Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Поки людина не здається, вона сильніша від своєї долі

Встановлення статусу особи що постраждала від торгівлі людьми


2 Грудня 2013 p.

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства. 
Проблема протидії торгівлі людьми є багатоплановою і вимагає зусиль як окремих органів влади та правоохоронних органів, так і суспільства загалом.
Основними напрямами державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є попередження торгівлі людьми, боротьба із злочинністю, пов’язаною з торгівлею людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Відповідно до ст. 15 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» місцеві державні адміністрації виконують функції щодо збору, узагальнення та подання до Міністерства соціальної політики України документів на встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.
Завдання із забезпечення взаємодії суб’єктів надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Городенківському районі покладено на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, а особою, відповідальною за встановлення статусу визначено головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяну Гамулу (т.03403 2-25-43)
При звернені особи відповідальним структурним підрозділом проводиться низка заходів щодо збору інформації та необхідних для встановлення статусу документів, визначаються потреби особи та можливі види допомоги.
Порядок та спосіб подання:
Заявник подає заяву про надання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту особисто або через уповноваженого представника.
Посадова особа  проводить протягом трьох робочих днів з дати подання заяви співбесіду з особою, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, та заповнює опитувальний лист.
На підставі інформації, отриманої під час проведення співбесіди, посадова особа оформляє протягом двох робочих днів облікову картку особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми за формою, затвердженою Мінсоцполітики.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту залучає суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, до проведення у семиденний строк перевірки інформації, зазначеної в опитувальному листі, щодо її достовірності.
Посадова особа протягом двох робочих днів з дня завершення перевірки подає до Мінсоцполітики необхідні для надання статусу документи.
Заява та документи розглядаються Мінсоцполітики протягом п’яти робочих днів від дати їх реєстрації. За результатами розгляду Мінсоцполітики надсилає управлінню соціального захисту населення листа про встановлення статусу або відмову у його встановленні з обґрунтуванням причин такої відмови.
Відповідно до Порядку, виплата матеріальної допомоги здійснюється органами праці та соціального захисту населення одноразово у розмірі прожиткового мінімуму для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років, діти віком від шести до 18 років, працездатні особи, особи, які втратили працездатність), установленого на момент звернення особи за матеріальною допомогою.
Розміри виплат одноразової матеріальної допомоги з 01.01.2013 року:
 - для працездатних осіб – 1147 грн.;
 - для осіб, які втратили працездатність – 894 грн.;
 - для дітей віком до 6 років – 972 грн.;
 - для дітей віком від 6 до 18 років -1210 грн.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 644
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців