Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Отримали дохід за кордоном-задекларуйте в Україні


29 Січня 2014 p.

 Порядок оподаткування іноземних доходів встановлено пп.170.11.1 ст.170 Податкового кодексу України:
Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку-їх отримувача, який зобов”язаний подати річну податкову декларацію.
Якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згоду на обов”язковість яких надано Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного оподатковуваного зобов”язання на суму податків, сплачених за кордоном, то такий платник визначає суму такого зменшення за визначеними підставами у річній податковій декларації .
Для отримання права на зменшення суми податкового зобов”язання на суму податку, сплаченого за межами України, платник податку зобов”язаний отримати від державного органу країни, в якій сплачується такий дохід, уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму справленого податку, а також про базу його нарахування. Така довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.
При нарахуванні доходів у вигляді валютних цінностей або інших активів, чия вартість є вираженою в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях, така вартість перераховується у гривні за валютним (обмінним) курсом Нацбанку України, діючим на момент одержання таких доходів.
Фізичні особи-резиденти України, в тому числі моряки, які протягом звітного податкового, зокрема 2013, мали іноземні доходи, зобов”язані подати річну податкову декларацію до 1 травня 2014року.
Запрошуємо прийти і прозвітувати всіх тих, хто зобов”язаний подати декларацію.
Додаткову інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників податків або за телефоном 2-22-79.


Переглядів: 431
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА



Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН