Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не можеш стояти, коли інші працюють, то піди полежи

Лікарі закликають не займатись самолікуванням


22 Листопада 2013 p.

Інфекції, які передаються статевим шляхом сьогодні займають важливе місце в практиці не тільки лікаря дерматовенеролога, адже пацієнти звертаються до лікарів усіх спеціальностей зокрема і акушер-гінеколога, інфекціоніста, уролога, сімейного лікаря. Оскільки впроваджується реформа в країні, то саме сімейний лікар буде першою ланкою, що буде зустрічатися вперше з людиною, яка звернулась по допомогу.

Тому саме цим питанням, а також питанням тактики ведення таких пацієнтів, реєстрації та діагностики венеричних захворювань присвячена Обласна міждисциплінарна науково-практична конференція «Секстрансмісивні захворювання в практиці дерматовенеролога, уролога, акушер-гінеколога, інфекціоніста, лікаря загальної практики», яка відбулась 21 листопада на базі обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Романа Мельника, головного позаштатного спеціаліста ДОЗ ОДА з дерматовенерології Іванни Цідило, в.о. головного лікаря ОКДВД Олега Василюка, головного позаштатного спеціаліста ДОЗ ОДА з питань акушерства і гінекології Володимира Дзьомбака, головного позаштатного спеціаліста ДОЗ ОДА з урології Євгена Литвинця та завідувача кафедри дерматології та венерології ІФ НМУ Наталії Вірстюк.

«Піднімається глобальне питання в Україні, і в нашій області зокрема, про дитячу смертність, про неплідність, - говорить головний лікар ОКДВД Іванна Цідило. – І проблему треба шукати в цих інфекціях. Саме тому ми піднімаємо цю проблему і хочемо разом з нашими колегами обговорити на сьогоднішній конференції і визначити спільну тактику для того, щоб принести позитивний ефект для пацієнтів, бо основна мета – здорова нація».

«Обговорюючи такі проблеми, говоримо про безпеку держави, - зазначає організатор медицини Прикарпаття Роман Мельник. – Тому, що це ті захворювання, які можуть впливати на здорову націю. Звичайно, що будь-яка профілактика починається із сімейного лікаря. І хотілося б, щоб таке розуміння і бачення було у цілого суспільства».

Як наголошує професор Наталія Вірстюк: «Актуальність питання зумовлена тим, що інфекції, які передаються статевим шляхом є національною проблемою. Щорічно реєструється біля 400 нових випадків венеричних захворювань, які є виліковними. Тому зараз дуже важливо, щоб лікарі-урологи, акушер-гінекологи, дерматовенерологи працювали спільно, в одному напрямку щодо раннього виявлення та правильної діагностики і однієї тактики лікування в межах держави та області. Для цього розробляються протоколи лікування хворих, які затверджуються Міністерством охорони здоров’я, і застосовуються вже пізніше на місцях, в кожній області». 

Тому лікарі закликають населення не займатись самолікуванням, адже це призводить до запущених клінічних випадків, і звертатись при необхідності до спеціаліста.

Довідково:
Сифіліс, як одне із захворювань, яке передається статевим шляхом, і на сьогоднішній день залишається дуже важкою та важливою недугою, оскільки займає місце із найбільш поширених інфекцій на всій Земній кулі. За оцінками ВООЗ, в світі щорічно заражається не менше12-15 млн. людей. Ситуація в Україні продовжує викликати тривогу: після хвилі значного підйому захворюваності на сифіліс 1997-1999 років спостерігався спад, однак на сьогоднішній день ця недуга «почала піднімати голову». В структурі захворюваності спостерігається значне домінування прихованого сифілісу, який виявляється тільки активними методами. В даний час діагностика сифілісу регламентується наказом МОЗ України «Про організацію лабораторної діагностики сифілісу в Україні» від 29.11.1992 року №204. Робочою групою спеціалістів розроблено проект наказу «Про удосконалення організації та проведення лабораторної діагностики сифілісу в Україні».  


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 526
Рекомендовані статті

Гелікоптер 17:20, 22.11.2013

В кращому випадку самолікування може не дати належного єффекту, а в гіршому випадку ще й зашкодити, отже лікарі правильно роблять, що радять їм не займатись. Краще звернутись до професіоналів, тим паче, що зараз медобслуговування тільки покращується.

Ватсон 20:13, 22.11.2013

Дійсно, українські спеціалісти можуть надати кваліфіковану допомогу, що набагато краще, аніж завдати шкоди власному здоровю лікуючись самостійно.

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців