними інтересами частіше реагують на близькі їм теми - коментують і "лайкають" їх.

Якщо ви публікуєте інформацію, цікаву тільки економістам, то громадські діячі відповідно перестануть з вами взаємодіяти, а отже, з часом перестануть і бачити ваші публікації.

Ларс Бекстром відповідає в Facebook за розвиток новинної стрічки. У грудні 2013 року, після введення нового алгоритму, він сказав, що тепер сам Facebook визначає, що бачать його користувачі.

Припустимо, у вашої громадської організації є сторінка в Facebook, де ви пишете про успіхи та досягнення. Якщо Facebook вважатиме вашу сторінку нецікавою , ваші записи побачить всього 5-10 % передплатників сторінки. Замість цього Facebook покаже сторінку іншої компанії (можливо, вашого конкурента ), оскільки вважатиме її більш цікавою.

Офіційна позиція мережі звучить так: замінити звичні повідомлення і фотографії друзів на сторонній контент - новинний та вірусний, тому що користувачі повинні отримувати "актуальний контент в потрібному місці і в потрібний час ".

Новий алгоритм - це перевага для великих медіаресурсів з великою кількістю вірусного контенту. Facebook вважає їх важливими і цікавими, а тому посилює їх присутність в новинних стрічках.

Що робити, щоб вас побачили?

Ще не до кінця зрозуміло, як саме позначиться новий алгоритм Facebook на українських сторінках. Однак перегляди безкоштовних постів вже впала до 5-10 %, розповідає Сергій Дідковський.

Таким чином, соцмережа наполегливо пропонує платити за послуги комунікації з клієнтами. Хочете, щоб ваші повідомлення відображалися у всіх новинних стрічках ваших передплатників? Платіть. Всього за 7 євро ваше повідомлення побачать ті, кому ви його пишете. Незалежно від його теми.

Так, початковий сенс соціального маркетингу, що полягав у написанні цікавих постів, проведення конкурсів та розіграшів, більш не актуальний.

Правда, існує примарна можливість збільшити видимість повідомлення за рахунок посилення взаємодії з іншими користувачами. Відкриваєте список своїх друзів і кожному з них системно ставите " лайки", пишете коментарі - змушуйте Facebook подумати, що ви активно взаємодієте. В результаті соцмережа підвищує ваш рівень видимості.

З одного боку, приємно , коли тобі показують лише актуальний зміст . З іншого, зовсім неясно, хто дав повноваження третій стороні ( Facebook) стати між двома знайомими людьми ( друзями) і визначати - що саме їм читати і дивитися. До того ж Facebook не може "залізти" в голову користувача і точно вгадати його потребу.

Як змусити Facebook повернути вам стрічку з повідомленнями від цікавих Вам сторінок?

Якщо ви користувач, який хоче самостійно вибирати, що йому читати - створюйте окремі групи друзів. Виберіть цікаві вам сторінки та людей. Додайте їх в окрему новинну стрічку. І відкривайте її замість головної стрічки. Жодне важливе повідомлення не пройде повз вас.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 705
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців