Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Скільки віслюка не мий, все рівно коровою йому не стати

Варіативні моделі виховних систем загальноосвітніх навчальних закладів: досвід упровадженн


18 Листопада 2013 p.

В умовах соціально-економічного та культурного розвитку України, її входження у світовий простір, важливого значення набуває виховання, головною тенденцією якого є його випереджувальна роль.

Виховання – це процес залучення особистості до засвоєння вироблених людством цінностей, створення сприятливих умов для реалізації нею свого природного потенціалу та творчого ставлення до життя, спрямований на утвердження суспільно значущих норм і правил поведінки людини.

Метою виховання, як зазначено в Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України (2011р.), є формування морально-духовної, життєво компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Метою Основних орієнтирів є створення й запровадження моделей виховних систем загальноосвітніх навчальних закладів на основі громадських цінностей як основи цілісного розвитку особистості.

Темі “Варіативні моделі виховних систем загальноосвітніх навчальних закладів: досвід упровадження” присвячене виїзне засідання обласної творчої групи заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, що відбулося на базі Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 “Школа-математично-природничий ліцей”.

Досвідом управління розвитком навчального закладу на основі проектно-цільового підходу поділилася з присутніми директор Г. Пасічна.

Педагогічний колектив закладу має вагомі напрацювання щодо використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі, зокрема, проектних, інформаційно-комунікаційних, розвивальних та інших, що позитивно позначаються на результативності діяльності і ліцеїстів, і їх наставників.

У рамках науково-методичного модуля виступили з повідомленнями завідувач лабораторії національного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О.Фляк (“Наукові підходи до управління виховною роботою в загальноосвітньому навчальному закладі”) та старший викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій інституту Л.Келембет (“Програмно-цільовий підхід – основа реалізації виховної системи навчального закладу”).

Учасник творчої групи, заступник директора з виховної роботи ліцею М.Лисишин презентувала модель виховної системи закладу “Майбутня еліта держави” через низку міні-проектів, представлених учнями та їх класними керівниками, зокрема: “Я – родина”, “Я – коломиянин”, “Я – ліцеїст”.

Вихованці поділилися враженнями від роботи над міні-проектами, з гордістю показали свої творчі напрацювання (відеофільми, планшети, фото композиції та ін.).

Учасники засідання висловили вдячність керівникам, педколективу, дітям за презентацію їхнього досвіду й побажання подальшої плідної праці.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 871
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців