Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Горілка в малих дозах - ліки. Пиво - знущання.

Двоє суддів допустили порушення несумісні з суддівською посадою, проте уникли відповідальності


26 Грудня 2013 p.

Суддя Дарницького районного суду міста Києва Шклянка Марія Петрівна та суддя Брянківського міського суду Луганської області Снегірьов Віталій Андрійович допустили порушення несумісні з суддівською посадою. Перевіркою Вищої ради юстиції встановлено грубі порушення указаними суддями норм процесуального права та численні факти хибного застосування норм матеріального права. Разом з тим, суддям вдалося уникнути відповідальності, оскільки через недостатню явку майже половини членів Вищої ради юстиції на засідання не вдалося набрати більшості голосів (не менше 11) від конституційного складу ВРЮ для внесення подання про звільнення суддів за порушення присяги.

Про це повідомив Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович за підсумками засідання Ради 24 грудня. За його словами за подання щодо судді М.Шклянки проголосувало 10 з 11 присутніх на засіданні членів ВРЮ. За задоволення одного з подань щодо судді В.Снігірьова проголосувало 8 з 11 присутніх членів ВРЮ, за задоволення другого з подань щодо цього ж судді проголосувало 9 з 11 присутніх членів ВРЮ.

Голова ВРЮ наголосив, що подібна ситуація, коли суддя порушник уникає відповідальності, хоча за подання щодо його звільнення голосує більшість присутніх на засіданні членів, трапляється не вперше.

«В умовах, коли в засіданнях ВРЮ систематично не бере участь значна частина її членів, іноді буває достатньо одного голосу члена ВРЮ, який утримався, щоб суддя, чиї порушення є беззаперечними та підтвердженими матеріалами перевірки, уникнув відповідальності», - зазначив Олександр Лавринович.

Так, подання щодо звільнення за порушення присяги на суддю Дарницького районного суду міста Києва М.Шклянку було внесено за результатами розгляду нею справи про визнання дійсним договору купівлі-продажу земельних ділянок в селищі Козин Обухівського району Київської області. Суддя взялася за розгляд справи, порушивши правила територіальної підсудності. Своїм рішенням М.Шклянка постановила визнати дійсним договір купівлі-продажу земельних ділянок, який не пройшов державної реєстрації,. Як з‘ясувалося згодом, указані ділянки уже мали законного власника. Крім того, з‘ясувалося, що державні акти на право власності на земельні ділянки, що були предметом договору купівлі-продажу, були отримані на підставі підроблених документів, а один із відповідачів на момент розгляду справи у суді був покійний (за вказаним фактом Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу, досудове слідство у якій наразі триває).

У ході перевірки судді Брянківського міського суду Луганської області В.Снегірьова були виявлені порушення, які мали системний характер, зокрема у справах про визнання права власності на нерухоме майно. Так, суддя - розглядав справи з порушенням правил виключної підсудності та підвідомчості справ (у Брянківському районному суді розглядав справи щодо майна, яке знаходилося у містах Києві та Луганську); задовольняв позови осіб, свободи чи інтереси яких порушені не були; сприяв незаконному захопленню майна територіальної громади; не залучав до розгляду справи дійсних власників спірного майна.

При перевірці іншого подання щодо указаного судді було встановлено, що своєю ухвалою від 25 лютого 2013 року В.Снегірьов фактично заборонив Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку здійснювати покладені на неї обов’язки, зокрема контроль за провадженням діяльності на ринку цінних паперів шляхом анулювання у разі порушень торгівцями законодавства їх ліцензій. Вирішуючи питання про забезпечення позову суддя не встановив доказів існування реальної загрози, яка у разі невжиття відповідних заходів, могла ускладнити виконання чи призвести до невиконання рішення суду. Суддя також вийшов за межі позовних вимог.

Під час засідання Вищої ради юстиції 24 грудня лише по одному судді було ухвалене рішення щодо внесення подання до Верховної ради України про звільнення - у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього. Зокрема, таке подання буде внесене на суддю Ширяївського районного суду Одеської області Паринюка Сергія Івановича.

Суддю Паринюка було визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України (діяння, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Судді було призначено покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням кваліфікаційного класу судді та позбавленням права обіймати посаду судді та посади у правоохоронних органах строком на три роки. На підставі статті 75 Кримінального кодексу України С.Паринюка С.І. було звільнено від відбуття основного покарання з іспитовим строком 3 роки.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1083
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців